Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] A4 AirRide by wojtsen


wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

siemka, gleba mega:naughty: , a powiedz mi tył siada równo z przodem czy jest troszke nizej??

czekam na te vosseny bo jestem ciekaw jak 20'' sie wpasuje do b8 na taka glebke :) fura fajna powodzenia w modach , big pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód i tył jest tak samo, tylko zderzak przedni jest konstrukcyjnie wyżej niż progi np. ale tam będzie dokładka czarna. Też czekam na Vosseny ale to na spokojnie w połowie stycznia ;)

Wczoraj w BEST-Performance chłopaki walczyli z DPFem, został usunięty, wgrany soft i na hamowni auto wypluło 180km i coś pod 400 Nm. Zepsuła się przepustnica i to ona pomagała w zapychaniu tego dziadostwa, mam nadzieję że nowa się już nie z..bie :naughty:

Pytanie do speców - ściągaliście kiedyś te listwy w drzwiach i w konsoli przedniej ? bo boję się żebym czegoś nei połamał swoimi zgrabnymi paluchami

hkib.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosto się ściąga coś szerszego płaskiego i nie giętkiego aby podważyć i elegancko wychodzi. Ja to robiłem jak WRC nożem do masła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód i tył jest tak samo, tylko zderzak przedni jest konstrukcyjnie wyżej niż progi np. ale tam będzie dokładka czarna. Też czekam na Vosseny ale to na spokojnie w połowie stycznia ;)

Wczoraj w BEST-Performance chłopaki walczyli z DPFem, został usunięty, wgrany soft i na hamowni auto wypluło 180km i coś pod 400 Nm. Zepsuła się przepustnica i to ona pomagała w zapychaniu tego dziadostwa, mam nadzieję że nowa się już nie z..bie :naughty:

Pytanie do speców - ściągaliście kiedyś te listwy w drzwiach i w konsoli przedniej ? bo boję się żebym czegoś nei połamał swoimi zgrabnymi paluchami

http://imageshack.us/a/img826/470/hkib.th.jpg

Żeby sciągnąć dekor z deski, to trzeba (warto) zdemontować schowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód i tył jest tak samo, tylko zderzak przedni jest konstrukcyjnie wyżej niż progi np. ale tam będzie dokładka czarna. Też czekam na Vosseny ale to na spokojnie w połowie stycznia ;)

Wczoraj w BEST-Performance chłopaki walczyli z DPFem, został usunięty, wgrany soft i na hamowni auto wypluło 180km i coś pod 400 Nm. Zepsuła się przepustnica i to ona pomagała w zapychaniu tego dziadostwa, mam nadzieję że nowa się już nie z..bie :naughty:

Pytanie do speców - ściągaliście kiedyś te listwy w drzwiach i w konsoli przedniej ? bo boję się żebym czegoś nei połamał swoimi zgrabnymi paluchami

http://imageshack.us/a/img826/470/hkib.th.jpg

Żeby sciągnąć dekor z deski, to trzeba (warto) zdemontować schowek.

Bez demontażu schowka też da się bez problemu, tylko delikatnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra spróbuję płaskim nożem :winkw

końcu mam jakieś foty wyraźniejsze jak to wyszlo

q0jg.jpg

5cu1.jpg

p09f.jpg

kwi4.jpg

jhm5.jpg

3ma5.jpg

vnez.jpg

no i trzeba przyzwyczajać się do cleana na ryju

1dik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna :) przydałby się zderzak s-line z tyłu i dwie rurki :) Dobrze że nie masz suba w bagażniku bo chyba by to tam wszystko nie wlazło ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że dopiero teraz zauważyłem ten temat :facepalm:

Po Polo wiadomo że lipy to na pewno nie będzie :wink: Będę śledził temat... Powodzenia :wink: Czekam na zdjęcia z kołami:kox:

PS. Dobrze leży :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna :) przydałby się zderzak s-line z tyłu i dwie rurki :)

kurcze no własnie pakietu s-line nie chcę. Dokładka na przód będzie pod zderzak i z tyłu na pewno też coś się wymyśli ale raczej zderzaków nie ruszę i wydechu.

z kołami będzie pod koniec stycznia już skręcane na gotowo:) a na razie pauza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie koła na zimę by pasowały do niej :) chyba że myślisz o większych

FELGI ALU 17'' AUDI A4 8K ORYGINALNE !! SPRAWDŹ !! (3780424103) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie koła na zimę by pasowały do niej :) chyba że myślisz o większych

FELGI ALU 17'' AUDI A4 8K ORYGINALNE !! SPRAWDŹ !! (3780424103) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Bardzo dobre felgi jak na 17" :thumbup1:

Zrób proszę zdjęcie z boku samochodu.

Masz jakiś filmik jak pracuje zawieszenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy ten zestaw z ap... :)

autko super wyglada , kolory mamy takie same wiec nie wypada zachwalac ...:grin: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, a co Ci sama klapa świeci?

...jak nie masz wyjmaków do tapicerki owiń nóż taśmą parcianą aby nie porysować tapicerki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świeci wszystko, tylko na tyle ledy migają tak że aparat w telefonie nie ogarnia :D lustrzanką normalnie wychodzi.

Jak wrócę z delegacji to to ogarnę, myślałem że więcej komplikacji jest z tymi dekorami ;) jaki lakier polecacie do piano black ? czy samemu mieszać bazę + klary ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz wyjmował ten dekor z kokpitu to uważaj, bo ze względu na bezpieczeństwo szkopy zrobili tam inne zatrzaski niż w bocznych ( poducha AirBag itp. ) Ja u siebie wyjmowałem kilka razy, z drzwi wyskakują, ale z kokpitu to jest bardzo ciężko. Tak ciągnąłem wyjmakami że aż wreszcie pękł jeden zatrzask a z drugiego zapinka stalowa wywinęła się na lewą stronę, masakra jakaś. Chyba lepiej było by wyjąć schowek i od tyłu ścisnąć zaczepy.

Ja malowałem dekor kolor czarną bazą żadnych dodatków, na to klar Glasurit z serii utwardzonej, można ewentualnie kwarcowym. Póki co mam to przy biegach i jest bez rys :). Zobaczymy jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko mam 2 kpl listw więc będę to na podglądzie robił. Jak się urwie to mam drugą w zapasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą zimę przepękam na serii, ale na przyszlą zimę musi być 19 przez heble :naughty:

Jakie heble planujesz :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...