Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] A4 AirRide by wojtsen


wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

na felgach bedzie jezdzic sezon abo dwa po czym sprzeda i odzyska czesc kasy

Jakie ranty będą na tych felach? Jakby coś miało się w przyszłym sezonie zmienić to chętnie przygarnę te ARTEC-i ale z ori rotorami. Chyba że bombel szybciej sprzeda. :wink: W tym roku na fele już nie styknie:kwasny: Pewnie skrytykujesz, ale ten sezon będę latał na moich DARE'kach (jak się nie ma co się lubi to sie lubi co się ma:grin:), tylko środek pójdzie w grafit najprawdopodobniej:wink:

Wiem Rafal że łatwo wydać gorzej się zbiera:hi:

Wojtsen sorry za OT

Koło pięknie się prezentuje, choć nie mój styl, to auto zmienia się nie do poznania. Jest:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pilke grasz/grales? z Lolkiem pracuje i cos kiedys wspominal o Tobie...

hehe no coś tam kiedyś kopałem ;) już nie gram, deczko inny sport trenuję. Nie byłem rozmowny bo gadałem z kuzynem. :)

Dzisiaj pokompletowałem heble, jeszcze tylko przyłącza do przewodów i można próbować adoptować. Koła jutro już wlatują na auto, przyszły opony, a potem już tylko walka z każdym mm... i lakiernik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pilke grasz/grales? z Lolkiem pracuje i cos kiedys wspominal o Tobie...

hehe no coś tam kiedyś kopałem ;) już nie gram, deczko inny sport trenuję. Nie byłem rozmowny bo gadałem z kuzynem. :)

Dzisiaj pokompletowałem heble, jeszcze tylko przyłącza do przewodów i można próbować adoptować. Koła jutro już wlatują na auto, przyszły opony, a potem już tylko walka z każdym mm... i lakiernik.

Musimy sie kiedys spiknac na spota pogadac ;) zreszta jak kolka swoje zaloze to tez bedziesz mego czornego kudrupla kojarzyl :decayed:

Rezaj rezaj bedzie kox jak nic :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zrobic foto jak masz manometry zamontowane i wlacznik kompresora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi miażdży system, czekam na nowe foty w całym zestawieniu. I byc moze uda sie obczaić na żywca na Raceism:-D

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że będzie na Raceism ;)

poskładane :) jeździ się nawet spoko, działam dalej :) więcej fotek wrzucę jak będzie okazja

1779119_611400135579947_1544212598_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest miazga ten kolor ta felga po prostu idealnie :) nagraj jak możesz jakiś filmik :) gratulacje bo na prawdę masz dobry gust :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że będzie na Raceism ;)

poskładane :) jeździ się nawet spoko, działam dalej :) więcej fotek wrzucę jak będzie okazja

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1779119_611400135579947_1544212598_n.jpg

:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tylu botbnik wpadl tam gdzie powinien ale z przodu to kolo stoi na prosto :-) zrob filmik jak to skreca <sztos>

nie bój się z przodu jak zaklepię ranty to wpadnie tam gdzie powinien :naughty:

a powiem Ci że nawet skręca coś :grin: wysokość do jazdy idealna, fajnie wypełnia nadkole, tylko w spasie deczko koza ale się przyzwyczaję :decayed:

cisnę dalej z gratami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciasny coś ten twój link nie bangla.

Wojtek jest mega z samego rana na fejsie widziałem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ten link na pamięć Łukasz, i to sa jedyne stołki co chcę, ale nie wyrobię się w tym sezonie raczej. Już i tak mnie rodzina nienawidzi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten fotel byłoby tutaj idealny i tak jak Ciasny mówi - wisienka na torcie.:kox: A tak na marginesie to nie ma tam poduch w fotelach... :mysli: Poduszki w zwykłych stołkach są takie same jak w Recaro/S4 i bez problemu można je przełożyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze:wink: Daj jakiś filmik i fotki w lepszej rozdzielczości:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...