Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 AirRide by wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta biała kozak w ...uj :jerk: Wojtek ładuj RSa :naughty:

Opublikowano

W pl tez mamy :)

sorry za offa

10814246_708313299266388_158115798_n.jpg

Opublikowano

Ooo ku..a :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nieeee Body RS4 nie dla mnie :) moje wide body będzie znacznie grubsze ;) z włókna węglowego na nity buda cięta. Zobaczycie za dwa miesiące :P

Dlatego też niestety muszę sprzedać moje Vosseny VFS-2 Satin bronze 10,5 et42, mogę z oponkami :)

czemu nowe do żyda ? bo są za wąskie ... celuję w 4x12J/20

Propozycje cen walcie na priv

Opublikowano

Gruuubo, te koła co na fp? Dobrze to siadzie: kox:

Opublikowano
  • Autor

z kołem to nie wiem do końca, te adv co mierzyłem jakoś nie warte ceny. Nad kołem się zastanowię w lutym jak już będzie auto do pasowania.

Na bank będzie coś skręcanego kutego

Opublikowano

Nie mogę się doczekać efektu, choć i tak wiem że będzie rozpierdol: kox:

Opublikowano

wojtek co ty allroad UFO budujesz ??/ :decayed: sledze projekt :kox:

Opublikowano

moje wide body będzie znacznie grubsze ;) z włókna węglowego na nity buda cięta. Zobaczycie za dwa miesiące :P

zboczeniec :kox::kox::kox:

ustrzeliłem jeszcze na starym kółku :wink:

15022487675_db6869fea1_o.jpg

DSC_3099a by michal_s87, on Flickr

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzięki za foto, ląduje na FB profilu :)

https://www.facebook.com/widebodyaudi?ref=hl


Do sprzedania ledwo używane moje Vosseny Satin Bronze. Używane 2 miechy, kilka draśnięć ma do pomalowania ale ogólnie jak nówki. Kolor robi mega robotę, ale niestety muszę je zmienić na szersze.

20x10.5
5x112
et42
Flow Form

Mogę opchnąć z oponami bo też mi nie są potrzebne.
Jest opcja rezerwacji !! i przymiarek

Zainteresowanych na pw , mail [email protected] lub 508 305 704

pasują p&p do A5 A6C6, A7, A8 itd

10846349_1513277958948883_36958947865415
10376289_1513277848948894_86007194358143
10478228_1513277842282228_27476201105096

Opublikowano

myśle ze jest kilku maniaków na forum którzy chetnie by sie skusili na to koło.

Teraz ile chcesz upchnąć? 11-11,5?

Opublikowano
  • Autor

bo to na serio dobra cenka i te koła były moimi najlepszymi, gdyby nie chory umysł na pewno bym ich nie sprzedał !

ja chcę 12J upchnąć w 3tlg kutych

Opublikowano

Pytanie mam... przy poprzednich felgach które miały z tego co pamiętam ET42 musiałeś dawać dystans, żeby ramiona felgi nie wadziły o zacisk z RS3 ?

Opublikowano
  • Autor

tak, na tych też. Też mają 42

Opublikowano

A jaki dałeś dystans ? Przy feldze ET35 siadło by bez dystansu ?

Opublikowano
  • Autor

metodą prób i błędów. ET 35 nie do tych hamulców na pewno dystans trzeba dać prawie przy każdym kole concave

świąteczny prezent

m7b8uq.jpg

mam kilka fajnych gratów do sprzedania między innymi nowiutką kierę jak wyżej ( z szarą nicią ) oraz klamki z RS5 jakby ktoś chciał.

Ale za cholerę nie mogę dodawać ogłoszeń w dziale sprzedam części

Opublikowano

za mało postów masz.

Opublikowano

To napisz jeszcze jaki dystans dałeś, żeby to upchać chyba że to tajemnica... Będę zamawiał felgi i nie chce robić tego metodą prób i błędów...

Opublikowano
  • Autor

żadna tajemnica, sporo mnie to nerwów kosztowało, bo mi nikt nie chciał podpowiedzieć. U mnie mam 7mm z przodu i 9 z tyłu przy et42 . 10,5 J nie ma opcji w ogóle, żeby weszło w budę, zawsze będzie wystawało, przy gwincie tym bardziej.

klamki z RS5 do sprzedania - 100 euro za parę. Wiadomo jak bardzo to niedostępne rzeczy :) oczywiście nowe z fabryki z DE

r1j7fq.jpg

Oraz badge Audi Exclusive 40 eur za komplet

bhga5g.jpg

Kto pierwszy ten lepszy :) PW

Edytowane przez wojtsen

Opublikowano

Wojt ile za kiere ?:)

Proszę o pw ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.