Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 AirRide by wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde oj drogie te klamki z DE :)

Opublikowano

cena w niemczech 39,87 za sztukę + koszta przesyłki i wyjdzie prawie 100 za komplet więc wcale przesady tu nie widze :wink:

Edytowane przez andynl

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Tylko że te klamki nie pasują do A4/A5 sportback. Prawda?

Opublikowano

wojtsen Kiedy jakiś aktual ze zdjęciami ??

Opublikowano
  • Autor

Tylko że te klamki nie pasują do A4/A5 sportback. Prawda?

no właśnie nie wiem. Wpadaj zbadamy albo Ci wyślę na próbę. Jak dla mnie to jedno i to samo.

Nie ma co na razie wstawiać fotek plan jest prosty, jeśli będzie tak jak poniżej to będę szczęśliwy ;)

2li8ryo.jpg

Co do kół dzisiaj składam zamówienie na kucizny ADV.1

ADV5 Track Function

20x12 et15

Lip : Hi luster gold

center : matt black

bęben czarny lub surowy

exposed hardware

coś takiego tylko z 2x większym ranciwem w złocie

14ecohz.jpg

na razie auto stoi w szpachli, jak już będą jakieś kształty to dam znać

Opublikowano

Bedziesz robił takie poszerzenia jak na wyżej załączonym obrazku ?

Nowa felga prezentuje sie zacnie

Opublikowano

Bedziesz robił takie poszerzenia jak na wyżej załączonym obrazku ?

Nowa felga prezentuje sie zacnie

Już się robią :kox:
Opublikowano

Tylko że te klamki nie pasują do A4/A5 sportback. Prawda?

no właśnie nie wiem. Wpadaj zbadamy albo Ci wyślę na próbę. Jak dla mnie to jedno i to samo.

Nie ma co na razie wstawiać fotek plan jest prosty, jeśli będzie tak jak poniżej to będę szczęśliwy ;)

2li8ryo.jpg

Co do kół dzisiaj składam zamówienie na kucizny ADV.1

ADV5 Track Function

20x12 et15

Lip : Hi luster gold

center : matt black

bęben czarny lub surowy

exposed hardware

coś takiego tylko z 2x większym ranciwem w złocie

14ecohz.jpg

na razie auto stoi w szpachli, jak już będą jakieś kształty to dam znać

IMO paskudnie te poszerzenia wyglądaja :kwasny:

Opublikowano

Felga konkret, a do poszerzen brakuje lotka na klapie i będzie wersja DTM :decayed:

Opublikowano

Felga konkret, a do poszerzen brakuje lotka na klapie i będzie wersja DTM :decayed:

O tym samym pomyślałem :decayed: I jeszcze wydech w drzwiach :wink:

Opublikowano

Wide Body będzie urywać tyłek... :kox:

3mam kciuki za to aby się wszystko udało a wiem, że już działasz! :good:

Opublikowano

Eeee nie ma co krytykować ... Zobaczymy co wyjdzie, moim zdaniem będzie petarda :decayed:

Opublikowano

Eeee nie ma co krytykować ... Zobaczymy co wyjdzie, moim zdaniem będzie petarda :decayed:

Witajcie,

Projekt nietuzinkowy bez dwóch zdań :D

Gratki Wojtsen za chęci przecierania szlaków w odważniejszych modach.

Nie wiem czy mieliście okazję zobaczyć co amerykańce z accuair na seme 2012 wyszykowali:

http://fourtitude.com/news/video/widebody-air4-avant-feature-from-egarage-and-accuair/

Powodzenia i wytwałości w projekcie widebody!

Pozdrawiam!

Opublikowano

Jak już koniecznie miały iść spawy i szpachla to lepie było zrobić RSa to moim zdaniem za szeroko, ale to tylko moje zdanie :) chyba że zamierzasz brać udział w NASCAR hehe

Opublikowano

No WB ma to do siebie, że jest szeroko. :wink4: Do tego mega szeroka rolka z rantem i będzie KOZAK! :kox:

Opublikowano

Wojtsen Biore twoją fure na wesele jak będe miał :kox:

Opublikowano

Wojtek kiedy bedziesz w jelonce? Wpadne na bank , podejrzewam ze nie sam ........ a że twoje korzenie to dla mnie rzut beretem to tylko lepiej :)

Opublikowano
  • Autor

hehe już tłumaczę ;)

neum2w.jpg
to dopiero początkowe foto, niedługo zacznie to wyglądać tak

1413100286.jpg

Body mierzone jest pod felgi aby nic nie wystawało ... oraz mam wszystkie wymiary z LB Performance z którymi współpracuję. BMW M3 e93 - takie wymiary

Na tą chwilę jest popaplane włókninami aireks, włóknem szklanym i szpachlą.
Z tej kombinacji szejpuje się kształty, mierzone co do mm. To trwa ok miesiąca czasu, do uzyskania pełnego kształtu finalnego łącznie z fazami na śruby i rancikami nadkoli. Potem się podkładuje idealnie zrobione kształty i odbija gotowe formy z włókna szklanego i ściąga szejp z karoserii powracając do serii

Potem z formy powstaje gotowy produkt z włókna węglowego lub fiberglassu do malowania. W międzyczasie wytnę uszczelki i dobiorę śruby. Jeśli wszystko spasuje tak jak sobie tego życzę to przykręcam na auto i wycinam wnętrze nadkoli. To tak w wielkim skrócie

Na moim aucie nie będzie grama szpachli i spawów. Jeśli nie wyjdzie to wracam do tego jak było

Tylny spoiler będzie z włókna węglowego typu ducktail

a0z3vr.jpg

Nie obchodzi mnie totalnie opinia kogokolwiek :) Komu się wydaje że to wygląda paskudnie - OK dla niego wygląda paskudnie, dla mnie nie. Ile ludzi tyle opinii.

Wiem że nie każdy to złapie. Robię po swojemu i nie patrzę na innych bo już dawno ( nawet przed robieniem czegokolwiek ) bym jeździł serią :)

OEM+ nie dla mnie :D

Także spokojnie panowie bez spinek, pytajcie co jak się robi i po co. Bez zbędnych hejtów z przyjemnością odpowiem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.