Skocz do zawartości
IGNOROWANY

vag 17536


Krzysiek084

Rekomendowane odpowiedzi

:facepalm:

Weź to prze konwertuj CSVConv

Nie da się tego czytać i wrzucaj tu:

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Po za tym turbina wolno wstaje, prawie 2900obr dopiero jest osiągnięte ciśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche źle patrzyłeś ja widze że przy 2500 juz jest osiagniete cisnienie takze nie tak źle:wink: Ogólnie jest ok przepływka mogłaby troche więcej pokazać, powinieneś troche pojeździć na samym pb i potem sprawdzić korekcje w 032 jesli nie będą sporo na plusie to bład powoduje nie wystrojona instalacja lpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyregulowałem gaz i zmieniłem filterki i wydaje mi sie ze jest troche lepiej zobaczymy jak pojezdze. czyli przepływka nie ma sie co na razie przejmować? A to prawda ze jak wyskakuje ten błąd 17536 zła adaptacja mieszanki górna wartość skrajnie przekroczona to moze powodować wypalanie gniazd zaworowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grupie 032 są korekty długoterminowe. Nie musisz robić logu wystarczy spojrzeć na wartości. Najważniejsze, aby przed ich odczytem nie kasować błędów, a jeśli skasujesz to zrobić przynajmniej kilkadziesiąt kilometrów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dołaczam sie do tematu bład 17536 p1128 szarpie podczas przyspieszania, spalanie na poziomie 13 - 15 a przy pomiarach srednie 21l/100km

logi

002 033 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs

020 118 115 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs

Proszę o pomoc czym to może być spowodowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie po wymianie pompy paliwa bo ona była cała przyczyną szarpania, dawała 2,8bar zamiast 4 wklejam logi po zmianie pompy:

http://vaglog.pl/log_235989.html

http://vaglog.pl/log_235994.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...