Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka oryginalna zmieniarka pod radio Symphony II


Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

mam w swoim B6 oryginalne radyjko Symphony II (to duże 2 din z kaseciakiem i CD :decayed: ) i chciałbym sobie do niego dołożyć oryginalną Audi zmieniarkę w schowek.

Czy mogę kupić obojętnie jaką zmieniarkę z B6/B7 czy muszę kupić konkretny model?? Jeśli konkretny model to poproszę o numerek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej kupic,jakis adapterek,co bys mial mp3,usb,sd i co tam tylko chcesz np:wink:;USB SD SDHC MP3 CD Changer Aux in Adapter Radio Audi Symphony 1 2 I II | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że strasznie lubię oryginalne rzeczy do Autka, o tym adapterze mógłbym pomyśleć jako dodatkowej rzeczy oprócz zmieniarki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpasuje każda zmieniarka audi montowana w schowku, ważne by nie była na światłowodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się w ori nie bawił,szkoda kasy a pożytek żaden.

No i ori to już przeżytek jak kaseciak.

Lepiej Yatoura zakupić i mamy 6 folderów po 99 sztuk MP3 i żadnych walających się płyt po schowku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym Symphony i tak już masz możliwość wrzucenia 6-ciu płyt. Potrzebujesz kolejne 6? Też mam głowę skrzywioną na punkcie fabrycznych rozwiązań ale w twoim przypadku zmieniarka w schowku wydaje się kompletnie zbędnym gadżetem, nie wiem czy wychodził Symphony II w ogóle z dodatkową zmieniarką w schowku? Mając to radio to faktycznie bym zainwestował w Yatour-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj... do Symphony II można wsadzić 6 płyt??!! Mówimy o tym radiu?? Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://enfigcarstereo.com/shopsite_sc/store/html/media/blog/audi/symphonyII_RDS.jpg jeśli tak to jak to zrobić?? Z tego co czytałem jest możliwość podpięcia zmieniary pod to radio :wink:

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

Yatoura też chcę kupić razem z tą przystawką bluetoth ale chcę też mieć możliwość słuchania większej ilości CD bez konieczności ich ciągłego wyciągania i wkładania, a to beka nie wiedziałem że tam można 6 cd wsadzić :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego radia możesz włożyć 6 cd, ono ma wbudowaną zmieniarkę. Nawet masz przycisk LOAD :) Dlatego mówię, że jeszcze zewnętrzna zmieniarka na CD to już chyba zbytek :) lepiej yatura dopiąć i wtedy masz panie taki kombanj co ciągnie i 6CD i MP3 z yatura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam symphony II. Po naciśnięciu LOAD wkładasz płytę (możesz tak zrobić 6x) Jak chcesz się pozbyć któreś płyty do wybierasz którą ma Ci radyjko "wypluć".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie zastanawiałem nad zmianą radia

ale po co kombinować :decayed:

mimo że jestem fanem oryginalnych rzeczy, to jeśli coś chodzi dobrze i jest lepsze od zwykłej zmieniarki to czemu nie spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego radia możesz włożyć 6 cd, ono ma wbudowaną zmieniarkę. Nawet masz przycisk LOAD :) Dlatego mówię, że jeszcze zewnętrzna zmieniarka na CD to już chyba zbytek :) lepiej yatura dopiąć i wtedy masz panie taki kombanj co ciągnie i 6CD i MP3 z yatura

Oki Panowie dzięki, za zainteresowanie, faktycznie 6 cd w radyjku już wystarczy :wink: to teraz tylko na yatoura+ bluetoth kaskę zbieram :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...