Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kurtki The North Face,Brugi-opinie


bialy986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Użytkuje ktoś z Was kurtki North Face lub Brugi?Mam dojście i zastanawiam się nad zakupem.Jak się sprawdzają w używaniu,czy są ciepłe?Cena niższa niż w sklepie.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kurtkę Brugi (kupiona specjalnie na narty) naprawdę fajna sprawa przy - 25 stopniach można było chodzić w samej podkoszulce pod nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za opinie.Ostro się zastanawiam nad zakupem.Model to "Summit series".Coś takiego Kurtka Męska PAMIR WINDSTOPPER The North Face L BL (3464664535) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. .Patrząc w necie,to od kumpla o wiele taniej.Brugi chyba jest podobna jeśli chodzi o materiał no i jeszcze tańsza.Ciekaw byłem czy są ciepłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brugi nie ma co porównywać do oryginalnego NF. Przede wszystkim rozgranicz do czego ma to być kurtka...deska, narty, wspinaczka, miejska czy trekking. Materiałów nie porównuje się...bo podobnie wyglądają tylko raczej ze względu na właściwości takie jak wytrzymałość, oddychalnosc itp.

Kobiety wybierają kurtke tylko kolorem i krojem.

NF to jedna z pierwszych marek robiących tzw odzież techniczna.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chciałem kupić pod kątem ewentualnego wyjazdu jesienią lub zimą na piesze wycieczki.W zeszłym roku byłem w górach ze znajomymi na majówkę,trochę padało i podejrzewam że taka kurteczka by się wtedy sprawdziła.Na nartach ani na desce nie jeżdżę.Prędzej do latania po mieście lub spontaniczny wypad na weckend.Dzięki za rozjaśnienie co do Brugi i NF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc w necie,to od kumpla o wiele taniej.

Jesteś pewien, że kolega oferuje 100% oryginał NF ?

Kolega ma rację, NF bywają często podrabiane ze względu na kultowosc marki jeśli mogę tak napisać.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Zawsze kupując taką kurtkę patrz na membranę. Poczytaj o tym.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się ;-)

A co sądzicie o marcie Quechua? Planuje zakupić sobie polar do 100 zł(Sweter turystyczny Arpenaz 300 QUECHUA - Turystyka meska Turystyka meska -...) + kurtkę z membraną(Kurtka turystyczna Arpenaz 300 QUECHUA - Turystyka meska Turystyka, Wspinaczka...) na chłodną jesień i lekką zimę. Ktoś używa tej odzieży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka budżetowa jak dobrze kojarzę produkowana dla decathlonu. Generalnie większość produktów nie ma co porównywać do marek Premium ale jeśli jest coś w rozsądnej cenie to można śmiało próbować.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka budżetowa jak dobrze kojarzę produkowana dla decathlonu. Generalnie większość produktów nie ma co porównywać do marek Premium ale jeśli jest coś w rozsądnej cenie to można śmiało próbować.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Ceny niewysokie a niektóre produkty mają całkiem dobre opinie w internecie(podpieram się tutaj głównie NGT).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...