Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kurtki The North Face,Brugi-opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Użytkuje ktoś z Was kurtki North Face lub Brugi?Mam dojście i zastanawiam się nad zakupem.Jak się sprawdzają w używaniu,czy są ciepłe?Cena niższa niż w sklepie.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano

North Face jak najbardziej tak. Mam, Polecam.

Opublikowano

Posiadam kurtkę Brugi (kupiona specjalnie na narty) naprawdę fajna sprawa przy - 25 stopniach można było chodzić w samej podkoszulce pod nią

Opublikowano

north face z goretexem:kox:

Opublikowano

Posiadam kurtę North Face i bardzo sobie chwalę. Na jesień i zimę b. dobra :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za opinie.Ostro się zastanawiam nad zakupem.Model to "Summit series".Coś takiego Kurtka Męska PAMIR WINDSTOPPER The North Face L BL (3464664535) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. .Patrząc w necie,to od kumpla o wiele taniej.Brugi chyba jest podobna jeśli chodzi o materiał no i jeszcze tańsza.Ciekaw byłem czy są ciepłe.

Opublikowano

Brugi nie ma co porównywać do oryginalnego NF. Przede wszystkim rozgranicz do czego ma to być kurtka...deska, narty, wspinaczka, miejska czy trekking. Materiałów nie porównuje się...bo podobnie wyglądają tylko raczej ze względu na właściwości takie jak wytrzymałość, oddychalnosc itp.

Kobiety wybierają kurtke tylko kolorem i krojem.

NF to jedna z pierwszych marek robiących tzw odzież techniczna.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Patrząc w necie,to od kumpla o wiele taniej.

Jesteś pewien, że kolega oferuje 100% oryginał NF ?

Opublikowano
  • Autor

Bardziej chciałem kupić pod kątem ewentualnego wyjazdu jesienią lub zimą na piesze wycieczki.W zeszłym roku byłem w górach ze znajomymi na majówkę,trochę padało i podejrzewam że taka kurteczka by się wtedy sprawdziła.Na nartach ani na desce nie jeżdżę.Prędzej do latania po mieście lub spontaniczny wypad na weckend.Dzięki za rozjaśnienie co do Brugi i NF.

Opublikowano
Patrząc w necie,to od kumpla o wiele taniej.

Jesteś pewien, że kolega oferuje 100% oryginał NF ?

Kolega ma rację, NF bywają często podrabiane ze względu na kultowosc marki jeśli mogę tak napisać.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Zawsze kupując taką kurtkę patrz na membranę. Poczytaj o tym.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Podepnę się ;-)

A co sądzicie o marcie Quechua? Planuje zakupić sobie polar do 100 zł(Sweter turystyczny Arpenaz 300 QUECHUA - Turystyka meska Turystyka meska -...) + kurtkę z membraną(Kurtka turystyczna Arpenaz 300 QUECHUA - Turystyka meska Turystyka, Wspinaczka...) na chłodną jesień i lekką zimę. Ktoś używa tej odzieży?

Opublikowano

Marka budżetowa jak dobrze kojarzę produkowana dla decathlonu. Generalnie większość produktów nie ma co porównywać do marek Premium ale jeśli jest coś w rozsądnej cenie to można śmiało próbować.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Marka budżetowa jak dobrze kojarzę produkowana dla decathlonu. Generalnie większość produktów nie ma co porównywać do marek Premium ale jeśli jest coś w rozsądnej cenie to można śmiało próbować.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Ceny niewysokie a niektóre produkty mają całkiem dobre opinie w internecie(podpieram się tutaj głównie NGT).

Opublikowano

W ciemno kupować nie warto jeśli jest możliwość sprawdzenia opinii o produkcie.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.