Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nie pali

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich mam do was pytanie mam audi a4 1.9 tdi z 2005 roku i tu wlasnie mam problem bardzo dziwny mianowicie jeśli jest zimny odpala bez problemu ale jak już się zagrzeje i postoi z 10 min to nie ma szans zapalić co to morze być proszę o pomoc jeśli to możliwe

Opublikowano

A po tych dziesięciu minutach za którym odpali, długo trzeba niunie kręcić??

Opublikowano

Rozrusznik do regeneracji bo za wolno juz kręci i nie podaje komp paliwa na ciepłym.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano
  • Autor

rozrysznik kreci jak szalony

Opublikowano

Pompa vacum sprawna nie leje?? ja miałem podobnie. Na zimnym odpalał od strzała a po paru minutach pracy ciężko palił ale po dłuższym kręceniu odpalał...

Opublikowano

Vaga podpinales?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

rozrusznik moze krecic jak szalony ale szczotki i tuleje moga juz być do wymiany, druga rzecz akumulator za słaby i ostatnia to dawka rozruchowa paliwa.

Najlepiej sprawdz odpinajac czujnik temp wody przejedz sie zagrzej auto i wtedy sprobuj odpalic na odłaczonym czujniku jak zapli od strzała to dawka paliwa.

Opublikowano

uszczelki pod pompowtryskami trzeba sprawdzić

Opublikowano

stawiałbym na rozrusznik i na dawke paliwa miałem to samo w golfie 5

Opublikowano

A no tylko żeby zrozumiał że dawka paliwa kuleje jak rozrusznik siada.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano
  • Autor

akumulator zalozylem od seta Alhambry bosch 100ah kreci super ale mam jedno pytanie podczas kręcenia na wyświetlaczu mam komunikat brake jak hamulec stopu morze to ma cos wspólnego

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

kumpel miał tak w pasku i trzeba było wymienić czujnik ten nad pedalem hamulca

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

komp był podpięty i nic nie pokazuje czujnik odpinałem i to samo tydzień temu ful serwis pasek rozrz olej filtry świece żarowe no wszystko co trzeba

---------- Post dopisany 11-09-2013 at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany 08-09-2013 at 19:18 ----------

:shock3:

Opublikowano

odepnij czujnik temp wody i sprobuj wtedy . Stawiam na dawke paliwa

Opublikowano

Czerwony wykrzyknik na fisie podczas kręcenia rozrusznikiem oznacza problem z napięciem w instalacji elektrycznej.

Jak piszesz że na drugim , sprawdzonym aku jest to samo, to obstawiam utlenione lub niedokręcone końcówki kabli prądowych rozrusznika, masy silnika, ewentualnie zwarcie w rozruszniku :whistling:

Opublikowano
  • Autor

dziś zmieniłem na nowy aku i to samo kiepsko pali już nie wiem co mam robić wymieniać wszystko to za dużo kasy

Opublikowano

Rozrusznik.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano
  • Autor

a jak nie rozrusznik to co wtedy

Opublikowano

Najpierw zobacz ile kosztuje regeneracja u mnie około 100zl.Niestety musiałem nowy kupić bo jest z przekładnia planetarna i jeden trybek juz wyzabkował. Kupiłem zamiennik HP i 2 lata już się sprawdza a 600 kosztował nowy.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

probowales zapalic na odpietym czujniku temp wody?

Opublikowano

Gdzieś widziałem ze vag pokazuje obroty. Zapomniałem tylko ile ma być minimalnie by zapalił silnik. Tak można sprawdzić czy rozrusznik wyrabia normę.

O min 250 rpm

https://www.youtube.com/all_comments?v=_RhrslUj0ZE

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano
akumulator zalozylem od seta Alhambry bosch 100ah kreci super ale mam jedno pytanie podczas kręcenia na wyświetlaczu mam komunikat brake jak hamulec stopu morze to ma cos wspólnego

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

kumpel miał tak w pasku i trzeba było wymienić czujnik ten nad pedalem hamulca

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

komp był podpięty i nic nie pokazuje czujnik odpinałem i to samo tydzień temu ful serwis pasek rozrz olej filtry świece żarowe no wszystko co trzeba

---------- Post dopisany 11-09-2013 at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany 08-09-2013 at 19:18 ----------

:shock3:

trzykrotny komunikat na fisie brake może równie dobrze oznaczać słabe aku tyle że zawsze wyświetla się po przekręceniu zapłonu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.