Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie wchodzą wszystkie biegi.


sebul

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie, pacjent to matiz, problemem jest to ze wczesniej nie wchodzila 2 w czasie jazdy...teraz nie chce wejsc 4, i wsteczny nawet jak auto stoi, czy wiece moze co moze byc padniete ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij konsolkę i dobierz się do gołego mechanizmu. zobacz czy pracują cięgna. w google wpisz frazę mechanizm zmiany biegów i zobacz jak to wygląda ;)

a najlepiej wejdź na Polskie Forum Daewoo (Nieoficjalne) i tam na bank znajdziesz podobne historie z mechanizmem jeżeli się nie mylę ;)

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

w nubirze i lanosie były miałem takie przypadki że biegi nie wchodziły, okazała się że wytarła się plastikowa kostka od mechanizmu za 12 zł w aso opla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co to bym sprawdził poduchy silnika i skrzyni. Może się coś przestawiło na poduszkach jeśli szroty i dlatego biegi chaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endrias... Mowa tu o A4 B6 a nie lanosie:decayed: Tu silnik jest wzdłużnie i dostęp do cięgien wybieraka jest nieco ograniczony. Z tego co wiem żeby dostać się od środka demontujesz klimatronik, radio, i wygłuszenie i częśc widzisz. Reszta z kanału i z tego co wiem mówili koledzy na forum trzeba opuścić poduszkę skrzyni choć troche.

Pierwsze co to bym sprawdził poduchy silnika i skrzyni. Może się coś przestawiło na poduszkach jeśli szroty i dlatego biegi chaczą.

Chodzi o matiza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maeostro masz maturę? jak tak to się dziwię, bo ciężko u Ciebie z czytaniem ze zrozumieniem :decayed:

PACJENTEM JEST MATIZ

Szkoły raczej mam więcej od Ciebie, a posty się każdemu mogą pomylić za co przepraszam:hi:. Nie musisz odrazu dogryzać. Kultury forum wymaga... i nie piszemy z capsem. :read:

sebul Przepraszam mój błąd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie sprawdzilem, bo kanalu brak, a doszlismy do wniosku ze do zyda idzie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...