Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opinia o Ubezpieczalni Proama


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o cenę samego Oc to taniej ma Hdi, jeśli chodzi o Ac to lipa. Kolega się u nich odwołuje z wyceną AC a poszkodowany z Oc bo jest sporo za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, w dzisiejszych czasach nie ma okazji. Jesli ktoś obiecuje zniżki takie jak w reklamie to na pewno gdzieś jest gwiazdka a nawet dwie i bardzo drobny druk poniżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam OC i Ac w Proama 1200zł rocznie wyszło za Audi a4 b6 2003r i póki tyle co mogę się wypowiedzieć, żadnej szkody nie miałem, więc zobaczymy jak wyjdzie w "praniu" z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ubezpieczając auto od OC w proama, krzywdzicie podwójnie ewentualnych poszkodowanych z waszej winy! Firma nagminnie nie uznaje części oryginalnych nawet w przypadku napraw w aso, żąda bezpodstawnie historii przeglądów, ważnej gwarancji itd.

Ps. Od nowego roku prawdopodobnie zmienią się zasady likwidacji szkód z OC i wtedy mam nadzieje ludzie pójdą po rozum do głowy i pomyślą zanim wykupią ubezpieczenie w proamie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w Proama swoje a4 ale tylko OC Bo AC nie chcieli mi dać A Auto Modelowo 2003r. A alfę mam w AXA i Proama o wiele droższa o jakieś 60% niż AXA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam OC i Ac w Proama 1200zł rocznie wyszło za Audi a4 b6 2003r i póki tyle co mogę się wypowiedzieć, żadnej szkody nie miałem, więc zobaczymy jak wyjdzie w "praniu" z nimi

poczekaj jak będziesz miał problem...rzeczoznawca i prezes gołą d*pę Ci pokażą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam ze Alianz tez nie jest do polecenia bo juz 4 miechy sie odwoluje i nie chca wyplacic mi odszkodowania. Bo sie opieraja na swojej zrobionej symulacji ktora jest nie zgodna z tym co ja opisywalem i na rzetelnosci. RZECZOZNAWY ktory bardzo pobierznie sprawdza fakty i je opisuje. Dlugo by tu gadac ale naprawde odradzam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze proama jest lipna kazdy wie, wystarczy pomyslec ( jaka cena taka jakosc). Lecz mnie interesują dwa pytania: Ile wypłacaja % w przypadku kradzie od wartosci podczas ubezpiecznia, druga jakie to są bardzo slabe wyceny z AC.

Przy cenie 600zł za AC nie mozna liczyc na cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpusc sobie, mój Kolega tez sie sądzi z gnojami z OC sprawcy, juz jest po wyroku ale się odwołali bo im 2340zł nie pasuje :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja jestem szcześliwym wyjatkiem. Miałem do czynienia z odszkodowaniem z AC i bylem bardzo zadowolony. Trafiłem na ogarniętego rzeczoznawcę i napisałem jedno odwołanie.

Trzeba czytac warunki ubezpieczenia i przyjąć do wiadomości, że każda firma będzie próbowała wypłacić jak najmniej. Do każdego zdarzenia jest przypisywana pula $, pracownik ma tak wyważyć wypłacone odszkodowanie aby poszkodowany ucieszył się z wypłaty, mimo ze jest zaniżona.

W dziale ubezpieczenia powinno byc wyraznie napisane i podwieszone: PIERWSZA WYCENA JEST ZAWSZE ZANIŻONA!

To logiczne, firmy ubezpieczeniowe wiedzą, że ledwie garstka odwoła sie od pierwszej wyceny. Większość ucieszy się, z samego faktu kasy na koncie.

Niestety, ubezpieczeni nie sa świadomi swoich praw a ubezpieczający to wykorzystują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Proama OC 780zł w AXA 520zł przy zniżce 40%, to jaką ja mogę mieć opiję:facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Axa ma najwieksze znizki dla nowych klientow. Jako nowy klient ze znizkami 40% masz ich (w zaleznosci od promocji) ~50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzilem ile za oc chca i wyszlo mi 1900 zl :grin::grin: a w axie juz 3 rok z kolei dalem 696 za oc , nnw kier i pasazerow i assisnace midi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jedną sprawą jest ubezpieczenie AC kiedy to zgadzacie się na warunki jakie proponuje wam ubezpieczyciel i tutaj nie możecie mieć później pretensji zasłaniając się niewiedzą czy niedoczytaniem warunków umowy a co innego OC gdzie likwidacja szkody oparta jest na zasadach które reguluje KC. To co rozróżnia firmy ubezpieczeniowe jest właśnie interpretacja kodeksu i tutaj firma proama robi sobie za nic wyroki sądu czy opinie Rzecznika Ubezpieczonych. Jeszcze raz powtarzam, robicie podwójna krzywdę ewentualnym poszkodowanym przez Was zawierając umowę OC w proama !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...