Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Te halo w zderzaku to orginaly sa. Wersja USA tak miala, zderzak przedliftowy i halogeny. Poluje na takie kratki ale nie moge ich dostac...

przeca wiem, dlatego chce z bliska zobaczyć ja kto wygląda

zderzak przedlift USA ma mocowania, których brakuje w EU, zresztą przejrzyj wątek przemciotoruń, kiedys na podstawie etki i fotek z usa rozpracowalismy co trzeba na tym wątku:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, zderzak usa ma inne kły i mocowania boczne jak przedlift. Halogeny siedzą w sumie jak w polifcie, zdjęcie mogę zrobić jak będę miał chwile :wink: Bardziej pojepany jest zderzak tylny do którego pasuje jedynie dokładka od oryginalnego zderzaka, tą co mam musiałem przedłużać o jakieś 2-3cm :doh:

Konus to B2Q które obecnie składam już prawie od dwóch lat :wink: a i tak dalej stoi sama skorupa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, zderzak usa ma inne kły i mocowania boczne jak przedlift. Halogeny siedzą w sumie jak w polifcie, zdjęcie mogę zrobić jak będę miał chwile :wink: Bardziej pojepany jest zderzak tylny do którego pasuje jedynie dokładka od oryginalnego zderzaka, tą co mam musiałem przedłużać o jakieś 2-3cm :doh:

Konus to B2Q które obecnie składam już prawie od dwóch lat :wink: a i tak dalej stoi sama skorupa :grin:

to widze grubo lecisz z tym b2 :grin: a ogarnąłeś tą dokładkę jako czy dalej na trytytkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjąłem trytyki i narazie jest bez, kupiłem strukturę, pokleje i zamaluje, to chyba jedyne mądre wyjście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to aż się prosi w kolor jebnąć :wink: ale w sumie mi bardziej leży czarny spód przy białasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miała być ale okropnie nie mam czasu, auto stoi sobie i chyba w tym sezonie dużo nie pojeździ :wink: zrobię trochę kilometrów wokół komina, walnę parę zdjęć i pójdzie w sen zimowy :wink: o ile nie przyjedzie jakiś kupiec z odpowiednią gotówką :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, a więc miałem już nie grzebać przy tym aucie z względu na kompletny brak czasu na zabawki, ale kobieta nie pozwala mi go sprzedać więc auto poszło w sen zimowy, a ja zbieram nowe graty. Udało mi się wyrwać kompletne progi od S4 B5, zderzaki ściągam, daje do spawania dokładek i jadę całość w kolor. W miedzy czasie szukam usilnie czarnego sufitu do sedana pod komplet jaśków i szyberdach oraz białych recaro, tak wiem wiem ze to białe kruki ale może się uda :wink:

PC197443j_nqshrpq.jpg

Swoją drogą mam chętnego na koło, tylko tak... sprzedać to żaden problem, ale co kupić ? trzeba by dorzucić drugie tyle do moich kółek to może by coś kupił :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, a więc miałem już nie grzebać przy tym aucie z względu na kompletny brak czasu na zabawki, ale kobieta nie pozwala mi go sprzedać więc auto poszło w sen zimowy, a ja zbieram nowe graty. Udało mi się wyrwać kompletne progi od S4 B5, zderzaki ściągam, daje do spawania dokładek i jadę całość w kolor. W miedzy czasie szukam usilnie czarnego sufitu do sedana pod komplet jaśków i szyberdach oraz białych recaro, tak wiem wiem ze to białe kruki ale może się uda :wink:

http://s6.ifotos.pl/mini/PC197443j_nqshrpq.jpg

Swoją drogą mam chętnego na koło, tylko tak... sprzedać to żaden problem, ale co kupić ? trzeba by dorzucić drugie tyle do moich kółek to może by coś kupił :grin:

bedzie wyciagarka w b5 :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi jaką rejke :decayed:

aaa zapomniałem że tam gładko w przedlifcie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie sen zimowy:decayed: na kobyłkach oklejona folią:grin:

Kowi ja na zimę zmieniam zawias, Ty zderzaki a pacz co Krystyna robi:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...