Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Czysto i schludnie:kox: Pokaz zabudowę bagażnika przy następnych fotkach i wnętrze:naughty: Jak masz zrobione sterowanie, pilot czy przyciski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łe ale sie podniecacie.... przecież to zwykła b5 w za***istym białym kolorze, na za***istym kole, z air'em w rzadko spotykanej wersji usia z k**ewskimi hamulcami itp. :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe :decayed:

co do dokładek to nie maluje, poprostu lubie czarny spód choć wiem że to optycznie podwyższa auto :wink:

szafa w bagażniku rozpierucha, zawory leżą od tak sobie, butle spięta pasem, plątanina węży itp wszystko do ogarnięcia ale to temat na później :wink: co do sterowania to przyciski wkomponowałem koło zapalniczki, sterowanie pilotem bede miał ale tylko jak gadżet, bo sterowanie radiowe jest strasznie nieprecyzyjne :wink:

jeszcze raz, dziękuje panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie kombinuj bo jest tak jak powinno być i amen :decayed:

kurfa jak ja nie lubie patrzeć na takie auta, bo mam dzikie myśli i już do banku bym jechał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe :decayed:

co do dokładek to nie maluje, poprostu lubie czarny spód choć wiem że to optycznie podwyższa auto :wink:

szafa w bagażniku rozpierucha, zawory leżą od tak sobie, butle spięta pasem, plątanina węży itp wszystko do ogarnięcia ale to temat na później :wink: co do sterowania to przyciski wkomponowałem koło zapalniczki, sterowanie pilotem bede miał ale tylko jak gadżet, bo sterowanie radiowe jest strasznie nieprecyzyjne :wink:

jeszcze raz, dziękuje panowie :hi:

Krycha ale chodzilo mi o pilota na kablu ;) Choc nie powiem polaczyc to z zamkie centralnym i jak otwierasz auto od razu sie podnosi do ustawienia do jazdy, bylby kox :D

Wysłane z mojego GT-I9001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, te piloty na przewodzie to nie dla mnie :wink: tak jak mówiłem mam przełączniki uniwersalne od elektrycznych szyb schowane w dziurze obok zapalniczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje A4 zawsze były grube:kox: Nie daj Boże jak kupisz B6:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biały... blee......:facepalm:

... a tak serio .. za***ista furka :) .. zawsze mi się białe b5 w sedanie podobały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na żywo dopiero rwie suty :slina: ten to potrafi! :jerk:

a tak w ogóle co zrobiłeś z tym drugim projektem także białasem? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś ty, nawet nadkola zostawiłem w oryginale i ich nie rolowałem/zaklepywałem/cudowałem :grin: ledwo weszło, ale weszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dziewica:decayed: i dobrze, jak w fajnym stanie to nie ma co cudować, chociaż jakby przód siadł jeszcze z 2cm byłoby perfekcyjnie:wink:

Pochwal się jeszcze parametrami kół:naughty: strzelam że coś w granicach 19x9J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te halo w zderzaku to orginaly sa. Wersja USA tak miala, zderzak przedliftowy i halogeny. Poluje na takie kratki ale nie moge ich dostac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś dawno działałeś coś z 80-tką w q czy co to stało wtedy u Ciebie takie rozbebeszone i jakieś felgi, bodajże borbety z białym rotorem. widziałem jak po graty byłem jakoś zaraz jak przesiadłeś się w a6:wink: czy to było dawno i nieprawda? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te halo w zderzaku to orginaly sa. Wersja USA tak miala, zderzak przedliftowy i halogeny. Poluje na takie kratki ale nie moge ich dostac...

przeca wiem, dlatego chce z bliska zobaczyć ja kto wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...