Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B6] Avant Rns-E, Bix-Y, Webasto, Solardach ;) Eibach, 320 MM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, kilka dni po sprzedaży mojego 2,5 tdi quattro( w sumie z przypadku) pod koniec sierpnia, miałem szukać a6 c6, ale że do zdrowej sztuki musiałbym sporo dołożyć, wiec trafił się taki okaz ...
A4 B6 Avant cały czarny 1,9 AVF w multitronicu ;) kolor ebony schwarz, zawieszenie 1BV
Rok 2004, przebieg prawdziwy i udokumentowany na różne sposoby 270 tys km
w 2012 roku przy przebiegu 258 tys km remont skrzyni multi u BART-S :)
Cały lakier w oryginale, oprócz jednego tylnego błotnika, ale nie działy się z nim jakieś straszne rzeczy :)

Wyposażenie opórcz oczywistego:
- Bixenon
- RNS-E
- Bluetooth
- Webasto
- Czujniki ciśnienia ogumienia
- Solardach
- Fotochromy ( wew i zew)
- Podgrzewane fotele
- Podgrzewana tylna kanapa
- Fotele przednie w pełnej elektrycznej regulacji
- Pełna skóra ( jakaś grubsza niż w poprzednim b6)
- Podgrzewana kierownica multifukncyjna
- Lodówka w schowku
- Czujnik jakości powietrza
- Kolorowy FIS
- 4 x elektryczne szyby
- BOSE
- Felgi S-line 18" z oponami 235/40/18 Pirelli PZERO Rosso
- Pakiet S-line exterieur
- Pakiet S-line interior ( czarna podsufitka)
- Pakiet zewnątrzny czerń
- Licht pakiet
- Pakiet schowków
- Pakiet "bagażnik"

Mody i naprawy zrobione po zakupie :
- zregenerowane odbłyśniki + nowe żarniki 6000K
- Wymiana rozrządu z pompą wody ( ASO)
- Wymiana oleju i filtra ( MOTUL)
- Podświetlenie rejestracji ori LED z A5 Cabrio
- Poprawa styku fajki świecy żarowej od webasta
- Rozebranie i wyczyszczenie pieca webasto
- Wymiana pompki obiegu wody... znowu od webasta :P
- kilka spinek i plastików
- zestaw naprawczy tylnej rolety

-kierownica multi scięta z łopatkami z B8 polift

- Zmiana modułu bluetooth z D na H - pełna fukncjionalność

- Lakierowanie proszkowe felg na czarny mat

Plany:
- Sprężyny Eibach Pro-kit -30 mm lub jakiś mądry gwint
- Detailing lakieru we własnym zakresie :) ( to na wiosnę bo teraz już przyszła jesień)
- większe felgi na zimę ( alu )

- gałka zmiany biegów RS6 C6



Poniżej kilka fotek auta jeszcze na niemieckich numerach sprzed jakiegoś czasu.... ale kompletnie nic się nie zmieniło, żadnych dodatkowych śladów użytkowania :D
Zdjęcia zrobione jakies 30 tyś km temu, bo jak narazie swoich nie mam z powodu średniej pogody :P




dsc02855z.jpgdsc02861.jpgdsc02862n.jpgdsc02863.jpgdsc02875.jpgdsc02898n.jpgdsc02901n.jpgdsc02906i.jpgdsc02988bm.jpgdsc02944t.jpgdsc02952t.jpgdsc02930t.jpgdsc02932d.jpgdsc02924w.jpgdsc02931r.jpg




Wiosna 2014 :
20140323_121201.jpg

20140323_121207.jpg

20140323_121216.jpg

20140323_121238.jpg
4yteryvu.jpgnujyvejy.jpg

07.08.2014- DEKORY PIANO BLACK strona 3

Edytowane przez Pawel88ST

Opublikowano
  • Autor

Dzięki WRCLAGUNA,

to właśnie do tej sztuki potrzebowałem kilka twoich porad na temat kodowania webasta :P

Opublikowano

Wypas ma za***isty:slina:

Opublikowano

Kosior

Opublikowano

Wow genialna b6-tka i wypas prawie na full

Opublikowano

widziałem macałem piękna sztuka :wink::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Wow genialna b6-tka i wypas prawie na full

Brakuje tylko recaro, pamieci foteli i homelinka :P no i w poprzedniej 2,5 mialem quattro wiec w zime byla bajka, a tu bedzie szok jak spadnie snieg :P

Opublikowano
Wow genialna b6-tka i wypas prawie na full

Brakuje tylko recaro, pamieci foteli i homelinka :P no i w poprzedniej 2,5 mialem quattro wiec w zime byla bajka, a tu bedzie szok jak spadnie snieg :P

No szkoda ze nie ma Q ale wszystko przed Tobą ;)

Z wyposażenia chyba brakuje jeszcze grzanej szyby, isofixów i alarmu chyba ze zapomniałeś ich wypisać.

Opublikowano
:kox: Super Furacz :kox:
Opublikowano
  • Autor

Nie no fakt, tak na szybko nie wymienilem wszystkich brakow :P nie mam alarmu ani podgrzewanej szyby, a isofixy doloze jak pojawi sie potomek ...a do tego jeszcze daleko:P

Opublikowano

Ładna sztuka! :wink4: Niżej ją i będzie git! Super wypas! :good:

Opublikowano
  • Autor

Na ziemie pojdzie raczej napewno ale dopiero na wiosnę ;) mysle co zrobic z felgami, na 90 % pójdą 9x19 w tym samym wzorze, tylko kolor grafit l8au, prawdopodobnie taki kolor mial na takich felgach przez chwile adamoo, bo dzis przeglądałem jego wątek :P mysle tylko czy po zmianie sprezyn nie poleca amorki i zawias, chociaz teraz jest 1BV wiec juz obnizone fabrycznie i twarde

Opublikowano

Świetna sztuka!

Opublikowano

Fajne autko

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4

Opublikowano

Niezły wypas Ci się trafił :naughty:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
:naughty: niezły wypas, kiera z S4 zrobi robotę :naughty:
Opublikowano

Super kolorek no i wypasik.

Jak możesz to napisz ile Ćię kosztowała.

Opublikowano

:slina: śliczna jest :jerk: masz ciut lepszy wypas od mojego :wink: zazdroszczę podgrzewanej tylnej kanapy i wabasta bo u mnie było tylko zostało poprzez awarie zdemontowane :facepalm:

o quattro pomyśl bo masz tak fajne auto że nie może tego luksusu tu zabraknąć :wink: co do podgrzewanej kierownicy to fajny jest to bajer bo też mam taką :wink: tylko że wyglądem nie powala na kolana niestety :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.