Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B6] Avant Rns-E, Bix-Y, Webasto, Solardach ;) Eibach, 320 MM


Pawel88ST

Rekomendowane odpowiedzi

Mega wypas:slina:

Jak oglądam takie auta to zastanawiam się po co ludzie kupują golasy, skoro wystarczy trochę dołożyć i mieć wyposażenie, którego nie mają nie mają auta wyjeżdżające obecnie z salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto fajne ale chałpa jeszcze fajniejsza :)

Z tym sie zgodze, foty jeszcze poprzedniego wlasciciela ;) chyba nawet zanim kupil :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest kosa, taki wypas szacun :slina:

podjedz na spota do kato , oblukamy na żywo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywne opinie panowie :) dzisiaj przydarzyła mi się okropna usterka której bym się nie spodziewał, nie grzała mata siedziska kierowcy od momentu zakupu, wiec właczałem tylko do grzania oparcia i kiery, nagle poczułem dzisiaj spalenizne..... po czym okazało się że jakieś zwarcie w tej macie która nie grzała się zrobiło i wypaliło dziurę w skórze w fotelu <załamka> otworek jak po jakimś kiepie.... znacie może kogoś kto mi to obszyje skórą w takiej samej fakturze ?? bo to nie jest ta gładka skóra, a 2200 kosztuje tapierka w ASO :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu... Aż tak sotro przypaliło?! :shock3: Czy mogłoby się bardziej ostro skończyć?! Aż nie chcę myśleć! Kolego mam kontakt do dobrego tapicera samochodowego niedaleko Ciebie. Jutro dam Ci info ale przypomnij się. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny: tylko że będzie lipnie trochę dobrać materiał, daj jakieś foto jak to wygląda. Może kupić jakąś używkę i robić podmianę , od razu mate naprawić :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matę mam już zamówioną i ma być może już jutro u mnie, ale taki pech że nie zdążyłem jej wymienić zanim się to stało, a dwa to jest to ostatnia rzecz którą ująłbym w scenariuszu usterek w tym samochodzie :) tapicer pewnie w myszkowicach koło lotniska ;) muszę się tam udać, a fotki nie mam jeszcze zrobione ale jest dziura średnicy jakichś 4-5 mm i widać nadpaloną lekko gąbkę fotela, co do materiału to niewiem co to za skóra ale jest dużo grubsza i ma takie karby jak prawdziwa, w poprzedniej b6 fotele s-line były z gładkiej skóry takiej cieńszej, i tego było pewło na allegro a takich jeszcze nie widziałem :(

---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

Kolega elektryk wyjaśnił mi że jest tak, że jak mata nie działa to ma gdzies przerwę, w moim przypadku akurat się ułożyła tak, że zrobił się łuk elektryczny pomiędzy tą przerwą i wytopiło dziue w fotelu, więc Panowie morał z teej bajki na przyszłośc jest taki że jak chociaz jedna mata nie grzeje to nie właczamy "sitzheizunngu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że w środku króluje drewno, a ori carbony drogie, folia jest matowa to postanowiłem sam je okleić carbonem, zakupiłem włókno i żywicę, kilka miarek, strzykawek, pędzelków, papierów, lakier bezbarwny.

Jako królik doświadczalny posłużył znaleziony w garażu... korek wlewu płynu chłodzącego z poprzedniej B6 :D

jak wiadomo włókno jest sztywniejsze niż folia i korek jak na "pierwszy strzał" jest dosyć trudnym tematem do oklejenia, wiem już jakie popełniłem błędy i co w przyszłości poprawić, chociaż wyszło według mnie i tak nie najgorzej, teraz czas na dekory :) a poniżej foto korka - na żywo wygląda duuużo lepiej niż na foto, wkońcu były robione telefonem

może ktoś chętny ? zapraszam na priv :)

20140213_191620_resized.jpg

20140214_120927_resized.jpg

20140214_120943_resized.jpg

20140214_161437_resized.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawie :thumbup1: dekory powinny pojsc lepiej bo nie maja takich zalaman :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gładkie elementy można powiedzieć wyjda idealnie, tylko potrzeba na to trochę czasu, ramka biegów juz zamówiona na allegro wiec jak przyjdzie to dzialam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi szczerze nie leży :whistling: masz tak fajne auto i oszpecisz je takim carbonem samorobnym, takie moje zdanie.

Szczotkowane aluminium widzę w tym aucie, nie jest w cale a aż takie drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacze jaki będzie efekt końcowy ;) dlatego nie chce robić tego na tych moich bo jakby co to będzie co założyć :P haha a z tego co wiem Puma tez miał robione takim sposobem i wyglądały si ;)

---------- Post dopisany 23-03-2014 at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2014 at 15:17 ----------

mi szczerze nie leży :whistling: masz tak fajne auto i oszpecisz je takim carbonem samorobnym, takie moje zdanie.

Szczotkowane aluminium widzę w tym aucie, nie jest w cale a aż takie drogie.

No i miałeś rację, niestety carbon na gotowo nie wyglądał tak jak sobie to wyobrażałem, pomimo wielu godzin pracy ;)

Carbon narazie out - wleciało seryjne drewno które było tam od nowości, albo zastąpie je szczotkowanym aluminium tak jak miałem w poprzedniej, albo piano black....

póki co:

- drewniana gałka od biegów została zastąpiona pikowaną s-line

- RNS- E ogarnięte ( nowy laser, PL menu oraz mapa 2014) by dijim i H4mm3R - podziękowania :)

- ori felgi letnie zostały proszkowo pomalowane na czarny mat ( półmat ?) wraz z dekielkami, nawet odważniki naklejane są czarne :)

poniżej kilka foto - auto lekko przykurzone bo fotki były kolejnego dnia, a przy okazji zaczęło padać....

20140323_121201.jpg

20140323_121207.jpg

20140323_121216.jpg

20140323_121238.jpg

plany:

- tak jak pisałem dekory

- ściema przednich bocznych szyb

- może jakaś sensowna kierownica, ale do tego naprawdę lewa kasa by się przydała

- dystanse na tył 15 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox::kox::kox::kox::kox: daj fotki wnętrza, bo jest czym się chwalić :decayed:

a jak tam siedzenie? naprawione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...