Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B6] Avant Rns-E, Bix-Y, Webasto, Solardach ;) Eibach, 320 MM


Pawel88ST

Rekomendowane odpowiedzi

Te progi kolo silesii, właśnie jadąc Wczoraj do silesii przejechałem przez niego bo o nim zapomniałem :( pozdrawiam :)

no to wrzuć mu turbo GTB 1756 VK i z agregatu zmieni się w rakietę :D ale nadal ekonomiczną :kox:

Ori 03s lub 06s jest oznaczenie z tyłu, już nie pamiętam, ale na bank ori z końca 2008 roku bo są naklejki, dla mnie też są ładniejsze wiec jak się pojawiły na allegro to od razu były moje ;)

kurna a tyle na nie polowałem :facepalm: a jak się pojawiły to nie zauważyłem :(
To jest multitronic, nie ma sensu go wzmacniać raczej ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sztuka :thumbup1:

Miło że się podoba :)

Ostanio wpadł nowy akumulator MOLL M3 95 Ah ponieważ ostaniej zimy webasto go wykańczało po 30 min grzania, oraz nowe opony dunlop SP Sport Maxx RT 225/40/18, które bardzo polecam ze względu na niski poziom hałasu w porówniania do Pzero Rosso które miałem do tej pory.

Wczoraj auto zostało odśiweżone - z zewnątrz mycie, łącznie z nadkolami itp, glinkowania, cleaner DJ lime prime oraz wosk Angelwax Dark Angel, wewnątrz plasiki przemyte nielsenem nap foam low ( wiem że służy do prania ale bardzo dobrze sprawdza się w domywaniu deski, pozornie czysta deska a woda czarna :facepalm: , skóry wyczyszczone przy pomocy Angelwax heaven for leater i zabezpieczone Hide Rate z tej samej firmy, dodatkowo dekory piano zostały poddane korkcie za pomoca pada tri color i pasty sholl s20 a następnie zabezpieczone woskiem Angel wax poniżej fotki po zabiegach, robione były telefonem, i nie są w żaden sposób retuszowane

3jaqgjk4.jpg

rivbof79.jpg

m35lkw58.jpg

75uaux36.jpg

75uaux36.jpg

uj6edv9d.jpg

nrjla6vz.jpg

e7ak2dh8.jpg

6u2xfbka.jpg

jgawj9k3.jpg

hkej4l82.jpg

cwhjvbvu.jpg

Edytowane przez Pawel88ST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie czeka mnie wymiana oleju w skrzyni, więc z modami nie szaleje, :decayed: to co jest jeszcze w planach to doły lusterek z ledami z a6 c6 i ewentualnie gałka biegów z rs6 c6, chciałbym pamięć foteli i lusterek ale to bardzo drogi mod więc raczej się nie zdecyduje, za to na wiosnę raczej wpadną hamulce 320 lub 345 bo te 288 to kaszana straszna :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialna jest Twoja A4. Jedyne co bym osobiście zmienil to kolor felg, czarne się gubią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich kolor mi się podoba ale jedyne czego żałuję to ze od razu nie wziąłem 19 z Rs6 z et 35, one by zrobiły robotę ;) nawet w czerni, srebrne jakoś minie pasowaly do czarnej całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to możesz przymierzyć moje felgi, właśnie RS6 ET35 w srebrze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to możesz przymierzyć moje felgi, właśnie RS6 ET35 w srebrze :wink4:

Dzięki wielkie ale dopiero kupiłem nowe opony więc nie chce się denerwować, bo napewno na 19 będzie wyglądalo duuużo lepiej niż teraz ;)

Dobra robota.

Tez chcialbym sie zabrac za wnętrze porządnie powycxyszczam wszystko ale nie wiem co kupic i jak sie za to zabrac ;)

Sent from my телефон

To nie problem, tylko trzeba czasu na to, żeby wszystko do porządku zrobić, najlepiej to wyjąć fotele, wyodkurzać, wyprać doły, a fotele jak na zew są to też łatwiej ogarnąć ;) plastiki najpierw trzeba dobrze wymyć a później dopiero czymś zabezpieczyć, poniżej moja lista środków

- nieslen nap foam low do prania dywanów, foteli jeśli sa materiałowe i mycia plastikowych elementów wnętrza

- Angelwax Heaven for leather + szczoteczka do czyszczenai skóry + mikrofibra do scierania tego wszystkiego

- Angelwax Hide RAte + mikrofirbra - nakładanie odżywki

- poorboys natural look do zabezpiecznia elementów plastikowych ( kokpit, i inne)

- do szyb używam quick detailera

To chyba tyle :) w razie czego pisz na PW to coś ci podpowiem

A tak z nowości to wczoraj zgasiłem auto pod bankomatem iiii..... nie odpaliło, diagnoza na szybko - rozrusznik, 1,5 godziny wyciągania 180 zł wymiana bendixu i automatu oraz tulejek na ori bosch + czyszczenie reszty + godzina montażu i kręci jak szalony :D no ale do domu na lawecie trzeba było wrócić :facepalm:

Duże podziękowania Dla Bart-S za pomoc telefoniczną w godzinach wieczornych :hi:

Kwiecień 2015 - coś się dzieje, zawitały nowe czujniki TPMS 7L.... z 2014 roku, teraz nie wali już błędem, hamulce przód 320 mm z a6 c5 ( sprężynka zamiast blaszki) polakierowane proszkowo na srebrny kolor, do tego klocki ATE i tarcze Zimmermann, 5adfac6ceb00206bm.jpg

Do tego przyszła ostatnio paczka a w niej wyglądające jak nowe sprężyny eibach sportline oraz amortyzatory eibach pro dampfer 9d66c6a8febf3ee5m.jpg

Edytowane przez Pawel88ST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna furka ale tak jak koledzy pisali ja również dałbym koło w innym kolorze bo to się gubi niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad Atheo 19" z Touarega, ale po pierwsze już bardzo oklepane, a po drugie to zrobię wtedy identyczną kopię auta Majkela :P


98c092cf425652c33dfd18f81bad1c75.jpg


Taki mały modzik a cieszy, paczka z Holandii aż szła; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...