Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybitka szybka od halogenu


peju

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem peknieta szybke w lewym halogenie. Pekniecie bylo duze ale nie martwilem sie tym bo wygladalo na stabilne i tak przez ponad rok czasu. Jednak pare dni temu szyba zbila sie calkowicie i mam halogen bez zadnej osloby. Przygladalem sie temu miejscu ale tego sie chyba nie da latwo wymienic. Czy to oznacza wymiane zderzaka albo chociaz jego calkowity demontaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego może to głupio zabrzmi ale moim zdaniem to twoje pierwsze auto z halogenami :wink: a tak na powarzenie

kup sobie nowy halogen albo uzywke z allegro jak masz chociaż troszkę zdolności manualnych sam go sobie wymienisz nie trzeba zderzaka demontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmujesz kratkę,Odkręcasz dwa wkręty typu torx i masz halogen w ręce .Po zakupie drugiego robisz to samo tylko w odwrotnej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jest to:

HALOGEN H11 A4 B7 04-08 NOWY LEWY PRAWY (3536833820) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ledwo to znalazlem, nie ma wiele ofert. a poza tym to jest cala lampa.

natomiast cos takiego:

AUDI A4 B7 ATRAPA KRATKA RAMKA HALOGEN U prawa (3561939108) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

to jest pelno i tu nie ma szybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B7 nie ma dostępu do halogenów od przodu , tylko od tyłu zderzaka . Z prawym halogenem nie ma problemu , ale dostęp do lewego utrudnia interculer.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te Valeo to jest jedyny producent ori halogenow czy jest ich kilku?

Bo nie wiem czy wystarczy mi jeden zamowic czy od razu komplet co by dwa roznie nie swiecily.

I jeszcze szukam sposobu demontazu i widze:

IMAG0210j_nsxehnw.jpg

ze pod halogenem jest ten maly czarny okragly otwor. w srodku jest sruba ale nie na torx tylko na jeden krzyzak.

czy to jest to? od tego trzeba zaczac by zdjec oslone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to jego regulacja, koledzy dobrze piszą do prawego owszem dojdzie się od dołu a do lewego należy zderzak zdemontować:kwasny: A co do firmy to Valeo jest producentem ori pewnie i Bosch jeszcze robił znając życie, może zobacz czy prawy nie jest zniszczony zmatowiały lub ma uszkodzony odbłyśnik, jeżeli nie to ja bym nie wymieniał 2 tylko ten jeden uszkodzony, pewnie będą świeciły porównywalnie z nowym, prawy wiadomo swoje lata już ma więc można wymienić żarówkę w nim to barwa będzie jednakowa:wink: ja bym tak zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...