Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] A4 cabrio, taka jaka miala być :)


inferno

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym prosić was o pomoc.. Myślałem nad zamianą listw ozdobnych we wnętrzu na tak zwane aluminiowe..

[...]

Pq1R2Rni.jpg

Listwy wymienisz bez problemu. Sam robiłem taką operację u siebie i zajęła mniej niż 0.5h. Polecam szczotkowane aluminium albo carbon.

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymian_listew_dekoracyjnych-t27171.0.html;msg326348#msg326348

Pewien problem będziesz miał jednak ze znalezieniem na rynku wtórnym kompletu listew dedykowanych do cabrio. Większość z tych, które pojawiają się na aukcjach to wersje do zwykłych nadwozi.

Wersja do cabrio różni się jednak tylko jednym elementem (listwą nad klapą schowka). Więc możesz upolować komplet od zwykłego nadwozia a listwę nad schowkiem zamówic w ASO. Od razu uprzedzam - nie będzie tanio :) Poziu może opowiedzieć historię swojego carbonu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super cabrio :) tylko z tatą jasną tapicerką i naszym czystym powietrzem to będzie ciężko :)

ale środeczek piękny tak jak całe A4 :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka... a kierownice zmieniałeś,czy była taka??

Ja tez mam 04 cabrio, ale kierownice mam czteroramienna od modeli 2002...

Ładny jasny środek... generalnie cabrio pięknie sie prezentuje

Pozdrawiam

Loozzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka... a kierownice zmieniałeś,czy była taka??

Ja tez mam 04 cabrio, ale kierownice mam czteroramienna od modeli 2002...

Ładny jasny środek... generalnie cabrio pięknie sie prezentuje

Pozdrawiam

Loozzz

Kierownica nie była zmieniana. Może był jakiś facelift.. Moja jest 2004r ale pierwsza rejestracja czerwiec 2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko teraz jezdzić z otwartym dachem :kox:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hard top nie jest przewidziany do tego modelu. Podobno jest firma która może zrobić metalowy składany dach.

Ale właśnie w miękkim dachu cały urok.. Nawet jak jest zamknięty to z daleka widać, że to cabrio :tongue4: Poza tym w tym modelu bagażnik jest na prawdę obszerny a złożony dach zajmuje tylko 100l z 300l.

Oglądaliśmy mnóstwo kabrioletów i te z metalowym dachem nie przypadły mi do gustu. Poza tym zależało nam na 4 miejscach.. gdyby nie to, pewnie siedziałbym teraz na forum Hondy S2000 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak dobrze ze to benzynka bo diesel jakos malo pasuje do cabrio :naughty:

Klekotek wsrod szumu powietrza hehe :polew:

No tak mimo wszystko fajnie gdyby byl taki sztywny juz nie mowie skladany na zime bo jak ten sie sprawuje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia bo jeszcze żadnej zimy ten samochód nie spędził w Polsce :)

Najniższa temperatura przy jakiej jeździłem z dachem to okolice zera i nic się nie działo specjalnego.

Za to bez dachu mogę powiedzieć, że mimo podgrzewanych siedzeń i mocnego ciepłego nawiewu bez windshot'a poniżej 10 st. Celsjusza nie da się jeździć :tongue4:

Ale dla porównania mogę powiedzieć, że w każdych warunkach jest ciszej niż na przykład w B5 1.9 tdi 115KM.

Ten dach jest trój warstwowy i jest na prawdę dobrze wyciszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest cicho i ciepło, nawet w zimę cabrio jest lepsze bo się szybciej nagrzewa, śnieg nic nie przeszkadza, trzeba tylko na lód uważać i tyle :-)

piękna furka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Auto do sprzedania. różnice w stanie ze zdjęć i teraz, to przytarte lewe przednie nadkole i lekkie wgniecenie które ktoś kiedyś zrobił mi na parkingu za drzwiami kierowcy. przydałoby się też przepolerować felgi. niedługo postaram się wgrać jakieś aktualne zdjęcia. Więcej info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...