Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jak masz 2 to zrób tak jak mówiłem.Możliwe ze przetrzesz ten szlak i zastąpi hinole itd...

Słuchaj ogólnie widzę program taki spokojny jak mam rozumiec sam tak chciałeś???

Pamiętaj ze moc uzależnia i tylko patrzeć jak będziesz polował na GTB :wink:

To w 2.5 C5 były większe przeguby od tych co masz teraz???

Opublikowano
  • Autor

i jakie wrazenia po wymianie pompy na 120bar?? :)

Troszke lepiej ale miałem problem bo nie chciał mi sie długo odpowietrzyć magiel i pompa...

No mlody jedziesz z koksem w koncu... a pamietam tak sie zarzekales ze Tobie km nie potrzebne

Btw ile taki progs by miec 168 habet w tedei? :decayed:

koło 900. u mnie troche wiecej bo musiałem pamięc w sterowniku wymienić :)

To jak masz 2 to zrób tak jak mówiłem.Możliwe ze przetrzesz ten szlak i zastąpi hinole itd...

Słuchaj ogólnie widzę program taki spokojny jak mam rozumiec sam tak chciałeś???

Pamiętaj ze moc uzależnia i tylko patrzeć jak będziesz polował na GTB :wink:

To w 2.5 C5 były większe przeguby od tych co masz teraz???

miałem małe w AJM'ie, teraz mam duże tak jak w we wszystkich v6

Powiedzcie mi czy warto ładować skrzynie 6b? Mam taką na stanie :eusathink:

Opublikowano

Jak dużo walisz po autostradach itd to jest sens, inaczej nie..

Opublikowano
  • Autor

dwumas piekielnie mocny i sprzęgło 240mm mnie kusi ;)

Opublikowano

Wiem wiem

Jak nie planujesz więcej mocy to odpuść bo gra nie warta świeczki.

Pamiętaj ze 6 skrzynia gorzej się zbiera

I sanki nie wiem czy z a6 podejdą.

Skup sie nad FMIC :wink:

Opublikowano
  • Autor

skrzynia gorzej sie zbiera?

podejdą sanki, wszystko mam w zasadzie więc jedyny koszt to te kilka godzin roboty


aa fmic mierzyłem i w żaden sposób tego z c5 nie upcham

Opublikowano

Jeździłeś kiedyś AVF???

Z tego co mi wiadomo to tak jest 6 wolniejsza.

Sam kiedyś puściłem sie za pasztetem AVF i robiłem dziada jak chciałem

Do wszystkiego dodaj jeszcze koszta nowego sprzegła i zbieżnosć do ustawienia.

Opublikowano
  • Autor

musze gdzieś poszukać danych o przełożeniach :eusathink:

sprzęgło w zasadzie już mam tylko 2mase na 6 śrub trzeba zdobyć. zbieżności sie nie rusza

Opublikowano

Ja tam wole 6

ale tez nie mam porownania bo w 1.8 5 a 6 w 1.8T to dwa rozne swiaty ;)


chociaz 5b w a6 1.8t to porazka byla

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Akcja znicz była impulsem do zamontowania w końcu radia CB :decayed: miejsce jedyne w którym nic nie trzeba rezać i mnie nie denerwuje ani troche

20151102_125215.jpg


a tak poza tym to nie działo sie nic, tylko olej i filtry zmieniłem. Nic sie nie chce zepsuć :)

Opublikowano

To jakaś straszna sytuacja,że Ci się nic nie psuje :decayed: szukaj gratów na FMIC, zrób jakiś inny niż wszyscy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kolega ma do sprzedania słupek ASZ za grosze i mam takie marzenie żeby u mnie korba wyszła bokiem, wtedy mógł bym go zapakować do siebie :grin: ale jak na razie sie na to nie zapowiada

Z fmic chce sie wstrzymać do lata i sprawdzić na własnej skórze czy coś będzie puchło przy tej mocy :)


powiedzcie na zime kręcić gwintem do góry czy wrzucać 1be?

Opublikowano

nie bedzie sniegu w tym roku :D

Opublikowano

mi z lenistwa i tak sie nie chce kręcić gwintem :wink: śniegu nima a jak jest to i tak nie ruszam zawiechy. Na 15" jeżdziłem to na 17" nawet nie myślę o kręceniu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Michał, dużo roboty z podłączenie full elektryki foteli? Jest możliwa pamięć foteli?

Edytowane przez hunter91

Opublikowano
  • Autor

Michał, dużo roboty z podłączenie full elektryki foteli? Jest możliwa pamięć foteli?

full elektryka to za dużo powiedziane, bo w b5 w recaro przód i tył nie jest elektrycznie.

Roboty tyle że dywan trzeba podnieść i przeciągnąć wiązke :) pół godzinki max. Jak masz elektryczne lędźwie w serii tak jak ja miałem, to nie musisz nic robić

a pamięcią do b5 sie nie interesowałem bo komu to potrzebne :naughty:

Opublikowano

mam elektryczne ledzwie.sam nie wiem czy z a6 c5 dawac.troche widzialem trzeba kombinowac


jeszcze takie pytanie,jak Tobie graja te PowerBassy ? przod ok ?

Opublikowano
  • Autor

wszystko kwestia montażu, wygłuszenia drzwi itd :) jak sie przyłożysz to jest fajnie. Ja jestem zadowolony

Opublikowano

to jest zestaw z 4 glosnikow ? drogi ?

Opublikowano
  • Autor

Zestaw odseparowany na przod. Na tyle nie mam nic aktualnie. Kolo 150zl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.