Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I weź tu teraz budy z q szukaj gdzie tyle roboty włożone w budę ta.. .:P

Opublikowano

elektrykę na tył robiłeś na ori wiązkach? zmieniałeś MK czy jak?

Opublikowano

no właśnie jak podpiąłeś elektryke?

Opublikowano
  • Autor

Jak sie ma orginalną wiązke, to prosta zabawa: jedną wiązke sie wyciąga, w jej miejsce wkłada drugą i wszystko hula :) Mi niestety brakowało w wiązce tych specjalnych bezpieczników pod szyby, więc wstawiłem tam fragment instalacji z pastucha b5. Nie trzeba nic kodować cudować to bardzo prosta operacja :)

Opublikowano

zastanawiałem się na robieniem elektryki na tył ale chyba za dużo pracy z rozbieraniem środka, graty fajny mod.

Masz pompę wspomagania 120 bar ? duża różnica ? warto iść w tą stronę ?

Opublikowano
  • Autor

zastanawiałem się na robieniem elektryki na tył ale chyba za dużo pracy z rozbieraniem środka, graty fajny mod.

do zrobienia w jeden dzień. Ja przy okazji prałem dywan więc zeszło dosyć długo :)


Masz pompę wspomagania 120 bar ? duża różnica ? warto iść w tą stronę ?

Jak Ci sie obecna pompa kończy to warto. Jak masz wyciągać sprawną to szkoda czasu, jakaś kolosalna różnica to to nie jest

Opublikowano

a jakie miałeś objawy kończenia sie pompy ? brak wspomagania ?

Opublikowano
  • Autor

pompa hałasowała pod obciążeniem, nic więcej

Opublikowano

U mnie jak halasowala pompa okazalo sie ze winowajca byl napinacz. Po wymianie cicho jak makiem zasial ;)

Opublikowano

Misiek, wiesz może o ile fajki z a6 c5 są większe jeśli chodzi o średnicę w stosunku do ori z a4? Zastanawiam się czy szukać fajek z a6, czy może tylko dociąć oryginały pod kątem.

Opublikowano

nie uzyskasz tego efektu, fajna z a6 to jak zwykły papieros do cygara :)

Opublikowano
  • Autor

Misiek, wiesz może o ile fajki z a6 c5 są większe jeśli chodzi o średnicę w stosunku do ori z a4? Zastanawiam się czy szukać fajek z a6, czy może tylko dociąć oryginały pod kątem.

Te z a6 mają 70mm. Tych z a4 nie mierzylem, ale na oko z 50mm
Opublikowano

Misiek,miałeś racje .Bose z C5 do b5 to padaka. Nie opłacalne. Pozbyłem się.

Pytanie co teraz,dobre 13 pod wzmak czy 16 pod wzmak .dodam że będzie sub.

Edytowane przez hunter91

Opublikowano
  • Autor

Misiek,miałeś racje .Bose z C5 do b5 to padaka. Nie opłacalne. Pozbyłem się.

Pytanie co teraz,dobre 13 pod wzmak czy 16 pod wzmak .dodam że będzie sub.

Jak to co? wiadomo że 16 :)

Opublikowano

Ty masz pod ori maskownice czy ciałes boczek

Opublikowano
  • Autor

Od wewnętrznej strony troche go ogołociłem żeby było więcej miejsca, od zewnątrz jest oryginał

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy twoje radio ma wyjścia rcaa ? Chyba nie co,jak podłączyłes sub ?

Opublikowano
  • Autor

RCA nie ma, ale ma wyjscia liniowe przystosowane do pracy z wzmacniaczem Bose, wiec nie bylo problemu zeby sobie sygnał wyprowadzić

Opublikowano

Możesz krótki opis przedstawić?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

jak wyjąłem radio to z tyłu na nalepce było wszystko rozpisane co i jak. Kabelki nawet te nieużywane były w kostce wyprowadzone, więc dolutowałem do nich żeńskie RCA i tyle :)


W aucie po za przebiegiem nic sie nie zmienia. Jak by sie coś zepsuło to by chociaż było co robić a tak to nudą wieje ;)

Kupiłem letnie dywaniki do środka

20160525_153348.jpg

Pyłkowy po roku już ledwo zipał

20160623_155046.jpg

Pozdejmowałem plastiki umyłem silnik. Po za kurzem żadnych zabrudzeń typu olej, ropa nie znalazłem

20160528_192505.jpg

Chyba czas zmienić auto

Edytowane przez misiek95

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.