Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

błotniki do drobnej modyfikacji i bedzie lalunia :wink:

Opublikowano

Dobry wybór, felgi z Lublina?

Opublikowano
  • Autor

felgi z okolic poznania przyjechały z niemców na nowej s-klasie i od razu je zabrałem bo właściciel kupił ori fele pod s-klasę :decayed:

Opublikowano

Felgi ładne :),dobrze siedzą gumy do tych "J"??

Opublikowano
  • Autor

noo sam sie dziwiłem że 225/35 tak fajnie siadło na 9.5j

Opublikowano
noo sam sie dziwiłem że 225/35 tak fajnie siadło na 9.5j

Gumy dobre bo mają szeroki rant(extra load??) na 8.5J ta 215 tak samo dobrze siedzi?? teraz tylko uważać na krawężniki :)

Opublikowano
  • Autor

jak na 8.5 siedzi jeszcze nie wiem szukam gumy na przód :grin:

Opublikowano

Jest lepiej niż sobie wyobrażałem ;)fap_fap.gif

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

dawaj zdjęcia jak siedzą na aucie :naughty:

Opublikowano

w cyce koło

Opublikowano
  • Autor

foto jak siedzi zaraz dodam ale na zimowym 1ba nie chciało mi sie narazie gwintu wkładać ale jak dalej vedzie tak ciepło to chyba będę zmuszony sie przejechać :decayed:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

foto z kalkulatora trochę lipa ale w tygodniu cyknę cos ładnego :wink:

na foto koło z dystansem 20mm bez dystansu jest idealnie do błotnika tak na cyk cyk :decayed:

416e4d51b392.jpg

5ac6308d19c2.jpg

a tu u kolesia na passku

09d2c75cdfe7.jpg

Opublikowano

aj szukałem tego koła w 19 ale cena zwalała z nóg:facepalm: bardzo dobry wybór,dobrze to tylko spasuj i będzie urywało:wink: za wczasu Ci tylko powiem posmaruj sobie je dobrym woskiem albo połóż kwarc bo przy każdym myciu czeka Cie niezła palcówa ze szmatą:grin:

Opublikowano
  • Autor

ojj Ci powiem że ostatnia moja palcówka to czasy technikum :polew:

Opublikowano

Haha :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego, a jak z multifunkcją w tej kierownicy? Trzeba sterownik też z a8 wsadzić?

Opublikowano

Kurna powiem Ci ze pomyslem z kiera mnie wyprzedziles :P ja mysle o 3-ramiennej z d3 z multifunkcja bo mam juz u siebie w oryginale multi. Bez problemu weszla i dziala multi? Nie jest troche wieksza od tych kierownic z a4?

Opublikowano
  • Autor

multi nie działa nie mam do czego jej podlączyć! i myślę że będzie ciężko coś uruchomić

u mnie to chodzi na ori taśmie czyli kable od kiery przerobionę pod kostkę z a4 b5

jest tego samego rozmiaru co kiera poliftowa czy s4

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

docelowo chcę aby tak to wyglądało :decayed: ale czas pokaże

f92641e15a55.jpg

Opublikowano

To musisz pomyśleć jak to ogarnąć, bo sam wygląd to mało ;) w oryginalnej kierownicy multifunkcyjnej w b5 jest przekaźnik który tym steruje, może w D3 też jest taki lub podobny i da się go zaadoptować do B piuntki ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.