Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tablet zamiast radia?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam! w ramach "odmłodzenia" naszych aut wpadłem na pomysł zamontowania tabletu zamiast radia. Na razie to tylko plany, ale może ktoś już coś takiego zainstalował? Jeśli tak, to proszę o wskazówki.

pzdr,

Opublikowano

Wszystko jest możliwe,ale musisz dołożyć wzmacniacz bo tablet nie pociągnie głośników.I jeszcze kwestia radia , bo tablety nie posiadają radia.

Opublikowano
  • Autor

taaa, myślałem o tym, zastanawiam mnie bardziej kwestia odporności na temperaturę zimą, obecnie mam zainstalowaną nawigację na stałe w aucie i jakoś zimę wytrzymała, ale nie wiem jak byłoby z tabletem...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ciekawe czy po gałach nie wali w jadąc w nocy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ta kase i pot przy rezaniu wolalbym wydac na radiokombajn dedykowany do a4 b5 z Androidem. W dziale CA jest o tym... swietnie zastepuje rns-y wszystkie i ladnie zabudowane juz... Tylko wypadaloby miec 2din, zeby mniej roboty bylo. Jak moje finanse wroca do ladu po gwincie, to robie 2din i pozniej wlasnie takie radyjko z Andkiem :-)

Opublikowano

Możesz podać linka do takiego radia bo na allegro znalazłem jakieś za około 3000zł, mam u siebie radio 1din i pokrętła do nawiewu czy da się to przerobić jakoś na 2din?

Opublikowano

Montaż tunelu na 2 din:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-zmiana-tunelu-liftu-poliftowy-123559/

Co do tableta to kiepski pomysł, słabe wyjście pod audio, do tego masa rezania, wyjscia w tabletach są po bokach i bez przeróbki obudowy tableta będą wystawały kable.

Opublikowano

Ale tu jest klima a ja mam pokrętła

Opublikowano

Ale chyba nie było wersji 2din z pokrętłami :polew:

Można by zobaczyć w Etce czy jest taka ramka ale nawet jeśli wątpię żeby ktoś taką opcję zamawiał w salonie nawet te 17 lat temu :polew:

Opublikowano

a co w tym śmiesznego że ktoś nie wie?

Opublikowano

Nie ma ramki, nie ma konsoli 2 din pod pokrętła.

Są 2 opcje: Przekładka klimatyzacji lub rezanie pokręteł w nowy poliftowy panel.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Możesz podać linka do takiego radia bo na allegro znalazłem jakieś za około 3000zł, mam u siebie radio 1din i pokrętła do nawiewu czy da się to przerobić jakoś na 2din?

http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/chinska-nawigacja-ogromnymi-mozliwosciami-287969/

oczywiście najpierw 2din do ogarnięcia, jeśli się nie ma...

moim zdaniem taka opcja wyjdzie łatwiej i przyjemniej dla oka :]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.