Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BEX po Chipie


barb123

Rekomendowane odpowiedzi

skoro sugerujecie ze hamownia witka zawyza, to jakim cudem ja majac 166 KM 366nm od witka wciagnałem 190 KM 400 od Ecu- project?

tamta tez zawyza?

sorka za OT:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie jedna osoba mi mówiła że zawyża. Magic87 byc moze wtedy jeszcze działała poprawnie hamownia ale chłopaki mają racje to już nie Wedel:P

---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

Sory za OT jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jedno, co hamownia i sposób zapięcia, rodzaj opon i bieg na jakim sie hamuje to różnice zawsze jakies wychodzą kosmiczne. I wiem że u Damiana hamownia zawsze pokazuje najmniej ze wszystkich a autka od niego zawsze objeżdżają konkurencje :D EVO X Jego 380KM vs 390KM 4T klepało je za każdym razem z każdego biegu. Ja to sie smieje że jak u Damiana wypluje u mnie 250KM to wszedzie indziej bedzie 270 czy 280KM albo i gdzie pokaże pewnie ze 300 :D Już czasem sam nie wiem śmiać sie czy płakać, bo to jest już święta wojna o kreski a nie o wartości rzeczywiste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreski kreskami droga drogą;) dalej zaprzal stroi Ci furę czy jurczak?

Paweł stroi moją fure jak znajdzie troche wolnego czasu, ale teraz jak silnik bedzie chodził jak ma chodzić, to z TINPem i nową suszarką, pojedziemy stroić ją na hamownie u Damiana, żeby dopracować ją na cycuś. Dla Damiana to takimi bzdetami jak moja fura to ja głowy nie zawracam, on robi takie zabawki tam u siebie, że każdy facet który lubi modzenie to tam zamienia się w "dzieciaka na placu zabaw"

A potem zrobie taki myk jak wykombinuje trochę czasu, że wybiorę się w Polske po hamowniach i zobaczymy co gdzie u kogo pokaże, boost i AFR naniesiona na wykres, próba u każdego z logowaniem żeby nie było że jakaś lipa czy cukierki, dla każdego setup mechaniczny do wglądu i soft do potwierdzenia. I zobaczymy kto się nie będzie bał starcia z rzeczywistością. Nikt nikogo nie bedzie znał wyników do czasu zakończenia całej akcji. Potem założe zamknietą grupe na FB tylko dla tych którzy się na to sprawdzenie zgodzą i bedzie analiza wykresów nie na zasadzie: "qurwa jakaś hamownia z d*py wyjęta" czy " u mnie pokazuje najlepiej" itp, itd tylko "MOŻE BY TAK TO JAKOŚ SKALIBROWAĆ WZGLĘDEM LOGÓW np "????? a nie przeprowadzać świętą wojne o kreski do jasnej cholery, bo to się robi żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, pomysł bardzo ciekawy, ale przecież ludzie to tylko ludzie i mogą Tobie zrobić pomiar wiarygodny, a innym dalej polewać czekoladą i posypywać cukrem pudrem ;)

Swoja drogą to gdzie jest właściciel tego tematu? Robimy mu tutaj taką "oślą łączkę", że aż wstyd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, pomysł bardzo ciekawy, ale przecież ludzie to tylko ludzie i mogą Tobie zrobić pomiar wiarygodny, a innym dalej polewać czekoladą i posypywać cukrem pudrem ;)

Też o tym myślałem i przyznam ci rację w 100%, to byłoby błedne koło, bo ci co landrynki tylko umieja robic a nie wyniki to i tak zaraz by spowrotem cukrowali. ehhhhhh, szkoda słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...