Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BEX po Chipie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Popatrz sobie ile u mnie było g/s na k03s bo taką masz turbine.

Nawet w trakcie awarii miałem chyba więcej niż u Ciebie.

awaria3_przeplyw_zpsab673fd7.png

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

Tak ogólnie to bezpieczny program moim zdaniem.

Opublikowano
  • Autor

Nie chce tez jakies super wysilonego robic.

Zostawic to, zmodyfikowac czy jechac gdzie indziej ?

Opublikowano

To zalezy od Ciebie co cenisz bardziej, bezawaryjnosc czy wynik? Jaki przelot ma turbina? Sprawdz wirnik czy nie ma luzow i zainteresuj sie tez DV. Kiedy była wymieniana?

Masz kata?

Opublikowano
  • Autor

Czysta seria. 140000 przebiegu. DV nie wymieniałem.

Opublikowano

TO wymien bo koszt niewielki, może troche zyskasz na wstawaniu turbo i zrob logi :)

Opublikowano

Jest lepiej ale tylko dlatego że Twój tuner podniósł ciśnienie doładowania w całym zakresie, jak chcesz możesz teraz to zostawić, więcej już nie ma sensu podnosić bo zapętlisz wtryski na górze i tyle. Twój tuner już na pewno więcej z tego nie wyciśnie, bo nie wie co skorygować żeby było lepiej.

Opublikowano
  • Autor

Może wie, ale nie chce ryzykować.

Opublikowano
Może wie, ale nie chce ryzykować.

Jak bedzie wiedzial co zmienic, to auto bedzie mniej obciazone niz jest teraz a i przybedzie 15-20 koni ktore powinny tu być.

Opublikowano
  • Autor

Napisz co zmienic :D

Opublikowano

soft :)

Opublikowano

wyzej pisal ,tunera

Opublikowano
  • Autor

Umówiłem sie u kolegi Gregor10. Zobaczymy co wymodzi. Wkleje logi po zabiegu.

Opublikowano
Jak twój tuner zrobi 195g/s na booscie 0,65bara na K03S to daj znać :kox:

z tego co widze po logach to jakaś niezła żenada choć się nie znam, ja stawiam 200KM z malutkim plusem

Pokarze ci się czym się rożni hamownia Rogala od "wykrywacza" fotoszopowych kresek, czyli hamownia w JurczakAutoSport

To samo autko, w odstepie kilku dni.

http://s9.postimg.org/crtheux63/Zdj_cie0557.jpg

http://s15.postimg.org/5cs0umi1z/wykres_scirocco_r_p.jpg

A druga sprawa to jest dynomet a nie podwoziówka, tam sp***dolić wynik, albo narobic cukierków to jest sekunda roboty.

Widziałem już takie porównanie na TDI tylko zamiast Jurczyk sport była inna podwoziówka i też sporo koni pasło się na łące:)

Opublikowano

Wczoraj ibiza na Firadach HF120 i gtb2260vk i resztą koniecznych modów, legitymująca się mocą 265ps i momentem 495Nm z wykresu p. Witolda R-Performance w starciu z moją A3 na AL z mocą w podpisie: z rolki od 2 biegu ibiza o 1/4 auta do przodu, zapinam 3 dochodzę ją, 4 180kmh jestem o zderzak do przodu i tak zostaje do 240kmh. Jechaliśmy 4 razy, raz też z 3 biegu. Nigdy nie było tak, że nawet o pół długości ibiza było do przodu. Waga aut taka sama. Gdzie tkwi problem?

Opublikowano

Aerodynamika :D

Opublikowano

No tak, to gdzie szukać danych o oporach powietrza :)?

Opublikowano
No tak, to gdzie szukać danych o oporach powietrza :)?

współczynnik CX ale akurat myślę ze Ibiza ma mniejszy opór.

Opublikowano

Gdzie tkwi problem?

W cukierkach Wedla :D Za mocno pocukrowane :decayed: i próchnica zęby zjada zamiast myślenie :D

Opublikowano

Gdzie tkwi problem?

W cukierkach Wedla :D Za mocno pocukrowane :decayed: i próchnica zęby zjada zamiast myślenie :D

Bo to już nie jest polski Wedel :-D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.