Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ucina moc na wysokich obrotach


KYLOMC

Rekomendowane odpowiedzi

jutro dzwonie do gościa i za żądam zeby to na drodze wyregulował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z gwarancja jak by sie cos samemu grzebało w regulacjach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka bylem dzis u gazownika mieliśmy jechać na obwodnice na regulacje , ale niestety nie pojechaliśmy ponieważ sprawdził jeszcze czy są błędy i ja mu powiedziałem ze mam błąd podgrzewania sondy no i sprawdził czy w ogolę ona żyje . Sonda niestety nie oscyluje ..... stoi 0.450v i nie drgnie :( wiec powiedział ze trzeba kopic sondę ale juz zamówiłem :) jak wymienię to zobaczymy czy coś sie poprawiło a i na badaniu spalin wyszło ze za mało bajury daje a bogato tlenu . I tu z tego wszystkiego boje sie tego czy to czasami sofcik cos jest w nim ze sondę nie widzi ... ale okaże sie po wymianie jej :)

---------- Post dopisany 23-11-2013 at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2013 at 16:07 ----------

elo wymieniłem sonde na nowa i dalej ten błąd .... czy to wina tego zjebanego wirusa ? czy co bo mam dosyć :D

---------- Post dopisany 26-11-2013 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 23-11-2013 at 12:02 ----------

jade do ecuproject Wrocław z tym błędem bo nie moge sobie poradzić szukałem wszędzie i moge znaleźć tej usterki ...

---------- Post dopisany 06-12-2013 at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2013 at 17:49 ----------

problem z błędem został usunięty ,wina była po stronie komutera.. niestety trzeba było wymienić .. jutro jade zobaczyc jak sie zbiera na gazie ,jak dalej dławi to do gazowanika :D

---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------

juz po odbiorze ,jest dobrze juz nie dławi się normalnie elegancko ciagnie do odcinki :D jest super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super i co na serii teraz ciągniesz jak komputer ci przekładali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety :( moze cos z tym starym kompem ktos cos zrobi to wtedy powrócę do niego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mapa jakaś lipna, trzeba było spróbować wgrać do niego serie, może było by dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest mozliwe :) ważne ze jest juz ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...