Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kox kolego :kox::good:

:gwizdanie: takie se te fele... :decayed:

:jerk::decayed: Widzisz widzisz kto Cię namawiał? :gwizdanie: Kuźwa że tak powiem mjót :cool1:

Opublikowano

wygląda zacnie ale felga mogłaby dostać jakiś graficik :good:

Opublikowano
  • Autor

Jest zajeeebiscie na zywo :kox: tylko nie wiem dlaczego taka słaba fotke dałeś :gwizdanie:

Weź no sie postaraj i daj fotke jakich mało u ciebie :decayed: i w puławskim uzupełnij :naughty:

no ale jakie fotki :tongue4:

w pulawskim jutro ogarne :good:

w ogole dzieki a spota bardzo bylo spoko :good: mam nadzieje ze juz paput sie oswoil z czarnuchami w 17'' :naughty:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 21:56_________________________________________________

uuuuu panie dystans się kłania :decayed: , no pasuje te kółka :good: b5 wzór

ale ile tego dystansu na fotkach jest juz dany 5mm jak dorzuce jeszcze 5 mm to przod bedzie tarl permamentnie i tyl tez, a chce go jeszcze z 0,5 cm spuscic na glebe wiec nie moge sobie pozwolic na to by auto ladnie wygladalo ale stalo bo sie nie da ruszyc z miejsca..[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 21:58_________________________________________________graficik, boje sie ze sie kolo zgubil z grafitem,

bedzie odnowione, ale albo w ten kolor co jest (na zywo ladnie gra z kolorem budy) albo jakis srebrny wpadajacy w bialy cos takiego postaram sie wykminic :good:

Opublikowano

albo jakis srebrny wpadajacy w bialy cos takiego postaram sie wykminic :good:

A może kameleonik? :D albo brokacik na ten srebrzasty :gwizdanie:

Opublikowano

Felgi pasują do koloru auta, tego jeszcze nikt nie napisał :kox::decayed:

Ładnie leżą :wink4:

Opublikowano
  • Autor

albo jakis srebrny wpadajacy w bialy cos takiego postaram sie wykminic :good:

A może kameleonik? :D albo brokacik na ten srebrzasty :gwizdanie:

giejnia? :tongue4:

Opublikowano

giejnia? :tongue4:

:naughty:

Wg mnie najlepiej wyglądają na srebrze w idealnym alu silber kolorum :good:

Opublikowano

tylko, że wtedy ti już nie schwarz srebro...

Opublikowano

tylko, że wtedy ti już nie schwarz srebro...

A dlaczego nie? :) Czarny dach, czarne lampy przód i tył :) zero chromu :) Eee no Eniu co Ty gadasz :)

Opublikowano

ale felga to podstawa do każdego projektu..

Opublikowano

A takie ładne 19stki były na handel :)

Opublikowano

uwazam ze jest zacnie :decayed:

a4rs6wheel.jpg

Moim zdaniem wygląda o niebo lepiej niż z czarnym kołem :good: auto już nie wygląda na zepsute :kox:

Opublikowano
  • Autor

A takie ładne 19stki były na handel :)

nie mozna miec wszystkiego na raz :tongue4: 2 zmiany rozmiaru kola w sezonie wystarcza :naughty:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 10:33_________________________________________________

Te sa dobre, ale tamte co pokazywales wczesniej, te z omegi czy z calibry byly :sick3:

Te sa za***iste :kox:

widzisz Eniu a tak panikowales :tongue4::polew:

Opublikowano

i czarne szybki :naughty:

Mówiłes o jasniejszych :mysli:

14256293.jpg

A ja myślałem o graficie :mysli:

uuvu.jpg

ciorne

ughuv.jpg

Opublikowano

jeszcze ciemniejsze.. ku***a czy on nie ma normalnych fotek tylko jakies skurwione po przerobce ? :decayed:

no rozjasniłem co mogłem :tongue4: i to zółte niebo :sick3:

Opublikowano

nie dosc ze na trasie skopcil mu ponizej 5 z klimka to jeszcze nie ma normalnych fot :doh1: :decayed:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 10:51_________________________________________________zrob vt na jeszcze ciemniejszym graficie na tych felgach

DONE

Ja tam jestem za jasnymi, albo takimi jak obecnie są :good:

Opublikowano
DONE

Ja tam jestem za jasnymi, albo takimi jak obecnie są :good:

Yep również tak myślę :good:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze ciemniejsze.. ku***a czy on nie ma normalnych fotek tylko jakies skurwione po przerobce ? :decayed:

ty juz nie plakaj

a4kb.jpg

Opublikowano
a4kb.jpg

Nie no jest pięknie :oklaski: szczególnie z dokładkami w kolorze :slina:

Opublikowano
  • Autor
a4kb.jpg

Nie no jest pięknie :oklaski: szczególnie z dokładkami w kolorze :slina:

jeszcze temat grilla ogarne i uwazam ze jest mjót :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.