Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

będzie dobrze :)

Opublikowano
  • Autor

a wymiary daily to chyba 22x64c4,5 jak dobrze pamietam bez boczków

u mnie wymiary icka to 20*47*6,5 sam rdzen

Opublikowano

a wymiary daily to chyba 22x64c4,5 jak dobrze pamietam bez boczków

u mnie wymiary icka to 20*47*6,5 sam rdzen

to eleganckie, choć grubosć ICka zmusi cie do podciecia belki, chinol dla porównania ma 18x55x6,5 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a wymiary daily to chyba 22x64c4,5 jak dobrze pamietam bez boczków

u mnie wymiary icka to 20*47*6,5 sam rdzen

to eleganckie, choć grubosć ICka zmusi cie do podciecia belki, chinol dla porównania ma 18x55x6,5 :wink4:

sie podetnie

Opublikowano

a wymiary daily to chyba 22x64c4,5 jak dobrze pamietam bez boczków

u mnie wymiary icka to 20*47*6,5 sam rdzen

to eleganckie, choć grubosć ICka zmusi cie do podciecia belki, chinol dla porównania ma 18x55x6,5 :wink4:

sie podetnie

:good:

Opublikowano

no się kroi coś fajnego:) powodzonka w modach, oby wszystko wyszło :good:

Opublikowano

wrescie bedzie miało co napedzac te ciezkie Rs'y

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wrescie bedzie miało co napedzac te ciezkie Rs'y

bosche216.jpg

ostatni element ukladanki w drodze :naughty:

jeszcze to poskladac do kupy na czipsa i bedzie mocccc w hooooj mocyyyyy :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:evil: :evil:
Opublikowano

wtryski już możesz zakładać moc poczujesz :cool1: i wielką chmurę nie przepalonego paliwa za autem również :decayed:

a tak na poważnie to idziesz ostro z modami :cool1:

Opublikowano

no własnie synek cos tej zimy nic u mnie w garage sie nie dzieje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no własnie synek cos tej zimy nic u mnie w garage sie nie dzieje :gwizdanie:

no synek synek bo jak ja Ci pertolne :polew:

ni ma czasu cos wujek, Ty tez gdzies latasz krecisz sie chcesz jakies mercedesy krawaciarskie kupowac :decayed:

Moze ktoregos luzniejszego dnia sie ustawimy to sie chociaz kolektorek zasadzi z AWXa?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 20:39_________________________________________________

wtryski już możesz zakładać moc poczujesz :cool1: i wielką chmurę nie przepalonego paliwa za autem również :decayed:

no jak mam zasadzac chmure to sie moze powstrzymam narazie, duzo bedzie przez to pil?

a tak na poważnie to idziesz ostro z modami :cool1:

nie mam czasu sie do psychiatry zapisac :(

Opublikowano

jak to latam jak siedze cały czas w domu ptakiem do góry :decayed:

Opublikowano

no na pewno trochę więcej bo ecu nie wie że więcej paliwa podlewasz w krótszym czasie i stąd to kopcenie, także złóż wszystko i na korekte, choć ja jeździłem bez softu ze 3 miechy

Opublikowano
  • Autor

no na pewno trochę więcej bo ecu nie wie że więcej paliwa podlewasz w krótszym czasie i stąd to kopcenie, także złóż wszystko i na korekte, choć ja jeździłem bez softu ze 3 miechy

ee nie bede lecial 250 km na czipsa po samych wtryskach, zaloze turbo dolot wtryski i FMICa i wtedy sie umowie na gierkę do Rogala :good:

Opublikowano

Wujek, Bix już siedzi? czy tak żeś sE tylko napisał :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wujek, Bix już siedzi? czy tak żeś sE tylko napisał :naughty:

ta siedzi w aucie :naughty: jeden na fotelu drugi na podlodze :polew:

wlasnie odebralem, przyznam ze sa kox odblysniki stan idealny wsio jak trza dzis bede powoli rezal :):naughty:

wpadły tez

daszki podswietlane

1393013873:naughty:

Opublikowano

Wujek, Bix już siedzi? czy tak żeś sE tylko napisał :naughty:

ta siedzi w aucie :naughty: jeden na fotelu drugi na podlodze :polew:

wlasnie odebralem, przyznam ze sa kox odblysniki stan idealny wsio jak trza dzis bede powoli rezal :):naughty:

wpadły tez

daszki podswietlane

1393013873:naughty:

ajj, daszki miałem w serii :decayed:

no soczewki ładne, a jak z długością, zmieszczą sie w lampę? :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Wujek, Bix już siedzi? czy tak żeś sE tylko napisał :naughty:

ta siedzi w aucie :naughty: jeden na fotelu drugi na podlodze :polew:

wlasnie odebralem, przyznam ze sa kox odblysniki stan idealny wsio jak trza dzis bede powoli rezal :):naughty:

wpadły tez

daszki podswietlane

1393013873:naughty:

ajj, daszki miałem w serii :decayed:

no soczewki ładne, a jak z długością, zmieszczą sie w lampę? :przebiegly:

no NOSB twierdzi ze beda si te wymiary :mysli:

Opublikowano

ajj, daszki miałem w serii :decayed:

podświetlane miałeś a nie miałeś klimy? :shocked::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.