Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy od rozrzedzania krwi C2H5OH :naughty:

ale zabija szare komórki więc może wam ostatek rozsądku zniknąć i wtedy to juz fiu fiu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od rozrzedzania krwi C2H5OH :naughty:

odpisz na PW

rozrzedzanie krwi zonajwyzej moze deko zobojetnic :>[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 12:26_________________________________________________

Zacznijmy od rozrzedzania krwi C2H5OH :naughty:

ale zabija szare komórki więc może wam ostatek rozsądku zniknąć i wtedy to juz fiu fiu :decayed:

a co to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od rozrzedzania krwi C2H5OH :naughty:

odpisz na PW

rozrzedzanie krwi zonajwyzej moze deko zobojetnic :>[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 12:26_________________________________________________

Zacznijmy od rozrzedzania krwi C2H5OH :naughty:

ale zabija szare komórki więc może wam ostatek rozsądku zniknąć i wtedy to juz fiu fiu :decayed:

a co to?

To co sprawia że zostawiasz jeszcze jakies drobne na chleb i masło a nie tylko w samochód :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego sie nie da wyleczyć, albo kurek na pieniążki w pracy :decayed: , albo przypadkowy klient dajacy za furacza 5tys wiecej z miejsca :kox:

próbowałem sam sobie zakręcić kurek ni i tak się udało że kupiłem radio głośniki i wygłuszenia za 2000 to jest chore poważnie ale ja tez nie wiem jak z tym walczyć, próbuję jeszcze raz z tym że dziewczyna mi zmieniła hasło do konta :decayed:

podzielę się rezultatami ale rokowania nie są obiecujące bo tak patrzę żeby dach pomalować :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ruszaj dachu w żółciutkim :thumbdown:

Zobacz Mrogalik oblepił i tak przeżarło, ze zderzak musi wymieniać :shocked::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal czysc skrzynke bo chce ogarnac temat ktory z rana poruszylismy ;p[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 22:28_________________________________________________pozatym czym pisalismy potrzebuje tunel z podlokietnikiem w kolorze zielono siwym bo inaczej tego sie nie da nazwac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal czysc skrzynke bo chce ogarnac temat ktory z rana poruszylismy ;p[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 22:28_________________________________________________pozatym czym pisalismy potrzebuje tunel z podlokietnikiem w kolorze zielono siwym bo inaczej tego sie nie da nazwac :P

zaraz dopiero na neta siadlem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogal nie świruj rezamy body na wiosne zeby pozawstydzac troche amerykańców :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogal nie świruj rezamy body na wiosne zeby pozawstydzac troche amerykańców :naughty:

oj swiruje pawiana, kólka dzis jutro juz beda w kolorze, potem lece z body, kolorek juz tez mam wybrany :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogal nie świruj rezamy body na wiosne zeby pozawstydzac troche amerykańców :naughty:

oj swiruje pawiana, kólka dzis jutro juz beda w kolorze, potem lece z body, kolorek juz tez mam wybrany :kox:

Moje tez pojda w kolor <lol2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal slyszlem ze chcesz mi dach okleic na czarno ;p

flaszka pod pache i z solarem Ci okleimy :drunk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal slyszlem ze chcesz mi dach okleic na czarno ;p

flaszka pod pache i z solarem Ci okleimy :drunk:

To i ja i ja chcę :papa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo to z medikiem razem wpadniemy wezmiemy 2 flaszki i dwa sedany pojda w czarno ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...