Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miron a pamiętasz ja Cię gonił, bo był wkur... że masz ledy i chciał Ci w tył wjechać żeby je rozwalić?? na szczęście mu uciekłeś bo już by było po zderzaku i ledach :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Gleba i dobra felga to podstawa każdego dobrze wyglądającego samochodu :cool1:

Opublikowano
  • Autor
Na stabilizatory już zaczynam odkładać

odkladaj to ty na zderzak bo teraz golizna z przodu i wyglada jak by bylo bum bum przodem :wink4:

nie masz racji kolego...............

przód akurat był cały po jego bum............znaczy się zderzak tylko

Siemian go zostawia bo ma do niego sentyment................... to był jedyny element nie uszkodzony w jego aucie od nowości..................nawet w ASO było to sprawdzane i potwierdzili, że zderzak jest z B7

nie no mistrz... :polew: :polew: :polew: :polew:

a gdzie ta różnica ja sie pytam :tongue4:

jak nie widzisz to usiądź bliżej monitora :polew: :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj porównałem sobie fotki auta jak wyglądało po zakupie (ale już felgi miało) z stanem obecnym:

troche się pozmieniało :decayed: :decayed:

porownanie3.jpg

porownanie4.jpg

porownanie5.jpg

A tu pare słitaśnych fotek z dzisiaj :polew:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Opublikowano

lekki dystans na tył jednak by się przydał... :gwizdanie:

Opublikowano

lekki dystans na tył jednak by się przydał... :gwizdanie:

Dokładnie bo są zdeka schowane :gwizdanie:

Opublikowano

lekki dystans na tył jednak by się przydał... :gwizdanie:

Dokładnie bo są zdeka schowane :gwizdanie:

Też już mu to mówiłem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

właśnie się zastanawiam... Bo nie wiem czy jest sens skoro ori s-line i s4 miały dokładnie tak samo... :mysli:

Opublikowano

Az prosi sie o Xenon... :)

Opublikowano

Az prosi sie o Xenon... :)

Bixenon :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Az prosi sie o Xenon... :)

Bixenon :cool1:

innego w b7 nie było... był tylko bixenon..

Panowie spokojnie. Myśle że do tego dojdziemy, ale narazie stopuje z modami bo kryzys jest :)

Opublikowano

Siemian wczoraj widzieliśmy się na parkkngu w Ostrowcu Św?

Opublikowano
  • Autor

oj nie bo jestem caly czas na miejscu...

chyba że po pijaku bym pojechał i nie pamietał... :decayed::wink4:

Opublikowano

na temat dystansow moge powiedziec tyle... przy feldze o szerokosci 7,5 i ET 34 oraz oponie 225/40/18 o przy załadowanym mocno aucie obciera lekko o bok opony. Teraz mam ET37 i jest idealnie.

Opublikowano

fotograf87 Tobie obciera bo masz inne sprężyny :wink4: A Siemian jak wrzuci na tył dystansy 12mm to przy tej feldze i zawieszeniu 1BE nic nie będzie ocierać, nawet jak z tyłu siądzie 3 chłopa :wink4:

Opublikowano

moze jest w tym troche racji, mam nizsze auto ;p ale lepiej dmuchac na zimne... moze sie zdarzyć z kolega SIEMIAN będzie wiózł na disco 4 osoby plus 2 w bagażniku :polew: będzie pokazywał skutecznosc hamulców na nierównej drodze i mu autko za mocno "przykucnie" :kox:

Opublikowano
  • Autor

moze jest w tym troche racji, mam nizsze auto ;p ale lepiej dmuchac na zimne... moze sie zdarzyć z kolega SIEMIAN będzie wiózł na disco 4 osoby plus 2 w bagażniku :polew: będzie pokazywał skutecznosc hamulców na nierównej drodze i mu autko za mocno "przykucnie" :kox:

hehe, jestem dokładnie tego samego zdania.

Jeśli założe dystanse to tylko takie żeby nie bylo fizycznie możliwości aby koło obcierało nawet po załadowaniu dwóch ton do auta :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.