Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dodatkowo dowiedziałem się że jezdzi się po drodze a nie wykresem i że moje auto i tak bardzo ładnie jezdzi. :decayed:

jak sie przejedziesz autem z prawidlowym dolem , zmienisz zdanie :wink4:

Turdzi ale to nie ja powiedziałem że ładnie jezdzi... Chociaż ja też jestem zadowolony

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dodatkowo dowiedziałem się że jezdzi się po drodze a nie wykresem i że moje auto i tak bardzo ładnie jezdzi. :decayed:

jak sie przejedziesz autem z prawidlowym dolem , zmienisz zdanie :wink4:

zgadzam sie.Przejechałem sie tym autem i jak dla mnie jest mega lag i tym sie jezdzic nie da. Dopiero powyżej 2tys sie cos zaczyna dziać :decayed:
Opublikowano
  • Autor

o Piotrek nareszcie nauczyłeś się poprawnie nazywać to zjawisko bo ostatnio pisałeś o turbo-dziurze :decayed: :decayed: :decayed:

Żeby uciąć wszystkie te rozmowy powiem tak:

I tak nie dam tego auta komukolwiek poza CSami żeby grzebał coś przy mocy, a skoro Patryk powiedział że tak ma zostać i nic lepszego z tego się nie zrobi, to ta dyskusja nie ma sensu. Koniec kropka.

Ja się do tego widocznie przyzwyczaiłem. Nie zauważam tego już. Jestem mega zadowolony bo w porównaniu z serią i tak auto lata... I nie zmienie nagle decyzji że auto jednak jeździ źle tylko z powodu że zobaczyłem że jakaś kreseczka na wykresie jest za nisko... Wiem co to auto potrafi i w tym względzie nic ten wykres nie zmienia...

Opublikowano

o Piotrek nareszcie nauczyłeś się poprawnie nazywać to zjawisko bo ostatnio pisałeś o turbo-dziurze

chyba mnie z kimś pomyliłes :decayed::cool1:
Opublikowano
  • Autor

hhmmmm a to może sandał mylił....

Opublikowano

hhmmmm a to może sandał mylił....

:polew: a apropo co u niego??
Opublikowano
  • Autor

a no widzisz przeprowadził się do Krakooooowa to już nawet dla znajomych czasu nie ma... :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 15:40_________________________________________________Kurcze Panowie od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pakiet DTM... Co o tym sądzicie? (tylna dokładka i progi)

Wygląda to mniej więcej tak:

dtm1.jpg

dtm2.jpg

dtm3.jpg

Opublikowano

Mi sie podoba. Fajnie by było, jakby dokładka była w kolorze progów :kox:

Opublikowano
  • Autor

no jeśli bym się zdecydował to dokłądka poszła by w taki kolor jak teraz mam czyli taki jak dolne listwy drzwiowe.

Progi by poszły normalnei w kolor.

Opublikowano

Tylna dokładka jak najbardziej :good: :good: :good: Jestem za ! Kup, załóż, zobacze na żywca na spocie i jak co to sam się skusze do mojej :kox:

Pośli mi na PW jaki koszt tej tylnej dokładki.

Opublikowano
Kurcze Panowie od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pakiet DTM... Co o tym sądzicie? (tylna dokładka i progi)

Wygląda to mniej więcej tak:

to nie jest dokladka pakietu DTM tylko tylny dyfuzor w akcesoriach audi oznaczony jako sport.BTW lezy mi taki w garazu pomalowany na grafit mat , i nadal nie doczekal sie zalozenia :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
Kurcze Panowie od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pakiet DTM... Co o tym sądzicie? (tylna dokładka i progi)

Wygląda to mniej więcej tak:

to nie jest dokladka pakietu DTM tylko tylny dyfuzor w akcesoriach audi oznaczony jako sport.BTW lezy mi taki w garazu pomalowany na grafit mat , i nadal nie doczekal sie zalozenia :rolleyes:

racja, racja. Moje niedopatrzenie.

Kurcze te progi mnie kuszą strasznie...

Opublikowano

Siemian a będą pasować? Nie wiem czy ten element w sedanie i avancie jest taki sam - pamiętaj, że DTM nie miał wersji kombi...

Opublikowano
  • Autor

w ETCE nie ma rozróżnienia sedan/avant więc powinno być ok...

Opublikowano
  • Autor

ale ze mnie d*pa wołowa... Zagapiłem się przed światłami...

wy.jpg

wy2.jpg

S line-ie nadchodz...

Opublikowano

ale ze mnie pupa wołowa... Zagapiłem się przed światłami...

wy.jpg

wy2.jpg

S line-ie nadchodz...

Ot fujara :oklaski:

:fool::evil2:

Opublikowano

ale ze mnie pupa wołowa... Zagapiłem się przed światłami...

wy.jpg

wy2.jpg

S line-ie nadchodz...

to teraz nie dość, że powodziowy to jeszcze bity :polew::naughty: :>
Opublikowano

...i nawet 345mm nie pomogly? :mysli::kox:

Nie zazdroszcze uszkodzen :wink4:

Opublikowano

...i nawet 345mm nie pomogly? :mysli::kox:

Nie zazdroszcze uszkodzen :wink4:

on to problem przedniego zderzaka S-line sie chyba sam rozwazal :wink4: , ale nie zazdroszcze bo jak sie samemu zrobi bum bum to boli :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.