Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale ze mnie pupa wołowa... Zagapiłem się przed światłami...

wy.jpg

wy2.jpg

S line-ie nadchodz...

to teraz nie dość, że powodziowy to jeszcze bity :polew::naughty: :>

I

pogorzelec :naughty:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no zobaczymy na ile mi to jutro PZU wyceni. Szukam zderzaka z s4 ale może być cięzko, więc pewnie narazie będzie s-line. Zobaczymy...

Taka stłuczka z d_upy... Jechałem powolutku i się zamyśliłem. Auta przed się zatrzymały. Ja jak się zorientowałem to było już za późno. Odbiłem na chodnik ale były słupki betonowe więc nie miałem gdzie uiec. Rozwaliłem felge na krawężniku a lewą stroną przydzwoniłem w auto przed... :confused4: :confused4: :confused4:

Z jednej strony fajnie bo się troszke pomodze... Ale z drugiej nie chce mi się latać i załatwiać, tym bardziej że ostatnio mało czasu mam...

Opublikowano

szkoda tak czy tak :wink4: a S4 i S-line ma taki sam zderzak

Opublikowano
  • Autor

wiem ale chce kupić kpl. z grilem dlatego uzylem takiego skrótu myślowego....

Opublikowano

oj ja tu widze przy tak zwanej okazji BIXENON :)

Opublikowano

wiem ale chce kupić kpl. z grilem dlatego uzylem takiego skrótu myślowego....

jutro dam znac [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 15:46_________________________________________________

oj ja tu widze przy tak zwanej okazji BIXENON :)

no ale spryski
Opublikowano
  • Autor

no mysle mysle. Jutro bede wiecej wiedzial, jak mi wycenią tą szkode...

Opublikowano

siemian ma ciekawy sposob na rezanie samochodu, :)

Opublikowano

siemian ma ciekawy sposob na rezanie samochodu, :)

Ma po prostu chłopak problemy z samo motywacją :decayed:
Opublikowano

Siemian jak Cię jarają progi z DTM to bierz od razu przedni zderzak :naughty:

http://allegro.pl/item1052500666_zderzak_audi_dtm_a4_s4_s_line_oryginal.html

Oglądałem wczoraj ten zderzak i sam się nad nim zastanawiam... Tylko szkoda mi kasy :tongue4::naughty:

Ale jak narazie to bardziej chodzi mi po głowie ta tylna dokładka :)

Opublikowano
  • Autor

a mnie się własnie ten zderzak nie podoba za bardzo. Ale niewykluczone że progi z DTMki zamontuje... Wszystko się okaże jak się sprawy będą miały...

Opublikowano

W DTM mialbys piekne dojscie powietrza do bocznych kulerkow :tongue4:

Opublikowano

ale urwał... współczuję.

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj auto idzie do lakiernika. A teraz wygląda tak:

z1.jpg

z2.jpg

Opublikowano

eeee ja bym tak zostawil :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

eeee ja bym tak zostawil :tongue4:

albo polakierował reszte na czarno, co nie? :decayed: :decayed: :wink4::tongue4:

Opublikowano

eeee ja bym tak zostawil :tongue4:

albo polakierował reszte na czarno, co nie? :decayed: :decayed: :wink4::tongue4:

nie jest to głupi pomysł :decayed:

Opublikowano

eeee ja bym tak zostawil :tongue4:

albo polakierował reszte na czarno, co nie? :decayed: :decayed: :wink4::tongue4:

Dokładnie i wyglądała by w sensownym kolorze :naughty::decayed:

Opublikowano

Jak to mówią, każdy kolor jest dobry byle był czarny :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.