Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziwnie znaczek audi na tylnej klapie wygląda-taki malutki jakiś[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 21:42_________________________________________________ale jest piekna jak nowa :good: :good: :good: :good: :kox:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

klapa nie była ruszana więc musi Ci się wydawać :)

Opublikowano

pewnie tak :> :shocked:

ale listwy teraz wyglądaja rewelacyjnie :kox: [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 21:50_________________________________________________właśnie doczytałe podpis pod zdjęciem-"Przystojniak" :polew::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

na ostatnich zdjęciach, jakby ci du..a siedziała niżej niż przód??? :shocked:

Opublikowano
  • Autor

na ostatnich zdjęciach, jakby ci du..a siedziała niżej niż przód??? :shocked:

zauważ że nie jest to robione na asfalcie i dlatego taka róznica. Aczkolwiek przy 1be bardzo często tył siada minimalnie bardziej

właśnie doczytałe podpis pod zdjęciem-"Przystojniak" :polew::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

już nawet nie chce słyszec nic na temat 1BE/1BV itp syfie... najgorsza zabawa mojego życia... zmiana spręzyn, na finale zmiana całego zawiasu na gwint i już.

Opublikowano
  • Autor

e tam, przesadzasz. JA zmieniłem i jestem bardzo bardzo zadowolony...

Opublikowano

e tam, przesadzasz. JA zmieniłem i jestem bardzo bardzo zadowolony...

jest to półśrodek do prawdziwego zawiasu i tyle. tanie rozwiązanie i średnie efekty.

Opublikowano
  • Autor

e tam, przesadzasz. JA zmieniłem i jestem bardzo bardzo zadowolony...

jest to półśrodek do prawdziwego zawiasu i tyle. tanie rozwiązanie i średnie efekty.

tak można do wszystkiego podejść. :) audi A4 jest półśrodkiem do audi A8 itd... :)

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 00:11_________________________________________________powoli zaczynają spływać do mnie fotki z ostatniej sesji :decayed: :decayed:

2f.jpg

Opublikowano

Czy mi sie wydaje, czy on byl bity ?

:decayed:

Opublikowano

Czy mi sie wydaje, czy on byl bity ?

:decayed:

ale u którym crash-u mówisz?? :polew:
Opublikowano
  • Autor

Czy mi sie wydaje, czy on byl bity ?

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Był bity jak nic :decayed:, fotki zrobione specjalnie pod sprzedaż :kox:.

Opublikowano
  • Autor

tak naprawde to auto tak wygląda:

5-14-07-audi-a4-crash.gif

ale Photoshop robi cuda :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czy mi sie wydaje, czy on byl bity ?

:decayed:

Ale żeś jebnął :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 17:59_________________________________________________

tak naprawde to auto tak wygląda:

5-14-07-audi-a4-crash.gif

ale Photoshop robi cuda :polew: :polew: :polew:

Co to dla Wojtka :polew: :polew: :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

przecież wojtek się blacharką nie zajmuje... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

przecież wojtek się blacharką nie zajmuje... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Myślałem że całe auto Ci robi w tym również blacharkę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kolejne foto w podobnym stylu:

4f.jpg[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 18:37_________________________________________________5f.jpg[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 19:12_________________________________________________6f.jpg

Opublikowano

Foty fajne ale chyba trochę przesadził ktoś z photoshopem :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.