Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kontroliki na desce nie zmieniają natężenia, włącz długie światła, przyciemnij pulpit a niebieski dalej wali po oczach.

a czy ktoś tak twierdzi??[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 18:47_________________________________________________

no przecież razem z licznikami wszystkie światła zmieniają natężenie...

Jedyne co nie zmienia natężenia światła, to wskazówki zegarów. One nawet przy zupełnie przyciemnionym pulpicie świecą na całego.

u mnie wskazówki zmieniają natężenie... Wczoraj sprawdzałem.

A tutaj fotka z Jarosławca robiona przez Łukaszr-a

Jak na autko z rozwalonym całym bokiem to prezentuje się całkiem ładnie.

Na zdjęciu jeszcze pomarańczowe kierunki, zwykłe lusterka i listwy s-line nie s4. NO i oczywicie jedno koło pożyczone od Dawida_n

moje.jpg

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:good:
Opublikowano

u mnie wskazówki zmieniają natężenie... Wczoraj sprawdzałem.

Aż muszę to sprawdzić, ale do tej pory byłem pewien, że wskazówki świecą się zawsze i to tak samo intensywnie. No ale teraz to już głowy nie dam.

Opublikowano
  • Autor

wczoraj specjalnie poszedłem sprawdzić i u mnie się ściemniają. Nie ściemniają się jedynie kontrolki :)

Opublikowano

Siemian Ty chciałeś mi felgi zwędzić? :)

Opublikowano
  • Autor

no coś wstępnie się pytałem :)[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 08:27_________________________________________________przy okazji wymiany plecionki kat poszedł out :)

kat.jpg

Opublikowano

Nie smrodzi Ci teraz ? Jak wywaliłem ojcu kata to zaczął strasznie smrodzić :wallbash: a przyrostu żadnego niestety nie zauważyłem :thumbdown: .

Opublikowano
  • Autor

śmierdzi za autem. Jak to po wywaleniu kata :)

Ja nie chcialem zauważać żadnego przyrostu. Chciałem się poprostu pozbyć zbędnego ustrojstwa które się może psuć. Aczkolwiek wydaje mi się że turbo teraz równiej łapie

Opublikowano

śmierdzi za autem. Jak to po wywaleniu kata :)

Odpal na zimnym, chwile postój i zobaczymy czy nic nie będziesz czuł :decayed:

Nie wiem jak w klekocie ale ja odczułem różnice w przyspieszeniu :gwizdanie:

Opublikowano

Chciałem się poprostu pozbyć zbędnego ustrojstwa które się może psuć. Aczkolwiek wydaje mi się że turbo teraz równiej łapie

Jak wycinałem ojcu, to auto miało przelatane ponad 360kkm. Jak wyciągnęliśmy kata to zdziwienie było wielkie bo wyglądał jak nówka sztuka :kox: tylko fakt, auto większości śmigane po trasie więc i gazy dobrze przegrzane.

Opublikowano

Siemian w zwiazku z obietnica ktora wczoraj zlozylem,

skladam oficjalne podziekowania na Twoje rece za wklad w postaci ogromnej niewyobrazalnej wrecz ilosci czasu wlozony w moja furke (Tolka tez ale to on pewnie bedzie skladal osobne pismo) a przede wszystkim za trud i koszt nerwow zwiazany z montazem popielniczki 2DIN do tunelu 2DIN w moim jakze skromnie wyposazonym autku. Dziękuję :hi:

:tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: padłem

a tak całkiem na poważnie: PODZIĘKOWANIA PRZYJĘTE

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemian w zwiazku z obietnica ktora wczoraj zlozylem,

skladam oficjalne podziekowania na Twoje rece za wklad w postaci ogromnej niewyobrazalnej wrecz ilosci czasu wlozony w moja furke (Tolka tez ale to on pewnie bedzie skladal osobne pismo) a przede wszystkim za trud i koszt nerwow zwiazany z montazem popielniczki 2DIN do tunelu 2DIN w moim jakze skromnie wyposazonym autku. Dziękuję :hi:

:tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

aha.. czyli faktury jeszcze nie wystawil :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wystawił, wystawił :decayed:

Opublikowano

Siemian w zwiazku z obietnica ktora wczoraj zlozylem,

skladam oficjalne podziekowania na Twoje rece za wklad w postaci ogromnej niewyobrazalnej wrecz ilosci czasu wlozony w moja furke (Tolka tez ale to on pewnie bedzie skladal osobne pismo) a przede wszystkim za trud i koszt nerwow zwiazany z montazem popielniczki 2DIN do tunelu 2DIN w moim jakze skromnie wyposazonym autku. Dziękuję :hi:

:tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

aha.. czyli faktury jeszcze nie wystawil :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:decayed:

liczylismy sie skromnie, bezgotowkowo :tongue4:

pizza :wink4:

za piwo Siemian placil sobie sam :gwizdanie:

Opublikowano

Ja róznież składam oficjalne podziękowania, tylko na szczęście u mnie było duuuużo mniej roboty, niż u sevesa... ale nie mniej jednak szacun za tak lajtową robotę :D:notworthy:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

troche krótkie te podziękowania tolek... Odbije sobie na kolejnym rezaniu. Założe coś na odwrót to nauczysz się dziękować :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ok siemian, krótkie pytanie za 100 pkt, nie zastanawiaj się długo, toLek ma DIEZLA, czy BENZYNĘ? i w jakim kolorze? :P

Opublikowano
  • Autor

o ja pier**** daj zdjęcie który z Was to tolek to będzie łatwiej... :decayed: :decayed: :decayed:

Napewno czarny sedan :)[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 14:32_________________________________________________haha już wiem. Z tego posta wywnioskowałem

Ja róznież składam oficjalne podziękowania, tylko na szczęście u mnie było duuuużo mniej roboty, niż u sevesa... ale nie mniej jednak szacun za tak lajtową robotę :D:notworthy:

czyli tolek czarny sedan benzyna golas-anglik

seves czarny sedan z delikatnym spojlerkiem na klapie diesel- prawie golas. :decayed: :decayed: :decayed:

... chociaż tego spoilera nie jestem pewien :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.