Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1300 to nie tanio moim zdaniem, to zwyczajna cena...

zwyczajna cena za pełen kpl na przód i tył...?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: co Ty gadasz...

....a sam dałeś 1100zł za sam tył... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też za swój komplet dałem (przód i tył) z tarczami klockami 1200zł z wysyłką :kox:

a swój przód 312 sprzedałem za 700 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a sam dałeś 1100zł za sam tył... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

hm... nie rozumiem :)

ja kupilem w dobrej cenie, bo z przewodami w oplocie, nie napisalem nigdzie, ze kupilem drogo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy ja mówie o koszcie na os na za 4 koła.

Pod pojeciem kpl mam na myśli, 2 zaciski S, 2 tarcze, 4 klocki.

stąd uważam że 1300 za oś to bardzo tanio jeśli jest to kpl do S4.

Jak wygląda zmiana zacisków itp jak zmienia się tarcze z seryjnych na te z S4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest dobra, jak ktos potrzebuje naprawde dobrych hamulcow.

Niestety wszystko powyzej 300mmna tyl jest bardzo drogie i ciezko cos dobrac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer Ty mnie chyba nie rozumiesz. Ty dałeś 1100zł za kpl na sam tył. Tyle że z przewodami w oplocie. I piszesz że to jest cena ok.

Po czym stwierdzasz że cena 1300 za kpl na 2 osie czyli przód + tył nie jest atrakcyjna.

Devastation za 200zł więcej niż TY za tył kupił kpl. na wszystkie koła. Więc cena moim zdaniem mega dobra.[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 17:32_________________________________________________ja płaciłem 300zł za zaciski pod 320. Kupowałem pod to nowe tarcze i klocki Ate. Niestety po paru miesiącach wszystko pokrzywiłem... Potem kupiłem zaciski pod 345mm za 800zł i do tego dokupiłem nowe tarcze i klocki Ate. Tarcze mam do dziś- biją. Klocki miałem jedne ori dwa razy Ate a teraz Trw.

Jeśli chodzi o tył:

za zaciski na tyył pod 288 dałem 500zł. Do tego poszły nowe tarcze Ate i klocki Trw. Teraz kończy się pierwszy klocek i kupiłem zkpl. z eSy.

Za kpl. na tył pod tarcze 300mm dałem 800zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer Ty mnie chyba nie rozumiesz. Ty dałeś 1100zł za kpl na sam tył. Tyle że z przewodami w oplocie. I piszesz że to jest cena ok.

Po czym stwierdzasz że cena 1300 za kpl na 2 osie czyli przód + tył nie jest atrakcyjna..

Moja cena byla OK, bo nic takiego nie bylo na allegro.

1300 skomentowalem jako cene normalna, nie napisalem nigdzie, ze "nie jest atrakcyjna".

Sa takie okazje, jak wyrwal devastation, ale baaardzo rzadko i trzeba wiecznie szukac i dzwonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam uważam że cena 1300 jest bardzo atrakcyjna za kpl z eSy. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciski na 300/22mm to szukanie jak igły w stogu siana ;( ;( ;(

choc musze przyznac czasami mi sie czasami udaje, tak jak w przypadku Siemiana :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

w tej chwili tylne zaciski z nowymi klockami Ferodo Premier i kpl nowych tarcz OZ wychodza ode mnie

w cenie wyzszej o 20% od przodu 320/30mm :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: i nikt nie kaprysi

tylko osoba która jezdziła na takim zestawie wie ile tak na prawde jest on wart

w chwili obecnej szukam tylnego zestawu od S4 V6C 330/22mm i juz nawet jeden namierzyłem :chytry: :chytry: :chytry: :chytry:

i co ciekawe nie ma z tym zadnej kombinacji, potrzeba tylko jarzm, zaciski ida od 300/22mm

nie wiem jeszcze tylko czy linka od recznego bedzie dostatecznie długa, czy trzeba bedzie ja przerabiac :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Siemiana i tak wszytkie tarcze tak samo się świecą jak na tym filmiku :decayed:

http://www.smog.pl/wideo/31970/co_czuje_twoje_auto_gdy_palisz_gume/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe po Siemianie to wszystkiego można się spodziewać :P a jak by tak było to bym się nie zdziwił :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez juz były foty z czerwonymi tarczami :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 17:48_________________________________________________w tajemnicy Wam zdradze ze Siemian wrzucil dzisiaj 3setki na tyl. Podejrzewam ze teraz jezdzi caly zasliniony... Ale na razie ciiiiii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez juz były foty z czerwonymi tarczami :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 17:48_________________________________________________w tajemnicy Wam zdradze ze Siemian wrzucil dzisiaj 3setki na tyl. Podejrzewam ze teraz jezdzi caly zasliniony... Ale na razie ciiiiii...

no Ty zawsze musisz wygadać... :wink4::tongue4::decayed::naughty:

narazie byłem w trasie BB- Kraków- BB i powiem że całkiem przyjemnie ale nie chce dociskać mocniej bo niech się ułożą :naughty:

Tak poza tym to moja pompa od wspomagania wydaje dzwięki skrajnie agonalne.

O ile 2 tygodnie temu tylko od czasu do czasu słychać było wewnątrz "buczenie" w przedziale obrotów 1200-1500 i lekkie "wibracje na kierownicy" tak teraz słychać dość mocno a jak się otworzy maske to przy skręcie kół pompa zaczyna chodzić porównywalnie lub głośniej niż silnik...

Mimo że codziennie mam od nowa zbiorniczek oleju z serwa zarzygany olejem, póki co wszytko działa... Ale cosik czuje że wymiana zbliża się wielkimi krokami... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, masz zas robote pompa do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, masz zas robote pompa do wymiany

ale ja sobie z tego doskonale zdaje sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, masz zas robote pompa do wymiany

ale ja sobie z tego doskonale zdaje sprawe

Siemian ile Ty jeszcze części w furmance masz montowanych przez fabrykę?? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało :decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 10:52_________________________________________________W fabryce to kiche odwalają :decayed:

już się graweruje tabliczka z napisem "ręcznie składane" i moim autografem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć Siemianowe B7 będzie stało w muzeum w Ingolstadt na 150 lecie Audi :naughty: jako REMAKE BY SIEMIAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...