Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemian może masz B7 made in China, ja swoim zrobiłem w 2 lata 155 tkm, na wirusie, na gwincie i 18" i jakoś mi tylko Ledy padały i czujnik położenia sprzęgła no i zamek podłokietnika (czujnik xenonu bo za niskie auto miałem)

każdy jezdzi inaczej

czepiacie się, przecież to wiadome, że Siemian ma składaka :naughty:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tak btw. tak teraz tylne hamulce wyglądają :decayed::naughty:

ham300.jpg

Opublikowano

a co sie z felga stalo? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a co sie z felga stalo? :naughty:

oj Fly nie wyszło... :naughty: :naughty: :naughty:

Felga poprostu nie była myta już z miesiąc i jest brudna a nie otarta :decayed: :decayed: :evil:

Opublikowano

Marek ,czyli jak sie uśmiechasz to to jest brud na zębach a nie ubytki w uzębieniu :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

tak btw. tak teraz tylne hamulce wyglądają :decayed::naughty:

ham300.jpg

Siemian, jak to teraz hamuje ????

jest zmiana na plus ? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jest jest :kox: :kox: :kox::decayed: :decayed:

Opublikowano

co teraz ????

jakie plany z przodem ????

zdecydujesz sie na OZ-ty + FDSP-e ?????

Opublikowano
  • Autor

co teraz ????

jakie plany z przodem ????

zdecydujesz sie na OZ-ty + FDSP-e ?????

pozyjemy zobaczymy.

Narazie tak jezdze. Zobaczymy jak będzie z finansami po zimie :decayed:

Opublikowano

to teraz pewnie autko staje w miejscu, brawo za postawienie na bezpieczeństwo :good:

Opublikowano
  • Autor

to teraz pewnie autko staje w miejscu, brawo za postawienie na bezpieczeństwo :good:

Boseron wiesz że do tego akurat od początku przywiązywałem dużą wage. Dlatego chyba mam 3 kpl. hamulców z przodu i 3 z tyłu :decayed:

Opublikowano

u Ciebie kazdy mod związany z lepszym hamowaniem jest słuszny biorąc po uwage Twój styl jazdy :wink4:

.......jeździłem to wiem co mówie :naughty:

Opublikowano

Jechałeś z Siemianem :shocked:, szacun :cool1:.

:decayed:

Opublikowano

niech sie tylko cieplo zrobi... Te hamulce tez beda psu w d...

Opublikowano
  • Autor

a więc tak. Założyłem wkładke do poduszki skrzyni (tą miększą).

Pierwsze spostrzeżenia.

Na plus:

-lewarek skrzyni się nie rusza podczas mocnego przyśpieszania, hamowania itp... a co za tym idzie jezdzi się dużo przyjemniej, a jak wiadomo w b7 lewarek lubi sobie gonić.

-przy ruszaniu nie ma szarpnięcia silnikiem i skrzynią.

Na minus:

-drgania na biegu jałowym przenoszą się bardziej na auto

-troszke głośniej w aucie.

Ogólnie póki co jestem zadowolony tym bardziej że miałem wywalone poduchy pod silnikiem a co za tym idzie przy jezdzie strasznie nim rzucało a to się przenosiło na całe auto. Dodatkowo podczas agresywnej jazdy lewarka "trzeba było szukać" bo tak gonił a teraz ani drgnie :decayed:

Zobaczymy czy z czasem drgania na biegu jałowym ulegną zmniejszeniu.

Opublikowano

z czasem to Ty założysz tą twardszą wkładke do poduszki bo i ta nie wytrzyma :decayed:

Opublikowano

Drga nie miłosiernie, jak szybę opuszcza to bije po drzwiach od tych wibracji... dziś byłem tego świadkiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

sam bijesz po drzwiach :decayed: :decayed: :decayed:

Mam Ci przypomnieć jak Ci się szyba w drzwiach zatrzymuje? :decayed: :decayed:

Opublikowano

no chyba że w drzwiach miałeś ten wibrator co na gwiazdkę dostałeś :decayed:

3000000054.jpg

Opublikowano

no teraz tos ku..... pojechal :kox::polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.