Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie zdążyłem zapytać, a lukaszr już wrzucił nowe bannery :decayed:

mam nadzieję że nie masz nic przeciwko że użyłem Twojej fotki? :naughty:

logo_phpBB_right35.jpg

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hehe ja już zauważyłem jakieś pół godziny temu i nawet o tym pisałem. :decayed:

Mam już print screena.

Oczywiście że nie mam nic przeciwko. Wręcz przeciwnie, bardzo mnie to cieszy :kox::naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

no to świetnie :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

właśnie skończyłem montować DVD :decayed: :decayed: :naughty::kox:

Maciek (Mk4) wielkie dzięki za pomoc :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 17:21_________________________________________________pare fotek z dzisiejszego rezania:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

i efekt koncowy:

4.jpg

5.jpg

Poza tym wreszcie uporządkowaliśmy kable za schowkiem i zamontowaliśmy tam BT (wcześniej za schowkiem miałem plątanine kabli- z 7 wiązek niektóre czynne niektóre nie :naughty::decayed:) a BT wisiał mi przez rok w schowku na kablach :wink4::decayed:

Było troche nerwowo bo po pierwszym uruchomieniu okazało się że prawa strona w aucie przestała grać i było jakieś przebicie na głośniki ale ostatecznie okazało się że wtyczka nie stykała. Do tego rozładował nam się jeszcze akumulator :decayed::wink4:

Ale już wszystko dobrze :decayed:

Opublikowano

hehe nie ma problemu zawsze pomogę!!! Siemian byle bez zbędnych nerwów ;) jak zaczyna coś buczeć :kox:;)

Opublikowano
  • Autor

łatwo Ci mówić... Wiesz jak ja reaguje na takie rzeczy...

Opublikowano

jakie koszta i co potzrebne jeste do montazu? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja mam TV tuner z wyjściem AV. Także koszta minimalne.

Troche kabla i samo DVD. DVD kupiłem za grosze od Adamooo

Opublikowano

fajne :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:naughty: :naughty: :naughty: wiaddddoooomo :naughty: :naughty: jak wszystko u mnie w aucie :wink4:
Opublikowano

a ty też masz TV? czy tylko DVD...modzik fajny i umila zycie czasem

Opublikowano
  • Autor

a ty też masz TV? czy tylko DVD...modzik fajny i umila zycie czasem

dwa posty wyżej masz napisane.. :decayed::wink4: :gwizdanie:

ja mam TV tuner z wyjściem AV. Także koszta minimalne.

Troche kabla i samo DVD. DVD kupiłem za grosze od Adamooo

:wink4: :wink4: :wink4:

Pzdr

Opublikowano

Powiem Ci ze mase pracy w nia wlozyles ale jest piekna ;)

Opublikowano
  • Autor

dziękuje bardzo :wink4:

Opublikowano

Powiem Ci ze mase pracy w nia wlozyles ale jest piekna ;)

fura doinwestowana - masę pracy włożone w auto i wypadało by wspomnieć tutaj o osobach które miały swój wkład w to auto :

przede wszystkim wiadomo - Siemian :notworthy:

ale i :

lakiernik (4 wizyty)

blacharz (4 wizyty)

straż pożarna niemcy (1 wizyta)

stacja diagnostyczna - ustawienie zbieżności (6 wizyt)

prostowanie felg (7 wizyt)

..........sprawy eksploatacyjne nie wspominajmy - każdy z nas to robi - tyle że Siemian trzy krotnie częściej

...................ogólnie fura kozak :good:

Opublikowano

Powiem Ci ze mase pracy w nia wlozyles ale jest piekna ;)

fura doinwestowana - masę pracy włożone w auto i wypadało by wspomnieć tutaj o osobach które miały swój wkład w to auto :

przede wszystkim wiadomo - Siemian :notworthy:

ale i :

lakiernik (4 wizyty)

blacharz (4 wizyty)

straż pożarna niemcy (1 wizyta)

stacja diagnostyczna - ustawienie zbieżności (6 wizyt)

prostowanie felg (7 wizyt)

..........sprawy eksploatacyjne nie wspominajmy - każdy z nas to robi - tyle że Siemian trzy krotnie częściej

...................ogólnie fura kozak :good:

:mysli::polew:
Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci ze mase pracy w nia wlozyles ale jest piekna ;)

fura doinwestowana - masę pracy włożone w auto i wypadało by wspomnieć tutaj o osobach które miały swój wkład w to auto :

przede wszystkim wiadomo - Siemian :notworthy:

ale i :

lakiernik (4 wizyty)

blacharz (4 wizyty)

straż pożarna niemcy (1 wizyta)

stacja diagnostyczna - ustawienie zbieżności (6 wizyt)

prostowanie felg (7 wizyt)

..........sprawy eksploatacyjne nie wspominajmy - każdy z nas to robi - tyle że Siemian trzy krotnie częściej

...................ogólnie fura kozak :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to żeście pojechali

Opublikowano

jak poduszki pod skrzynia daja jeszcze rade czy urwalo juz mocowanie na karoserii

Opublikowano

Powiem Ci ze mase pracy w nia wlozyles ale jest piekna ;)

fura doinwestowana - masę pracy włożone w auto i wypadało by wspomnieć tutaj o osobach które miały swój wkład w to auto :

przede wszystkim wiadomo - Siemian :notworthy:

ale i :

lakiernik (4 wizyty)

blacharz (4 wizyty)

straż pożarna niemcy (1 wizyta)

stacja diagnostyczna - ustawienie zbieżności (6 wizyt)

prostowanie felg (7 wizyt)

..........sprawy eksploatacyjne nie wspominajmy - każdy z nas to robi - tyle że Siemian trzy krotnie częściej

...................ogólnie fura kozak :good:

j**any :kox::polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.