Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

działa :decayed::naughty::wink4:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oby tak dalej :good: :good: :good:

a co za fele i kierownica zawitają u ciebie?

Opublikowano
  • Autor

fele 18' avusy3 z s4.

Kiera s-line z a4 b8 (jest troszke grubsza i o to chodzi :kox: :kox:)

Opublikowano

to widzę szalejesz:D

zapodaj później jakieś foty:)

Opublikowano
  • Autor

no to tak. Dzisiaj zawitały koła letnie AVUSy 18'.

Potrzebuje troche czasu żeby mi się opatrzyły i wtedy postanowie czy zagoszczą u mnie na dłużej. Zmieniłem ponieważ poprzednia felga mi się znudziła i coś kombinuje ale nie widze żadnej alternatywy...Głwównie chodziło żeby coś zmienić w wyglądzie... Nic z nowych wzorów do mnie szczególnie nie przemawia... Coraz bardziej chodzą mi też po głowie 19' ale one się troche nie nadają do mojego stylu jazdy... :confused4:

Poniżej 2 fotki. Pierwsze obrazuje jak siedzi felga z dystansem. Druga przedstawia autko na AVUSach. W środe się autko umyje to zobaczymy ja kto wyjdzie.

Pozdrawiam

dys1.jpg

dys2.jpg

Opublikowano

moje biedne fele pytanie kiedy je zniszcz :D

Opublikowano
  • Autor

były Twoje :naughty:

Opublikowano

jest ciekawie, fajnie :good: mi się podoba :gwizdanie:

Opublikowano

c**jnia :cool1:

...bez tych rys od sarny :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

głównie chodziło żeby było mocno inaczej :)

Opublikowano

fela stara jak swiat ale wyglada naprawde dobrze na tym aucie z tym kolorem :good:

bardzo mi sie podoba :)

Opublikowano

fela stara jak swiat ale wyglada naprawde dobrze na tym aucie z tym kolorem :good:

bardzo mi sie podoba :)

większość ori wzorów w odpowiednim rozmiarze jest git:gwizdanie:

w tym przypadku nie jest inaczej :good::kox:

Opublikowano

jest :kox:

duuuuuuuuuuuuuuużo lepiej niż na poprzednich felach :cool1:

Opublikowano

nie cukrujcie tak tej kanalii :cool1:

...na letnim tyle cytrynówy wychlał,że jeszcze nie mogę tego przeżyć :wallbash:\

:tongue4::wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie cukrujcie tak tej kanalii :cool1:

...na letnim tyle cytrynówy wychlał,że jeszcze nie mogę tego przeżyć :wallbash:\

:tongue4::wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no bo w niej przecież nie było alkoholu :decayed: :decayed: :decayed:

No to cieszę się że fele się podobają. Ja tak jak w tej reklamie serce by chciało 19' a rozum mówi 18' max. :decayed:

Opublikowano

nie cukrujcie tak tej kanalii :cool1:

...na letnim tyle cytrynówy wychlał,że jeszcze nie mogę tego przeżyć :wallbash:\

:tongue4::wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no bo w niej przecież nie było alkoholu :decayed: :decayed: :decayed:

No to cieszę się że fele się podobają. Ja tak jak w tej reklamie serce by chciało 19' a rozum mówi 18' max. :decayed:

a portfel podpowiada 15 + kołpak :polew:

Opublikowano
  • Autor

nie nie... portfel podpowiada 24' i rower :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

prezentują się okazale :good:

a może tak kolorek grafitowy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie nieee... relingi i lusterka są w satynie więc fele nie mogą być grafitowe

Opublikowano

Siemian ale co to za nie ORI dekle?? Co to za MIX z d*py???[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 22:40_________________________________________________te dekielki zjebaly robote bo ogolnie fela daje rade, ale dekielki koniecznie zmien na takie jak maja byc...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.