Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wystarczy zerknąć w instrukcję wg. jakiej normy wpisują wagę auta

jak bez paliwa ma ktoś na wagę podjechać ? :polew:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:tongue4: A miałeś kiedyś motocykl? tam podaja wagę bez paliwa i nikogo nie obchodzi jak podjeżdżasz :decayed:

Czyli w aucie na pełnym baku? :mysli:

Opublikowano

Czyli w aucie na pełnym baku? :mysli:

no to teraz nas pytasz? przecież sam wiesz lepiej :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemian jaki masz teaz kolor zacisków... tzn jaki masz kolor zacisków co widac na zdjęciach na pierwszej stronie? czarny mat?

Opublikowano
  • Autor

popatrze jutro na autku :decayed:

Z tego co pamietam to czarny blyszczący

Opublikowano

a mozesz podać jakim preparatem malowałeś bo mnie tez to czeka o czym wiesz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ja dorwałem zaciski ori lakierowałem.

Boseron najlepiej proszkowo, przed założeniem.

Pozdro

Opublikowano

czyli nie bawic sie w żadne odporne na wysokie temperatury spreje :mysli: , ale proszkowo tak jak felgi np w colorex-ie

Opublikowano

kolega Devastation maluje zaciski :-)

Siemian... zmieniałeś wkońcu kodowanie w ABS/ESP po zmianie tarcz? czy tylko zmiana zacisku/tarcz/klocków i to wszystko?

Masz teraz klocki/tarcze ATE? czy jakies inne?

myśle na Zimmeramnem + Ferodo DS

Opublikowano

a mozesz podać jakim preparatem malowałeś bo mnie tez to czeka o czym wiesz :tongue4:

ja malowałem proszkowo w firmie kolo BB wyszło coś 70pln jak pamietam

Opublikowano

dzięki Maćko :wink4:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 22:07_________________________________________________tylko teraz pytanie czarny mat czy błyszczący :mysli:

Opublikowano

Maluj w mat, moim zdaniem lepiej to wygląda przy małych zaciskach, bo nie rzucają się tak w oczy :wink4:.

Zresztą mnie to samo czeka, też daje w mat :).

Opublikowano
  • Autor

kolega Devastation maluje zaciski :-)

Siemian... zmieniałeś wkońcu kodowanie w ABS/ESP po zmianie tarcz? czy tylko zmiana zacisku/tarcz/klocków i to wszystko?

Masz teraz klocki/tarcze ATE? czy jakies inne?

myśle na Zimmeramnem + Ferodo DS

Nic się nie zmienia w kodowaniu. :)

Mam Ate. Ale kończą się.

Myśle o zmianie na to co podałeś poniżej czyli Zimmeramnem + Ferodo DS

Opublikowano

Maluj w mat, moim zdaniem lepiej to wygląda przy małych zaciskach, bo nie rzucają się tak w oczy :wink4:.

Zresztą mnie to samo czeka, też daje w mat :).

nie wiem czy do 320 to takie małe zaciski są :wink4:

sory za OT

Opublikowano

Wiecej nie kupię Ferodo DS, piszczą niemiłosiernie, jak bym starym gratem jeździł :kwasny: jedyny plus to, że ludzie szybciej spierniczają :decayed: na pasach.

Już lesze są klocki ATE lub Bosch.

Opublikowano
  • Autor

o kurcze powaznie mowisz? Kurcze to juz nie wiem co kupie... Chyba zostane przy starym poczciwym Ate. Psioczylem na nie strasznie ale dopiero teraz jak wrzucilem Trw, na dojezdzenie tarcz, zobaczylem jakie ate bylo fajne. Na Trw zdarzylo mi sie pare razy ze podczas szybkiej jazdy tracilem hamulec...

Opublikowano

ja mam ferodo i jakoś nie piszczą... Może Ferodo ferodo nie równe?

Opublikowano

eeee... to jak piszczą to ujnia... ma być kulturka... a nie piszczenie jak głupie...

Ori są chyba TRW głównie montowane?

Ciekawe jak z tym klockami jest... zaraz zapodam wątek w dziale hamulcowym i zobaczymy co lud powie.

Opublikowano
  • Autor

tam nie ma sensu pytac bo i tak tylko pare osob ma o tym pojecie a temat byl juz poruszany.

Do s4 podobno audi daje ori Ferodo DSy.

Opublikowano

DSy piszczą i pylą dużo bardziej niż ATE. Chyba Flyer może potwierdzić bo z tego co pamiętam też kiedyś o tym pisał.

Devastation polecał Bosch/Pagid i następnym razem takich spróbuję

JUż nie mogę się doczekać kiedy DSy mi się skończą bo straszna żenada jak się ludzie za tobą oglądają na światłach :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.