Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemian - naprawdę super to wygląda :good: :good: :good:

Wyciąg mamie z portfela na paliwo i wpadnij do SG pokazać na żywo

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemian - naprawdę super to wygląda :good: :good: :good:

Wyciąg mamie z portfela na paliwo i wpadnij do SG pokazać na żywo

Aaa to samochód rodziny Tata kupił, mama tankuje a syn jeździ. Kto dał na folie cała familia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na folie to trzeba było sprzedać sztuczną szczenkę dziadka :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 23:05_________________________________________________może za tydzień wpadne do SG jak będą już nowe fele. Którego dnia miesiąca macie tam spot :naughty::polew: :polew:

Opublikowano

na folie to trzeba było sprzedać sztuczną szczenkę dziadka :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 23:05_________________________________________________może za tydzień wpadne do SG jak będą już nowe fele. Którego dnia miesiąca macie tam spot :naughty::polew: :polew:

normalnie w piątki - ale jak już będzie pewne że wpadniesz to zmienimy na czwartek :polew:

Opublikowano
  • Autor

na folie to trzeba było sprzedać sztuczną szczenkę dziadka :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 23:05_________________________________________________może za tydzień wpadne do SG jak będą już nowe fele. Którego dnia miesiąca macie tam spot :naughty::polew: :polew:

normalnie w piątki - ale jak już będzie pewne że wpadniesz to zmienimy na czwartek :polew:

hmmm... od czwartku będziecie sprzątać parking pod tesco i pucować fury bo siemian przyjedzie?? No spoooko. To poprosze jeszcze jakąs wstęge do przecięcia i powitalny baner :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No tak, żeby się ten mat nie zakurzył :D Ty Siemian a co za felgi kupujesz? :polew: Moge im powiedzieć? hahaha

Opublikowano
  • Autor

narazie nie mów. :wink4::decayed: Szału nie ma, bo 18'. 19' bym się troche bał, nie mam w zwyczaju omijać dziur...

Opublikowano

Siemian jak napiszesz ,że będziesz chciał odwiedzić chłopaków w SG to gotowi odwołać wogóle spota :polew: :polew: :polew: ,więc na wstęgi ,chleb i sól bym się nie napalał :decayed:

Opublikowano

szczenkę dziadka

co sprzedałeś ??? :tongue4:

Siemian, przy każdym modzie Ci to chyba powtórze, za wszystko co zepsułeś, zmieniłeś jeździłbyś evo i czerpał radość z jazdy, albo i GTR'em :wink4:

Napewno miałeś okazje jeździć evo, nie wierze że Cie nie wzięło :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Auto wróciło z ASO. Znowu padł EGR ale wymienili na gwarnacji (do końca gwarancji na tą część został tydzień :decayed: ).

Kmk jezdziłem Subarakiem. No fajne to do zabawy, bardzo fajne. :kox:

Dzisiaj autko dostało nowe buciki:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Opublikowano
:good: walnij w grafit i tragi nie będzie
Opublikowano

AVUSy byly lepsze :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Panowie pomożecie?? (ankieta) :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 16:59_________________________________________________dla przypomnienia:

Avusy:

mat1.jpg

OZty:

3.jpg

Opublikowano

avusy teraz sa ok a jesli maja byc OZ to w 19'

Opublikowano

Avusy :kox:

Opublikowano

Wieksze OZ

Opublikowano
  • Autor

nie założe wiekszych kól. wiem żę aż się proszą wieksze OZty.

Opublikowano

Mimo, że te OZty są świetne, Twój "maciak" fajniej wygląda na Avusach.

Opublikowano

ja bym zostawił avusy

Opublikowano

Avusy :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.