Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i po co mi taki przycisk? Czułbym się jak w starym Sprintrerze, bo tam w co drugim padała stacyjka i się robiło odpalanie na przycisk :decayed::naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

jasne.... przycisk to lipa - nie ma jak korba.

przynajmniej mozna se w czolo przypierd.... z rana na przebudzenie :)

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

marku pamiętaj o moim pw :cool1:

Opublikowano

widzialem dzis pod sfera twoje audi, oklejona fajnie ale felgi mi sie nie widza, avusy wg mnie lepsze, ale to tylko moja ocena

no i stoi troche jak koza:P

Opublikowano
  • Autor

czemu jak koza? :naughty::decayed:

Opublikowano

no ja bym go troszke obnizyl :wink4:

Opublikowano

e tam koza, dobrze jest, auto robi wrażenie w macie, koło na żywo całkiem ok, wiem bo widziałem :naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no ja bym go troszke obnizyl :wink4:

dość dużo i specyficznie jezdze więc -20mm jak dla mnie jest optymalne...

p.s.

może jeszcze mam sobie w VT fegli dodać w Avatarze jak Ty :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Marek, poradziłes sobie z przednimi tarczami ?

co bylo ?

Opublikowano
  • Autor

przyzwyczaiłem się i ciesze się z darmowego masażu przy hamowaniu... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Drazki kierownicze w maglu ok ? Mi tak bilo nie wiedzialem czemu :) Czasami wogole czasami bardzo :) Drazek mialem wywalony :good:

Opublikowano
  • Autor

tarcze sie poprostu pokrzywiły. widać nawet na nich jak nierówno klocek łapie

Opublikowano

no jak Ty pojechales do goscia i powiedziales ze chce tarcze z blachy falowanej zamiast nacinane to co sie dziwisz ze Ci nie rowno lapie?

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no jak Ty pojechales do goscia i powiedziales ze chce tarcze z blachy falowanej zamiast nacinane to co sie dziwisz ze Ci nie rowno lapie?

co wiecej - zrobil im chlodzenie woda po rozgrzaniu :naughty:

Opublikowano

Siemian myślałem że cię dziś widziałem w Wiedniu, mijałem identyczne auto jak twoje: B7, avant, czarny mat, felgi Avus III :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmmm... w wiedniu nie byłem :naughty:

Ktoś się podemnie podszywa :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Albo nie pilnowales auta i Ci kobieta wzieła na zakupy :decayed:

Opublikowano
:notworthy::wink4:
Opublikowano

siemian -- daj tarcze na wyzazanie piecowe potem je splanuj zeby byly rowne i daj na stazenie i nigdy sie nie odformuja nawet jak na czerowno je przypalisz i polejesz woda :))

kolega w a8 mial taki problem kupil nowe ori tarcze i po paru dniach sie pogiely reklamowal i ponoc z jego winy wiec nie uznali i w raciborzu mu to ktos zrobil ten myk z tarczami od tamtego czasu amen spokoj

problem w tych tarzczach jest ze one sa odlewane toczone i szlifowane nikt sie nie bawi w "odprezanie" materialu tak jak to byc powinno dlatego przy paru ostrych hamowaniach sie deformuja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.