Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam taką prosbe do modów zeby zamkneli ten wątek :>

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja mam taką prosbe do modów zeby zamkneli ten wątek cheesy

Ja to bym Ciebie zamknał :naughty:

BTW kozackie Heble :good: a ja dalej na 288 sie woze

Opublikowano

mogłeś wrzucic 312mm :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i pewnie bedziesz jezdzil do konca na nich :polew:

Opublikowano
ja mam taką prosbe do modów zeby zamkneli ten wątek cheesy

Ja to bym Ciebie zamknał :naughty:

BTW kozackie Heble :good: a ja dalej na 288 sie woze

siemian ma większe heble z tyłu niż Ty z przodu :lol1: :lol1:
Opublikowano
ja mam taką prosbe do modów zeby zamkneli ten wątek cheesy

Ja to bym Ciebie zamknał :naughty:

BTW kozackie Heble :good: a ja dalej na 288 sie woze

siemian ma większe heble z tyłu niż Ty z przodu :lol1: :lol1:

:decayed: ,nie ma się co śmiać ,wielu takich szczęśliwców jest :decayed:

Opublikowano

nie wiem czy wiesz ale te zaciski mają dobre 14-15 lat czyli czasy ich produkcji, trochę strach :wink4:

przeciez to sa zaciski z Cayenne/Touarega, to jakie 15 lat?

w dodatku zacisk wazy chyba 4-5kg, a od S4 11kg :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie.

Flyer oslony pasują po przycięciu

Opublikowano

dokładnie.

Flyer oslony pasują po przycięciu

wiem, wiem,, dzieki za info - musze kupic i przy zmianie tarcz sie zalozy, uff :)

szkoda, ze jak kupowalem swoje zaciski, to SID nie mial takich srebrnych z logo Porsche :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie.

Flyer oslony pasują po przycięciu

wiem, wiem,, dzieki za info - musze kupic i przy zmianie tarcz sie zalozy, uff :)

szkoda, ze jak kupowalem swoje zaciski, to SID nie mial takich srebrnych z logo Porsche :rolleyes:

no mała rzecz a cieszy. Zacisk wygląda fajnie bo nie rzuca się w oczy jak czerwone, a jak się spojrzy to od razu go widać :wink4:

Opublikowano

Siemian, daj mi te zaciski to pomaluje Ci je na różowo albo w kwiatki :polew: :polew: :polew: :polew:

Flyer, jak pamietam, przebąkiwałeś coś o pokrywach, zaciskach, Y-grekach..... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
mogłeś wrzucic 312mm

wsiadam do poloneza i pozniej do audi i wiem ze mam siekiery :kox:

Opublikowano

dokładnie.

Flyer oslony pasują po przycięciu

a jak z piasta ? zacisk pasuje P&P czy trzeba cos rzezbic ?

Opublikowano

osłony trzeba podcinac i tarcze musza byc na 51 mm a nie na 46.5mm

reszta prakatycznie P&P, jedynie co to trzeba dopasowywac przewód hamulcowy i lutowac kable do czujników zuzycia

Opublikowano

jeszcze trochę stron i ceramiki z rs6 będą montowane :polew::) :>

Opublikowano

ostatnio wrzucałem karbony...... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Devastation a jak twój BEX?

Opublikowano
  • Autor

hamulce hamują coraz lepiej. Docierają się :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Devastation a jak twój BEX?

a masz cos na oku ?

Bo ja nie znalazlem nic godnego uwagi

Opublikowano

Devastation a jak twój BEX?

a masz cos na oku ?

Bo ja nie znalazlem nic godnego uwagi

niet... nawet sie nie rozgladałem... ale pytmam bo długo polujesz :-) ale BEX w q i dobrym stanie jak na lekarstwo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.