Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widziałem to padło dzisiaj, nie długo będzie "łaciata edition" jak nie zrobisz z tym matem :decayed:

Najbardziej to mi się hamulce podobały :kox:

A tak na serio to umył byś ją :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj z mojąpomocą nawet szybciej niż myślisz :naughty: :naughty: :naughty:

hehe no mam nadzieje jak narazie nam idzie bardzo dobrze :wink4:

Opublikowano
  • Autor

przyszedł czas na mała zmiene we wnętrzu. Zwykła kiere a4 b8 zastąpiła kierownica z RS5.

Odkąd dotknąłem takiej u mystica nie dawało mi to spokoju i wiedziałem że musze taką mieć.

rs51.jpg

rs52.jpg

Kiera oczywiście fabrycznie nowa.

O ile na zdjęciu nie widać dużej róznicy o tyle na żywo róznica jest kolosalna. Kierownica jest dużo grubsza i to w całym zakresie. Dodatkowo ma dużo mocniejsze "przetłoczenie" na dole.

Mod nie jest w pełni ukończony bo docelowo wyOutowane zostaną łopatki biegów a znaczek RS5 zostanie zastąpiony znaczkiem s-line.

P.S. Stara kiera na sprzedaż :evil:

Opublikowano

no ładna ładna :)

Opublikowano

dajesz zaślepki na łopatki czy wstawiasz zwykłe czarne ? bo jak coś to możemy zrobić wymiankę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jeśli znikną to znikną całkiem :wink4:

Opublikowano

Jest coś takiego jak zaślepki ? Nie wydaje mnie sie... Chociaż w ETCE nie sprawdzałem... :decayed:

Opublikowano

Siemianowy sklei lub napcha plasteliny..a te dam Mi w prezencie :evil:

Opublikowano

znając siemiana wcale sie nie zdziwił bym

wyslał mi boczki z wytartym przyciskiem zamykania drzwi i mowi a to se pomaluj czarnym mazakiem hehehehe

p.s ale i tak go lubie

Opublikowano
  • Autor

Która to już kiera :mysli::decayed:

Następna pewnie ta będzie :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=209843.msg2764547#msg2764547

Miałem taką w rękach ale mógłby być kłopot z multifunkcja.

adamooo zaślepek nie ma ale zawszze można dać obszyć. :naughty:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 19:52_________________________________________________

Która to już kiera :mysli::decayed:

jeśli dobrze licze to dziewiąta :decayed:

Opublikowano

jeśli dobrze licze to dziewiąta :decayed:

Lepiej nie mów tego potencjalnemu kupcowi w przyszłości bo będzie myślał że 9 dzwonów było :lol1::wink4:

Franca gruba się wydaje :kox:

Opublikowano
  • Autor

bo francja jest mega gruba :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wiela ta kiera ?? :cool1:

Opublikowano

bo francja jest mega gruba :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Wystarczy bo podążając tym tropem będziesz kierownice od titanica :polew::decayed:

:kox:

Opublikowano

no kiera wymiata grubas ostry :kox:

Opublikowano

przyszedł czas na mała zmiene we wnętrzu. Zwykła kiere a4 b8 zastąpiła kierownica z RS5.

Odkąd dotknąłem takiej u mystica nie dawało mi to spokoju i wiedziałem że musze taką mieć.

rs51.jpg

rs52.jpg

Kiera oczywiście fabrycznie nowa.

O ile na zdjęciu nie widać dużej róznicy o tyle na żywo róznica jest kolosalna. Kierownica jest dużo grubsza i to w całym zakresie. Dodatkowo ma dużo mocniejsze "przetłoczenie" na dole.

Mod nie jest w pełni ukończony bo docelowo wyOutowane zostaną łopatki biegów a znaczek RS5 zostanie zastąpiony znaczkiem s-line.

P.S. Stara kiera na sprzedaż :evil:

pieeeekna :slina:

i nie gadaj nawet na fotach widać w chooooj różnicę duużo grubsza jest :shocked:

tak sie zastanawiam jak sie prowadzi autko z aż tak grubszą kierą.. pewnie kwestia przyzwyczajenia :decayed:

mi się R8 i pozostałe jednak ścięte z dołu najbardziej podobają choć nie wiem czy do takiego autka jak prawie rodzinne a4 do końca pasują :P

PS jednak łopatki w manualu dziwnie wyglądają :decayed:

Opublikowano

O ile na zdjęciu nie widać dużej róznicy o tyle na żywo róznica jest kolosalna.

dobrze ze napisales bo na zdjeciu faktycznie nie widac roznicy , no moze za wyjatkiem tego ze masz S-tronica :polew:

Opublikowano

nawet na focie widac, ze grubas jest... nawet to troche komicznie wyglada :D

Opublikowano

fajna ta kiera, i ty mi mówisz że mi nie załatwisz kiery z tts :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.