Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

bo wy to takie mietkie pytki jesteście :decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak widze ta kiere to zastanawiam sie czy Siemian ma jakis kompleks... :polew:

ja jak patrze na Twoje buty to zastanawiam się nad tym samym w stosunku do Ciebie :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 09:50_________________________________________________letnie kapciuszki skompletowane :naughty::kox: :kox: :kox:

201201031931kopiowanie.jpg

201201031932kopiowanie.jpg

201201031933kopiowanie.jpg

201201031936kopiowanie.jpg

ostatnio gonilem za tym wózeczkiem z ostatniego zdjecia :co:

Opublikowano

jak kupisz cos u siemiana dostaniesy gratis :polew: :polew:

Opublikowano

nastepny klient dostanie 1kg mąki pszennej :)

Opublikowano

Siemian wszystkim robisz prezęty :cool1::mysli: a jo ci kawa i ciastko stawiom :angry::polew: :polew: :decayed: szkoda ze w tym lokalu mnejszych filażanek nie było :polew: :polew: :polew: koła dziś widzałem :good: :good:

Opublikowano

A ja kupiłem u Ciebie DVD z całym osprzętem,kluczyki do RNS-a i nic nie dostałem w gratisie :shocked:

Opublikowano
  • Autor

no to sie teraz zacznie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to sie teraz zacznie :polew: :polew: :polew:

:bicz3: :bicz3: :bicz3: :baseball: :baseball: :baseball:
Opublikowano

jak wy kupujecie manetki tempo i fis no to sie nie dziwie ze nic nie daje :polew:

Opublikowano

siemian, te letnie alu ile mają szerokości ? 7,5" ?

Opublikowano

Siemian dawał prezenty tylko w okresie świąt :decayed:

Opublikowano

Siemian nie grzmisz jak w twoim wątku pisze się o prezętach, ja bym do moda zgłosił :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siemian nie grzmisz jak w twoim wątku pisze się o prezętach, ja bym do moda zgłosił :decayed:

niech sobie piszą, myśla że coś dostaną :polew: :polew: :polew: :polew:

tylko DzoDzo dostaje jako nagrode pocieszenia jak się jego Kobieta dowie co nakupował :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: (zostanie z tą mikrofalówką)

siemian, te letnie alu ile mają szerokości ? 7,5" ?

8' tyle co zimowka

Opublikowano

Siemian nie grzmisz jak w twoim wątku pisze się o prezętach, ja bym do moda zgłosił :decayed:

niech sobie piszą, myśla że coś dostaną :polew: :polew: :polew: :polew:

nie zajarzył :polew: :polew: :polew:

...sie nadaje do zmieniania kierownic i do cytrynówy :polew:

Opublikowano

siemian pisz tak dalej baba przeczyta i faktycznie tylko mikrofala :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siemian nie grzmisz jak w twoim wątku pisze się o prezętach, ja bym do moda zgłosił :decayed:

niech sobie piszą, myśla że coś dostaną :polew: :polew: :polew: :polew:

nie zajarzył :polew: :polew: :polew:

...sie nadaje do zmieniania kierownic i do cytrynówy :polew:

łoooo rzeczywiście :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

ja po paru glębszych wczoraj bylem :decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 09:36_________________________________________________pierwsze przymiarki do autka :kox: :kox: :kox:

201201051955%20(Kopiowanie).jpg

201201051956%20(Kopiowanie).jpg

201201051957%20(Kopiowanie).jpg

201201051958%20(Kopiowanie).jpg

201201051959%20(Kopiowanie).jpg

Opublikowano

super, ale przod to musisz koniecznie podniesc do gory...

Opublikowano
  • Autor

no wiem tak z 1cm bym chciał i będzie idealnie :wink4:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 17:06_________________________________________________kusi mnie tylko coraz bardziej żeby "wypełnić" to koło bo jakoś tak pusto pod nim...

Jak to Arturoo ostatnio określił "Siemian zawsze uzupełniałeś hamulce po wymianie kół" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no miejsca znowu tam się zrobiło ,że ho ho ,

RS6 :naughty: by się zdał :gwizdanie:

bo tak to .........................

lipa :sick3:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 17:14_________________________________________________

taraz proszę ja Ciebie to wygląda jak u mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

teraz te 18' wydają mi się takie maciupeńkie :decayed: :decayed: :decayed:

foto5.jpg

201201051957%20(Kopiowanie).jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.