Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

posadzkę wytarłes przynajmniej?? :cool1::decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

opalarka w rękę i jechano z lodem (na następny raz)

Opublikowano
  • Autor

i folią :decayed:

Opublikowano

ja cie :gwizdanie: ale u nie tez już druga osłona :wallbash:

Opublikowano

posadzkę wytarłes przynajmniej?? :cool1::decayed:

cały warsztat :oklaski:

Opublikowano

air ride by się przydał :kox: w zime podnosisz i masz w d*pie zaspy :)

Opublikowano

mała masakra po podniesieniu auta :wink4: troszke plastiki sie połamały. Najlepsze że jak pchaliśmy auto po tych kafelkach żeby na podnośnik wjechać to tylne koło się za bardzo nie obracało bo go blokował lód w nadkolu. Już wiem czemu na śliskim się tak cięzko rusza :decayed: :decayed: :decayed:

ten śnieżek na dole wypadł przy podnoszeniu auta :decayed:

057%20(Kopiowanie).jpg

a potem było tak:

059%20(Kopiowanie).jpg

060%20(Kopiowanie).jpg

084%20(Kopiowanie).jpg

085%20(Kopiowanie).jpg

osłony osłonami ale masakra się robi pod autkiem w taką pogodę :confused4: ;( :confused4: ;( :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Ta też fajna :good:

010%20(Kopiowanie).jpg

Opublikowano

Siemian a ja mam pytanko z innej beczki,bo widzę,że zaliczasz sie do grupy podwyższonego ryzyka jak ja,majac silnik BLB ( z tym,że ty masz ten plus ze masz manual :tongue4: ) czy w zwiazku z tym dokonales swapa napędu pompy olejowej i dokonales tzw. "uleczenia" ? Co do twojego auta to sie nie wypowiadam,218 stron robi swoje a Auto chyba przeszło wszystkie modyfikacje :kox:

Opublikowano

Auto chyba przeszło wszystkie modyfikacje :kox:

nie wszystkie, nie było jeszcze sedanem i kabrioletem :decayed:

Opublikowano

haha to by było chyba jedyne na świecie Cabrio w Avancie ! :polew: :polew:

Siemian do roboty ! :naughty::decayed::wink4:

Opublikowano

dajcie mu trochę czasu :gwizdanie:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

Siemian a ja mam pytanko z innej beczki,bo widzę,że zaliczasz sie do grupy podwyższonego ryzyka jak ja,majac silnik BLB ( z tym,że ty masz ten plus ze masz manual :tongue4: ) czy w zwiazku z tym dokonales swapa napędu pompy olejowej i dokonales tzw. "uleczenia" ? Co do twojego auta to sie nie wypowiadam,218 stron robi swoje a Auto chyba przeszło wszystkie modyfikacje :kox:

nie ja wychodze z założenia że nie będe panikował i na zapas wymieniał pół auta. Jak się zepsuje to się wymieni...

Opublikowano

siemian tak daje pompie po d*pie ze nie ma czasu myslec o zepsuciu sie :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siemian a ja mam pytanko z innej beczki,bo widzę,że zaliczasz sie do grupy podwyższonego ryzyka jak ja,majac silnik BLB ( z tym,że ty masz ten plus ze masz manual :tongue4: ) czy w zwiazku z tym dokonales swapa napędu pompy olejowej i dokonales tzw. "uleczenia" ? Co do twojego auta to sie nie wypowiadam,218 stron robi swoje a Auto chyba przeszło wszystkie modyfikacje :kox:

nie ja wychodze z założenia że nie będe panikował i na zapas wymieniał pół auta. Jak się zepsuje to się wymieni...

to tak, jak ja :kox:

PS

thx za kierownice i poduche, jak zwykle wszysko wporządku :hi:

Opublikowano
nie ja wychodze z założenia że nie będe panikował i na zapas wymieniał pół auta. Jak się zepsuje to się wymieni...

:polew: :polew: rozumiem że to " wymieniał pół auta" to taka aluzja ?

a tak poważnie ja też tego nie wymieniałem ale pomyśle o tym za jakies 50 tys jak trzeba będzie rozrząd robić :kox:

Opublikowano
nie ja wychodze z założenia że nie będe panikował i na zapas wymieniał pół auta. Jak się zepsuje to się wymieni...

:polew: :polew: :polew: furka za***ista :good:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

thx :cool1:

Opublikowano

oczywiście, że wporzo, garatulację z mojej strony - graty mi proszę zachomikować :P:D (całe szczęście że mało ich potrzebuje by było na wypasie ;) )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.