Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
myśłałem o przyciemneniu szyb, ale jakoś po założeniu z tyłu roletek mi przeszło...

Co za dużo to niezdrowo... już wystarczy folii na tym aucie :grin::grin::grin:

napewno ?

045kopiowanieii.jpg

004kopiowaniey.jpg

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemian, kiedy sprzedajesz? :decayed:

Opublikowano

siemian mam heble dla ciebie :kox:

dc6d9960c3410890med.jpg

Opublikowano
  • Autor

no to by było coś... :shock3:

---------- Post added at 15:24 ---------- Previous post was at 15:23 ----------

do czego to hample?

---------- Post added at 15:26 ---------- Previous post was at 15:24 ----------

Kurde uwielbiam ten wątek... Zaraz się dowiem kto jest ojcem Pablito... :polew:

oj bart kto jest ojcem Pablito było z 80 stron wstecz :polew::polew::polew:

---------- Post added at 15:27 ---------- Previous post was at 15:26 ----------

Siemian, kiedy sprzedajesz? :decayed:

narazie nieee... szkoda mi troche kasy na cos nowszego póki co...

Opublikowano
no to by było coś... :shock3:

---------- Post added at 15:24 ---------- Previous post was at 15:23 ----------

do czego to hample?

z Tico :polew:
Opublikowano
no to by było coś... :shock3:

---------- Post added at 15:24 ---------- Previous post was at 15:23 ----------

do czego to hample?

---------- Post added at 15:26 ---------- Previous post was at 15:24 ----------

Kurde uwielbiam ten wątek... Zaraz się dowiem kto jest ojcem Pablito... :polew:

oj bart kto jest ojcem Pablito było z 80 stron wstecz :polew::polew::polew:

---------- Post added at 15:27 ---------- Previous post was at 15:26 ----------

Siemian, kiedy sprzedajesz? :decayed:

narazie nieee... szkoda mi troche kasy na cos nowszego póki co...

z reno premium :wink: nie wejdą bo koła masz za małe :decayed:

Opublikowano

Panie, kocuuuuur <3:slina:

Opublikowano
no to by było coś... :shock3:

---------- Post added at 15:24 ---------- Previous post was at 15:23 ----------

do czego to hample?

z Tico :polew:

Tico to pewnie całe koła ma mniejsze od tej tarczy :wink:

Opublikowano
no to by było coś... :shock3:

---------- Post added at 15:24 ---------- Previous post was at 15:23 ----------

do czego to hample?

---------- Post added at 15:26 ---------- Previous post was at 15:24 ----------

Kurde uwielbiam ten wątek... Zaraz się dowiem kto jest ojcem Pablito... :polew:

oj bart kto jest ojcem Pablito było z 80 stron wstecz :polew::polew::polew:

---------- Post added at 15:27 ---------- Previous post was at 15:26 ----------

Siemian, kiedy sprzedajesz? :decayed:

narazie nieee... szkoda mi troche kasy na cos nowszego póki co...

z reno premium :wink: nie wejdą bo koła masz za małe :decayed:

może waga takiego zewtawu go ostudzi :decayed:

Wojtuś znajdź mu coś co założy i będziesz miał z nim spokój przynajmniej w tej kwestii :wink:

Opublikowano

podjudzacz :naughty:

Opublikowano

Siemian pięknie na twojej furce by się prezentowały :naughty: ja był łykał na twoim miejscu :decayed:

Opublikowano

I cena dobra... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie od Pepoża bo te nie są angliki... :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
  • Autor

pepoż podobno będzie pamięć zakładał... ciekaw jestem czy te recarosy były obydwa z pamięcią, bo coś mi się wydaje że to jego żona będzie sobie ustawiać pamięć fotela i lusterek :decayed:

Opublikowano
pepoż podobno będzie pamięć zakładał...

biedny Bartek znowu nocka z głowy :decayed:

z tego co wiem ,to podobny modół ma już Andrzej w swoim drugim aucie :oczko::nose::smiley:

Opublikowano
pepoż podobno będzie pamięć zakładał...

biedny Bartek znowu nocka z głowy :decayed:

z tego co wiem ,to podobny modół ma już Andrzej w swoim drugim aucie :oczko::nose::smiley:

Bartek da rade

---------- Post added at 08:58 ---------- Previous post was at 08:57 ----------

nie od Pepoża bo te nie są angliki... :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

A ty Siemian niepisz bzdur

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.