Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja się pochwale swoim osiągnięciem :decayed: na buciorkach 17" 235/35 zlazłem na trasie do 4,7 l :decayed::decayed: jechałem średnio ok 90km/h

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no ale Ty jesteś z Krakowa to Ty to masz we krwi :decayed::wink::grin:

Opublikowano
no ale Ty jesteś z Krakowa to Ty to masz we krwi :decayed::wink::grin:

nooo...dla doprecyzowania - krakowianin z pochodzenia poznaniak hehheh więc to już w ogóle zobowiązuje :decayed: duszenie centów to podstawa :grin:

Opublikowano

hehehe to foto co virus wkleił to widziałem tą audi w DE jak leciałem na francje koło chemnitz:grin:cos tam mocnego posiada bo odejscie mial dobre :slina:

Opublikowano
hehehe to foto co virus wkleił to widziałem tą audi w DE jak leciałem na francje koło chemnitz:grin:cos tam mocnego posiada bo odejscie mial dobre :slina:

To był RS4 B8 w fazie testowej... V8 4.2, 450KM.

Opublikowano

oooooooooooooo no to jestem pierwszy na forum który widział nowe rs4 :banan:a ja obstawiałem ze to rs3 ale za duze mi sie wydawało

Opublikowano

Chodziło mi o to ze jak Siemianowi się znudzi czarny mat to będzie miał kolejny kolor :) do moda

Opublikowano

jego kolejnym modem to powinna byc zmiana na taka rs4 :naughty:

Opublikowano

no w sumie. a potem heble juz od mclarena :)

Opublikowano

Biorąc pod uwagę spalania jakie ma ostatnio to pewnie jest wstęp do oszczędzenia kilku złotków i na wakacje może pojedzie już nową furką :whistling:

Opublikowano

ja widzialem nowa rs4 juz nie oklejona :))

Opublikowano
Biorąc pod uwagę spalania jakie ma ostatnio to pewnie jest wstęp do oszczędzenia kilku złotków i na wakacje może pojedzie już nową furką :whistling:

byle nie Priusem :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

nieeee... narazie raczej auta nie będe zmieniał :)

Opublikowano

Nie wychodzily w wersji s-line chyba :wink:

Opublikowano
nieeee... narazie raczej auta nie będe zmieniał :)

no i masz racje! bez sensu byłoby sprzedawać auto w które włożyło się tyle serca i kasy :good:

tym bardziej, że efekt jest zajebiaszczy :decayed:

Opublikowano

w tym aucie fajna jest tylko kierownica i pasażerka:wink::wink:

Opublikowano
nieeee... narazie raczej auta nie będe zmieniał :)

no i masz racje! bez sensu byłoby sprzedawać auto w które włożyło się tyle serca i kasy :good:

tym bardziej, że efekt jest zajebiaszczy :decayed:

Nowy jeteś więc już mu tak nie cukruj, bo kiedyś to odszczekasz :decayed:

Opublikowano
...kiedyś to odszczekasz :decayed:

...i jeszcze zajebiesz mu z liscia:polew:

Opublikowano
nieeee... narazie raczej auta nie będe zmieniał :)

no i masz racje! bez sensu byłoby sprzedawać auto w które włożyło się tyle serca i kasy :good:

tym bardziej, że efekt jest zajebiaszczy :decayed:

Nowy jeteś więc już mu tak nie cukruj, bo kiedyś to odszczekasz :decayed:

Daleki jestem od wazeliniarstwa :facepalm: - po prostu widziałem ostatnio furacza na żywo, więc opisuje swoje wrażenia :decayed:

Opublikowano
  • Autor
w tym aucie fajna jest tylko kierownica i pasażerka:wink::wink:

chyba dlatego że miała styczność z moimi aksamitnymi dłońmi :decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.