Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładniejsze od tych recaro są tylko dekory w carbonie :grin:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemian a co to za galka?

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

Jak już masz listwy quattro to na allegro gość ma komplet do założenia quattro za 2550zł

Opublikowano
  • Autor

gałka jest jakaś z a3 czy rs3 cos w ten desen nei wiem dokladnie. podobała mi sie to założyłem :wink:

quattro... myslałem nad tym ale (narazie) nie zakładam (chyba :decayed:)

Opublikowano

Jak już masz listwy quattro to na allegro gość ma komplet do założenia quattro za 2550zł

bierz Maro :thumbup1: przy tych wydatkach co masz to drobne :decayed:

Opublikowano
:decayed:

---------- Post dopisany 22-10-2012 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2012 at 18:02 ----------

nudziło mi się to sobie fotele zmieniłem...

http://www.monna.pl/22.10/013%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/22.10/014%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/22.10/017%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/22.10/021%20(kopiowanie).jpg

Krótko kiedy sprzedajesz :wink: siemian jest pięknie :slina::thumbup: jak mi sie wydaje to ,mie miałeś szukać białych recaro :mysli: skurczybyk do siebie kupił :embarrassed::wallbash::decayed:

Opublikowano
:decayed:

---------- Post dopisany 22-10-2012 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2012 at 18:02 ----------

nudziło mi się to sobie fotele zmieniłem...

http://www.monna.pl/22.10/013%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/22.10/014%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/22.10/017%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/22.10/021%20(kopiowanie).jpg

Krótko kiedy sprzedajesz :wink: siemian jest pięknie :slina::thumbup: jak mi sie wydaje to ,mie miałeś szukać białych recaro :mysli: skurczybyk do siebie kupił :embarrassed::wallbash::decayed:

Andrzej nie gadaj ,że wrzuciłbyś do Matuli na poddasze kolejny komplet foteli :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

piękne to będą za półtora tygodnia po czyszczeniu i regeneracji w carlexie :decayed:

Opublikowano
:decayed:

---------- Post dopisany 22-10-2012 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2012 at 18:02 ----------

nudziło mi się to sobie fotele zmieniłem...

http://www.monna.pl/22.10/013%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/22.10/014%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/22.10/017%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/22.10/021%20(kopiowanie).jpg

Krótko kiedy sprzedajesz :wink: siemian jest pięknie :slina::thumbup: jak mi sie wydaje to ,mie miałeś szukać białych recaro :mysli: skurczybyk do siebie kupił :embarrassed::wallbash::decayed:

Andrzej nie gadaj ,że wrzuciłbyś do Matuli na poddasze kolejny komplet foteli :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Na luzie :decayed:

Opublikowano

piekne fotele :slina: pamietam myslalem nad takimi jak Wojtek a4 sprzedawal...mozesz napisac ile kosztowaly?

Opublikowano
  • Autor

Tyle ile takie kosztują :-P

Opublikowano

Pogratulować stołków :kox:

Opublikowano

Siemian dał 8000

Opublikowano

Były za 4600, też mnie ciekawi za ile poszły ostatecznie :decayed: (chyba że to nie te z Sulejówka)

Opublikowano

Te z Sulejówka też chyba mi przeszły koło nosa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ww autku pojawiła się nowa funkcjonalność :decayed::decayed::decayed::decayed::naughty::naughty:

001%20(kopiowanie).jpg

Opublikowano

Madzia podsunęła kolejny pomysł na moda ???

:decayed:

Opublikowano

Marek Ty rezaczu.. :)

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj posiedziałem sobie z tyłu i fajne to grzanie. :decayed: chyba trzeba sobie załatwić kierowce :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
dzisiaj posiedziałem sobie z tyłu i fajne to grzanie. :decayed: chyba trzeba sobie załatwić kierowce :decayed::decayed::decayed:

Etat,działalność ,czy na czarno.....paliwo w Twoje koszta ?:decayed:

Opublikowano
dzisiaj posiedziałem sobie z tyłu i fajne to grzanie. :decayed: chyba trzeba sobie załatwić kierowce :decayed::decayed::decayed:

Etat,działalność ,czy na czarno.....paliwo w Twoje koszta ?:decayed:

Marek już ma swojego woźnicę:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.