Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz masz jasne fotele?

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

da :decayed:

Opublikowano

jeszcze jakiś barek z trunkami by się nadał:decayed:

zima idzie to sieman se fotele w modnym kolorze szczelil:decayed:

Opublikowano

teraz jak bedzie bzykał na tylnym fotelu to bedzie miał spocony tyłek

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
z wawy przyjechały??

Te z Wawy byly w takim sobie stanie (glownie fotel kierowcy).

Biale Recaro robia robote:wink:

Szkoda wlasnie, ze te boczki szly ori w czerni- psuja caly efekt.

Opublikowano
  • Autor

moim zdaniem własnie cały bajer jest w tym że wszystko jest czarne a fotele kontrastują na jasno (zresztą w oryginale też tak szło). Szczególnie fajnie wygląda to z czarnym sufitem. Tym bardziej że recarosy nie są w kolorze zwykłych jasnych foteli tylko dużo jaśniejsze.

Rozważałem obszycie boczków ale w sumie doszliśmy do wniosku w Carlexie że to nie ma sensu bo fotele fajnie kontrastują tym bardziej że dekory są w carbonie. W razie co jak mi się odmieni to zawsze można obszyć boczki...

A fotele idą jutro do regeneracji i powinny być jak nowe

Opublikowano

Siemian, dobierz teraz kolor skory Recarosów i zrob sobie dekory w takim kolorze, bedzie :kox: - tylko oczywiscie nie na tym carbonie :P

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy, najpierw zobacze jak foteliki będą wyglądać po regeneracji. Ale widziałem pare gotowych foteli i na jasnej skórze efekt jest mega.

Ostatnio miałem okazje na zmiane silnika i napędu na 3.0 tdi quattro i powoli zaczynam się zastanawiać czy dobrze zrobiłem nie decydując się na to, bo ja chyba nie potrafie poprostu zmienić auta :decayed:

Opublikowano

jak masz zmieniac to zmien na B7 3.0 TDI

Opublikowano
  • Autor

no ale własnie pisze że mogłem mieć silnik i napęd do przekładki i chyba zrobiłem błąd że się nie zdecydowałem...

Opublikowano
Zobaczymy, najpierw zobacze jak foteliki będą wyglądać po regeneracji. Ale widziałem pare gotowych foteli i na jasnej skórze efekt jest mega.

Daj fotki porównawcze po zabiegu. Białe Recaro + full black interior to bardzo częsta kombinacja w S4. Graty :oklasky:

Opublikowano
  • Autor

pewnie że tak. focie napewno będą.

Opublikowano

nie mam pytań . Zostało jeszcze coś oryginalnego w tym samochodzie ?

Opublikowano
  • Autor

hmmm... ciezko znalezc... o deski rozdzielczej jeszcze nie wymieniałem :decayed:

Opublikowano
nie mam pytań . Zostało jeszcze coś oryginalnego w tym samochodzie ?

No to najwyższa pora żeby oddac do flokowania :P

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

42audi.jpg

jak ładnie?> :)

Opublikowano
  • Autor

mnie się to nie podoba. Jak miałbym już w coś takiego iść to obszyłbym ją skórą poprostu :decayed:

Opublikowano

jasne co kto woli. :) i tysio.

Opublikowano

może decha od a4 cabrio. takie ładne okrągłe wloty :)

Opublikowano

ehhh, deska jest ok, nie ma co psuc tym bardziej od cabrio :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

ta od carbio jest okropna... przez okrągłe nawieny nie podoba mi się np. audi a3, nie będe robił z audi alfa romeo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.