Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:grin::grin::grin:
  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
tylko nie parchu b7 blb piekny woz!! doprowadzilies go do porzadku wiesz o co mi chodzi??

Po tej sarnie?? Ta, doprowadził, ale później jeszcze jebnął jelenia więc drugi bok pomalował i na koniec zahaczył konia więc dach prostowany ale już wszystko doprowadził do porządku

:polew::polew::polew:
Opublikowano
:polew::polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

...uj tam sarna i kon. A te dwie rysy na dachu ?????

...po pociągu. ..

Opublikowano
tylko nie parchu b7 blb piekny woz!! doprowadzilies go do porzadku wiesz o co mi chodzi??

Wóz to to i jest ale rolnika obornika:decayed:

Opublikowano
Czego ty nie wymieniłeś jeszcze w tym parchu :decayed:

silnika :naughty:

Opublikowano
:grin::grin:
Opublikowano
  • Autor
Czego ty nie wymieniłeś jeszcze w tym parchu :decayed:

silnika :naughty:

racja, trzeba coś z tym zrobić :wink:

Opublikowano

Ale patrzcie, nie zaprzeczył, że nie były wspawywane nowe poszycia, dach i podłużnice :decayed:

Opublikowano

jak się spaliło i trochę pogięło trzeba było ponaciągać i powymieniać i żeby się trzymało folia wzmocnić "strukturę" :grin:

Opublikowano
  • Autor

ufff wróciłem właśnie z dość pracowitego dnia :wink:

Co poniektórzy zauważyli że jeszcze nie wymieniałem silnika u mnie w aucie dlatego postanowiłem nadrobić te zaległości.

Po przejechaniu niespełna 900km, udało się i pod maską znajduje się obecnie 2.0 TDI o oznaczeniu literowym BRE.

Ale zacznijmy od początku.

Mój stary poczciwy silniczek BLB miał przejechane 234 tys. km i niestety pompowtryskiwacze nie były już pierwszej świeżości przez co nie mógł on wykorzystać pełnej wydajności turbiny CAHa. Miałem wymienić góre (głowice i pompki) ale doszedłem do wniosku że bardziej opłaca się zrobić to raz a porządnie. Silnik ten znajdował się w tym autku od nowości (2005r) i pomimo powszechnych opinii że BLB to największy syf który się sypie, nigdy nie sprawiał mi praktycznie żadnych problemów.

Wybór padł na następce BLB czyli silnik o oznaczeniu BRE z przebiegiem 80 tys. km z 2008 roku.

Dziś po siedmiu godzinach pracy silniczek znalazł się pod maską- WITAMY :wink:

godz. 6:56 zaczynamy

025%20(kopiowanie).jpg

godz. 7:59 przód pościągany

029%20(kopiowanie).jpg

039%20(kopiowanie).jpg

godz. 8:38 silnik wyjeżdza z auta:

050%20(kopiowanie).jpg

055%20(kopiowanie).jpg

godz. 10:45 nowy silnik jest gotowy do montażu

061%20(kopiowanie).jpg

067%20(kopiowanie).jpg

godz. 12:55 pasowanie przodu, wymiania chłodnicy klimy

088%20(kopiowanie).jpg

ok. godz. 14 autko było poskładane, gotowe do jazdy.

Ogólnie co do wrażeń. Silnik pracuje równiej, i auto stało się dużo szybsze. Jezdzi się dużo przyjemniej. Co do konkretów to bede wiedział w przyszłym tygodniu po korekcie softu (teraz go zbytnio nie deptałem ponieważ program był dostosowywany do lejących wtrysków)

Po wszystkim wyciągneliśmy imbusik pompy oleju z mojego starego silnika... ogólnie był już przeskoczony więc miałem dużo szczęscia że nie obrobił się całkiem :wink: tutaj pare fotek:

106%20(kopiowanie).jpg

108%20(kopiowanie).jpg

110%20(kopiowanie).jpg

PS. Arturo dziękuje ze dotrzymanie towarzystwa :wink:

PS2. żeby nie było smutno to mój stary silnik BLB na koniec dostałe jeszcze troszke w dupe na trasie Katowice-Wrocław :decayed:

pozdro

Opublikowano
:hi::wink:
Opublikowano

Siemian, kup żesz cos bardziej sensownego :grin:

szkoda szmalu na reanimacje denata

Opublikowano
  • Autor

oj czy to taki denat to nie wiem... zresztą myśle że Artur tutaj też może się wypowiedzieć bo ma okazje czasem się "tym denatem" przejechać :wink:

nie wierz we wszystko co na forum piszą :grin::decayed:

Opublikowano

no trzeba przyznać ,że padlinka :grin: całkiem sympatycznie :naughty: się odpycha :decayed:..........czekam na efekty korekty....rezerwuję jazdę próbną :grin:.....

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

siemian dawaj filmik z przed bramek :naughty:

Opublikowano

szlaban urwał ??

Opublikowano
  • Autor

nie. rozpędziliśmy nasze czarne maleństwo do licznikowych 245km/h. to było takie pożegnanie silnika BLB :decayed: żeby mnie pamiętał :decayed:

Opublikowano

rozpędził do takiej prędkości....,że zaczął się zastanawiać.....,czy warto jechać dalej na wymianę :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

no :decayed::wink:

Opublikowano

na biało ubrany poszedłeś silnik zmieniać?:decayed:

Opublikowano
  • Autor
na biało ubrany poszedłeś silnik zmieniać?:decayed:
to nie ja :decayed: ja wtedy spałem a jak się budziłem to robiłem fotki :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.