Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

blb miał pożegnalna trasę....

więc siemian potraktował go też odpowiednio po raz ostatni po swojemu :facepalm::decayed:

...

...

..

..

.

.

.

..

.

średnia z pierwszych 330km........

8gok.jpg

i czas z tego odcinka :kox:

nrtv.jpg

z czego tylko jakieś 260km po A1 i A4 :wink:

---------- Post dopisany at 01:54 ---------- Poprzedni post napisany at 01:30 ----------

Gliwice(Sośnica)wjazd na A4 -Legnica zjazd z A4 ..........75 minut :whistling:......

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Działaj działaj :naughty::kox:

Opublikowano

no to teraz Siemian polatasz znowu parę latek :decayed:

Opublikowano

a nie myslałes zeby cos nowszego z mitsubischi wsadzic???

Opublikowano
  • Autor

kiedyś o tym myślałem. Ale jak trafił się taki silnik to nie będe wybrzydzał. 80 tys. km to akurat się dotarł :decayed: a BRE jest o tyle fajny że ma poprawione bolączki wieku dziecięcego silnika BLB :wink:

Opublikowano

To 2ie mendy żaden się nie pochwalił :wink::decayed: siemian graty nowego serducha :naughty::wink: Arturoo już też ma silnik zamówiony :wink::decayed:

Opublikowano
  • Autor
na biało ubrany poszedłeś silnik zmieniać?:decayed:

tutaj dowód że spałem :decayed::grin:

imag4591%20(kopiowanie).jpg

:polew::polew::polew:

Opublikowano
:wink::decayed:
Opublikowano

Szkoda Ze Ci butow nie zayebali

Opublikowano
  • Autor

w ogóle to Arturo musiał czekać przed bramą bo zakaz był:

022%20(kopiowanie).jpg

mnie waga na szczęście puściła, ale Arturowi troszke brakowało... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Siemian ale że co? Twoje Słoneczko nie wpuściło Artura:whistling::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

nie. poprostu zakaz nie dotyczy gości hotelowych powyżej 3,5 tony :decayed::grin:

Opublikowano

Eee to juz nie rób z siebie takiego wirachy jak juz to chyba na styk się załapałeś co do tonażu:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
w ogóle to Arturo musiał czekać przed bramą bo zakaz był:

http://www.monna.pl/13.8/022%20(kopiowanie).jpg

mnie waga na szczęście puściła, ale Arturowi troszke brakowało... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew:

:polew::polew::polew:...

Twoje szczescie ,że miałem duży termos z sobą .......:wink::decayed:

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

btw...

Dobre miejsce na letni :naughty:

Opublikowano
w ogóle to Arturo musiał czekać przed bramą bo zakaz był:

http://www.monna.pl/13.8/022%20(kopiowanie).jpg

mnie waga na szczęście puściła, ale Arturowi troszke brakowało... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

w Sławie byliście ??

Opublikowano
  • Autor

tia :wink: trzy i pół godzinki drogi z Bielska i to jeszcze z postojem w Jastrzebiu po Artura :grin:

Opublikowano

jezioro jeszcze jest czy wypiliście :decayed: ??

Opublikowano
  • Autor

jest jest. a jaka woda cieplutka :wink: Ogólnie bardzo przyjemny teren. można podjechać o 2 w nocy i napić się piwka w barze :wink:

---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

...nie jednego :decayed:

---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

...jezu jak dobrze że to nie ja wymienalem ten silnik bo rano to pewnie nie zauważyłbym że montuje go do bagażnika :grin::grin::grin::grin:

ale co tam...

...Artur rana wogole nie pamięta :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

To się nazywa toksyczna miłość:decayed:

Gdyby to był koń to lepiej by go było zastrzelić:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.